Асі опис 1 – 10 серія

Асі

« Асі » опис 1 серії

Асі – це дочка глави знатного сімейства в Антакья . Демір – бізнесмен , який живе в Стамбулі. Він приїжджає в Антакью , де випадково знайомиться з Асі. Він сприймає її як сільську дівчину , яка працює на полі , вона виробляє на Демір досить дивне враження .
Демір починає шукати сліди сім’ї , яка винна в загибелі його матері. Але між тим , взаємна тяга Асі і Демір посилюється. Знайшовши деяку інформацію , Демір впадає в розгубленість . Йому стає відомо , що Асі має відношення до сім’ї , яку він розшукував .

« Асі » опис 2 серії

Відтепер Демір знає , що сім’я , яка привела його мати на грань самогубства , коли він був маленьким дитиною – це сім’я Козджуоглу . Але поки що він не знає , що Асі – їх дочка. Асі ж , не маючи уявлення про те , що трапилося в далекому минулому , не може зрозуміти причину такої напруженості в розмові між Демір і батьком. Демір остаточно вирішив переселитися в Антакью . Він переведе сюди частину свого бізнесу і помститься родині Козджуоглу , яких вважає своїми найлютішими ворогами …

Насамперед він купує сусіднє з ними маєток , що належить Джемаль Аге . Іхсан Козджуоглу приступає до пошуків кредиту , щоб врятувати врожай , провівши цькування комах. Тяжіння між Асі і Демір продовжує зростати , але одного разу Демір дізнається ошелешує правду. Асі, яку він вважав простою селянкою , насправді дочка його найлютішого ворога.

« Асі » опис 3 серії

Демір роздавлений відкрилася істиною. Ця прекрасна дівчина , зачаровано його з першого дня перебування в Антакьї – дочка Іхсана Козджуоглу . Але ніхто не в силах остудити його гнів проти цієї сім’ї. Він засукує рукава , щоб помститися за самогубство матері. Для Іхсана Бея у нього готові нові плани. <br /> <br /> Сім’я Іхсана цього разу виявляється обличчям до обличчя з новою напастю – вони не можуть продати врожай , який з такою працею зберегли . Демір робить Асі цікава пропозиція , щоб розплатитися з боргами батька. Поки Асі його обмірковує , Керім і Дефне з кожним днем все більше зближуються 4 СЕРІЯ Демір викуповує всі боргові зобов’язання Іхсана Козджуоглу . В обмін на ці розписки Асі погоджується на пропозицію Демір . Іхсан приходить до свого тестя Джемаль , вважаючи , що саме він викупив його боргові папери . Коли Керім знайомить Дефне з тіткою і сестрою Демір , трапляється кілька неприємних моментів. Іхсан не знає , що його дочка працює в маєтку Демір . На святі врожаю Асі і Демір чекає великий сюрприз …

« Асі » опис 4 серії

Всі борги Іхсана викуповує Демір . Щоб отримати ці розписки в своє розпорядження , Асі погоджується на умови Демір . Іхсан направляється до свого тестя , бо думає , що це саме він купив всі його боргові папери . При знайомстві Дефне з сестрою і тіткою Демір , відбувається неприємний момент . Іхсанов тим часом невідомо , що його дочка почала працювати в господарстві Демір .

« Асі » опис 5 серії

Іхсанов стає відомо , що його дочка Асі працює у Демір . Іхсан перегороджує дорогу Демір . Джемаль розраховує повернути все, що відбувається собі на користь. Асі від почуття безвиході продовжує працювати в господарстві Демір . Керім повертається в Стамбул , Дефне відчуває пригніченість після його від’їзду . Робота Асі йде повним ходом. Демір бентежить несподівана новина.

« Асі » опис 6 серії

Асі супроводжує Демір на похоронах родича. Джемаль теж приходить туди . Сюлейха вирішує , що не повертатиметься в Стамбул. Іхсан нервує від її присутності . Вона дізнається правду , яка стосується її життя. Демір отримує запитання від Асі, відповідь на який може багато чого змінити .

« Асі » опис 7 серії

Напруга між сім’ями починає все більше наростати. Це пов’язано , з несподіваним приїздом Сюлейхі . Вона тітка Демір . Сюлейха висловлює свою думку щодо роботи Демір з донькою їх найлютішого ворога. Це тягне за собою відкриття та інших таємниць минулого. Племіннику Сюлейхі Демір і дочки Іхсана Асі, стає відомо про таємниці , які в минулому принесли чимало болю.
Керім бажає поділитися з усіма своїм щастям. Він зустрічається з Дефне , але його завзяття тягне за собою багато труднощів. Сюлейха вимагає від Демір , щоб він розтоптав Іхсана . Демір вирішує вимагати від Асі в рахунок оплати батьківських боргів щось інше.

« Асі » опис 8 серії

Смерть коні Асі сіє печаль в обох сім’ях . Приїхавши в господарство Демір , Джемаль Ага загрожує йому і Сюлейхе . Піддавшись страху , Сюлейха каже , що згодна укласти угоду з Джемаль . Після смерті коня Асі стає ще важче працювати у Демір . Демір хоче , щоб Асі його пробачила , але та починає триматися від нього подалі. У цей час Іхсан і Сюлейха вперше зустрічаються наодинці і таємниці минулого одна за одною починають виливатися назовні …

« Асі » опис 9 серії

Асі говорить Демір , що більше не буде у нього працювати. Хоча раніше вона і погодилася таким чином покрити борг батька , але тепер готова разом з батьком прийняти те , чому судилося бути . Але для того , щоб заплатити другий внесок за своїми боргами , Іхсан повинен знайти гроші. Він бере гроші у свого друга Бюлента , про якого ходять чутки , що він видобуває гроші незаконним шляхом. Іхсан віддає гроші Демір , але той знає , в якій ситуації опинився батько Асі і турбується , що заради цих грошей він звернув на небезпечний шлях . Демір попереджає Іхсана . У цей час Джемаль Ага не соромиться заявляти , що його далекому родичеві Кенану дуже сподобалася Асі. Кенан здається Демір і Керімов неприємним , але на дівчат виробляє протилежне враження . Демір свариться з Сюлейхой , так як , бачить , що Кенан намагається зблизитися з Асі.

« Асі » опис 10 серії

Демір розуміє , що у нього з’явився суперник – Кенан . Щоб зблизитися з Асі, Кенан намагається взяти фортецю зсередини і зв’язується безпосередньо з Ісханом і Неріман , кажучи , що має намір взяти Асі в дружини. Іхсан тільки-тільки починає розуміти , що їх дочка виросла , а Неріман задоволена , як будь-яка мати . На її погляд Керім і Кенан – відповідні кандидати в зяті . Вона будує таємні плани щодо зближення Асі і Кенана , але вони провалюються. Демір боїться втратити Асі і війна за любов між ним і Кенаном розгоряється.

Сюлейха має намір знайти могилу своєї дитини , якого втратила багато років тому , вона просить допомоги у Ісхана . У їх зустрічі з’являється несподіваний свідок , який, дізнавшись таємниці їхнього минулого , має намір використовувати цю інформацію проти них обох. Демір отримує напріятние відомості про Бюлент і попереджає Іхсана . Але той , щоб вистояти проти Демір , вирішує продовжувати співпрацю з Бюлентом , який принесе йому великі проблеми. Сім’ю Козджуоглу очікує поганий сюрприз , який потрясе її дуже глибоко …

Якщо вас зацікавить опис серій “Асі” з 11 по 20, то його ви можете знайти в наступній статті.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар