Чим закінчиться серіал Асі

Асі

Якщо ви прихильник турецького серіалу Асі і хочете дізнатися чим закінчиться Асі, чи будуть Демір і Асі разом, то ця інформація буде вам цікава.

Чим закінчиться серіал Асі

Демір знайде свого батька, а Мелек, готуючись до весілля з Алі, випадково почує розмову Алі і Асі, де він буде говорити їй про свою любов . Вона напише Деміру листа про побачене, про те, що не зможе з цим більше жити і скинеться з моста в річку, де загинула їхня мати. Мелек врятувати не вдасться. Під час цієї пригоди Асі дізнається про свою вагітність, проте не встигне сказати про це Деміру. Демір, убитий горем, у всьому звинуватить Алі і Асі ( зробить свої висновки з листа Мелек ). Так і не дізнавшись про вагітність Асі, Демір поїде і нічого не захоче про неї чути .

Асі народить доньку, яку назвуть Асія. Основні події відбуватимуться в 56 серії , а в 57 серії Демір повернеться до маєтку тільки 5 років по тому і те, тільки тому, що Сухейль з Намиком потраплять в аварію. Природно, Демір дізнається про існування дочки і проситиме Асі розповісти дівчинці правду про батька. Коли Асі погодиться, він піде назад , так як дізнається про свою хворобу (у нього буде рак) і, звичайно , як завжди , він нічого не захоче говорити Асі. З ним поруч буде дівчина лікар , до якої Асі буде його ревнувати і думати , що у них роман.

Правду їй відкриє батько, якому Демір розповів про свою хворобу перед від’їздом на лікування в Стамбул. Дізнавшись про це, вона поїде за Деміром в Стамбул, а пізніше привезе дочку . Дівчинці розкажуть про те, що Демір її батько. Донька виявиться підходящим донором для Деміра і після успішної операції, вони знову одружаться і будуть жити довго і щасливо. ))))

Дефне знову вийде заміж за Керима, а Аслан знайде своє щастя з дівчиною, лікарем Деміра. Все буде добре ))).

Всі будуть щасливі Демір + Асі = Асія , Керім + Дефне = .. , Зія + Гонджа = Еліф , Іхсан + Неріман , Намик + Сухейль

Сподіваюся , що тепер , коли ви знаєте чим закінчиться серіал Асі, ви зможете без хвилювання очікувати виходу нових серій , знаючи що Демір і Асі будуть разом.

Турецький серіал Асі почали знімати в далекому 2007 році, зйомки тривали до кінця літа 2009 года.Турецкій серіал Асі включає в себе 71 серію.

За цей час головним героям доведеться пережити багато чого: розставання і втрати, обман і зрада, а найголовніше – біль від того , що згідно обставинам головним героям не судилося бути разом. Хотілося б зауважити що в серіалі повною мірою використовується відмінний краєвид , що розкриває задум режисера повною мірою і надає серіалу Асі ніжність і романтичність .

 

У головних ролях Туба Бюйюкюстюн ( Asi ) , Murat Yıldırım ( Demir ) і Çetin Tekindor ( İhsan ). З моменту виходу серіалу Асі на світове та турецьке телебачення популярність актриси Туби Бюйюкюстюн злетіла до топових позицій. Зараз у Туби Бюйюкюстюн , актриси серіалу Асі, безліч шанувальників і фан-сайти в інтернеті .

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Inna

    ухтииииииииииииииииииииииииииииии)))))

    Відповіcти