“Асі ” опис серій 11 – 20

Асі

“Асі ” зміст серій 1 – 10 можна прочитати в попередній статті.

“Асі ” опис серії 11

Арешт Ісхана шокує всіх , і насамперед Асі. Вона звинувачує у всьому Деміра і починає збирати проти нього злобу . Але Демір не хотів її розсердити , він не хотів , щоб все зайшло так далеко , але й свою помилку усвідомлює. Щоб домогтися її прощення , він намагається допомогти Асі, але вона цього не помічає. Скориставшись цією ситуацією Кенан починає завойовувати симпатію Асі.

Джемалю Азі дуже цікаво , хто ж був батьком дитини Сюлейхи, він підозрює Іхсана . Його злість на Іхсана збільшується. Хоч у відсутність Іхсана він і наглядає за Неріман і дівчатами , але його справжні наміри в іншому. Йому вигідно , якщо зять опиниться у в’язниці . Але ця ситуація заганяє Асі в глухий кут , з якого Демір хоче допомогти їй вибратися. Займаючись її справами , він натикається на перешкоду , яка пов’язана з несподіваним людиною , Демір піддається нападу .

“Асі ” опис серії 12

Аслан Козджуоглу винить у трагедії зі своєю сім’єю Деміра. Між ними відбувається сварка і він ранить Деміра. Першою людиною , яка поспішає на допомогу Деміру, стає Асі. Сюлейха дуже близька до того , щоб знайти сина. Вона відвідує Іхсана , щоб просити про допомогу , це бачить Джемаль Ага і Неріман , яка починає цікавитися , з якої причини ця жінка хоче бачити її чоловіка. Замість того , щоб заспокоїти дочку , Джемаль Ага підкидає дров у вогнище.

Суд випускає Іхсана під заставу. Але для Асі головне питання – хто його заплатить ? Вся сім’я чекає допомоги від Джемаль Аги , але той ухиляється . Демір хоче втрутитися , але виникають перешкоди і він вирішує знищити корінь проблеми. Вирішивши скористатися таємницею допомоги Деміра родині Асі, Кенан робить їй пропозицію. За її згоду від оплатить заставу Іхсана . Асі змушена прийняти рішення. Чи погодиться вона , відкинувши гордість , на цю пропозицію? Чи зможе Демір врятувати її з цього глухого кута?

“Асі ” опис серії 13

Демір хоче врятувати Іхсана , для цього разом з Керімом вони відправляються по сліду Бюлента в Халеп . Ніхто не знає , що вони поїхали в Халеп , а Асі в цей час шукає Деміра, тому що виявилася затиснута в кут. Порятунок батька залежить від слів , які зірвуться з її губ. У відсутність Деміра вона відчуває себе безпорадною. Завдяки втручанню Неріман і Джемаль Аги , надія Кенана бути з Асі міцніє і він погоджується заплатити заставу. Відсутність Деміра – хороша можливість для Кенана показати себе героєм. Як відреагує Асі на спроби Кенана допомогти ? І чи ризикне вона дочекатися Деміра?
Привезти Бюлента назад не так легко , як вважав Демір. Разом з Керімом вони потрапляють у пастку , їх життя у небезпеці. Тільки одна людина може допомогти їм врятуватися. Крім повернення Бюлента Демір зробить ще один героїчний вчинок. Демір дізнається , що Кенан заплатив заставу за Ісхана , для нього це означає, що Асі погодилася на пропозицію Кенана . Це сильно ранить Деміра. Чи зможе він пробачити Асі ?

“Асі ” опис серії 14

Вихід Іхсана з в’язниці змушує всіх вільно зітхнути , але проблеми не вирішуються в одну мить . Боргові зобов’язання , які потрібно оплатити , все ще становлять небезпеку для сім’ї. Щоб не втратити землі , Ісхан встає на шлях договору з Деміром. Один з тих , хто найбільше радий порятунку Ісхана від в’язниці – Керім, він вирішує просити у сім’ї руки Дефне . Сюлейха виступає проти цього рішення. На її боці і Лейла , яка будує таємний план , який відстрочить рішення Керима . Дефне і Керима чекають нові перепони.

Демір дуже злий на Асі за те , що вона його не дочекалася. Як не намагається Асі пояснити ситуацію , Демір дуже жорстокий , він не хоче навіть слухати її . Відтепер прийшла черга Асі боротися за свою любов . Чи вистачить зусиль Асі, щоб пом’якшити Деміра? Як довго ще Демір зможе володіти своїми почуттями?

“Асі ” опис серії 15

Поки Демір і Асі насолоджуються щастям від того , що нарешті змогли відкрити один одному свої почуття , Дефне і Керім проходять через важливий період їх відносин . Їх нічну розмову турбує Неріман і вона забороняє Дефне до заручин бачитися з Керімом наодинці . Ця заборона радує Асі і Деміра, завдяки йому їм вдається залишитися наодинці .

Заручини Дефне – можливість продемонструвати силу для Джемаль Аги . Він задаровує онуків , і насамперед Дефне , подарунками. Але роблячи щасливою свою сім’ю , він робить нещасною Сюлейху . Завдяки новій інформації , отриманої від Оккеша і Ясемін , він ще на крок наближається до дитини Сюлейхи…

“Асі ” зміст серії 16

Поява дитини Сюлейхі всіх валить у шок. Іхсан не вірить , що ця людина – насправді її дитина. Він упевнений , що дитина померла . І тільки Оккеш знає правду , але він поклявся мовчати. Втомившись від постійного тиску , Оккеш біжить з маєтку . Знайти його і привести назад випадає Іхсану. Цікаво , скільки ще Оккеш зможе нести на плечах тягар минулого ?

Деміру набридло дізнаватися минуле по частинах. Він постає перед Сюлейхой , щоб нарешті дізнатися все до найдрібніших подробиць. Але те , що він дізнається , далеко не приємні речі. Він знову починає живити злобу проти сім’ї Козджуоглу , і особливо проти Іхсана . Ця ненависть на руку Лейлу. Поки Демір зближується з Лейлою , прірва між ним і Асі стає непереборною

“Асі ” опис серії 17

Сюлейха приголомшена звісткою про те , що Аслан – її син. Іхсан спочатку не вірить в те , що Аслан – син Сюлейхи, але коли Оккеш розповідає йому те , що відбулося в минулому , він складає шматочки головоломки і переконується , що це правда. Але правда – це не тільки те , що розповів Оккеш . Коли Сюлейха постає перед Іхсаном, спливає ще більша таємниця. Ця правда збиває Іхсана з ніг. Після цього його життя буде іншим…

Як би не був Демір злий на Ісхана за те, що трапилося , він немов всю свою злість зриває на Асі. Асі відчуває, що холодність між ними якось пов’язана з батьком і Сюлейхой , але їй буде нелегко дізнатися правду. Скільки ще Демір зможе приховувати від Асі правду? Дізнавшись правду , Аслан переживає біль тієї брехні , якою його годували довгі роки. Він має намір помститися тим , хто зробив з ним це . Спосіб помсти Аслана несе небезпеку не тільки його власного життя , а й життя Асі …

“Асі ” опис серії 18

Звістка про пожежу швидко розноситься по окрузі , всі поспішають з маєток Козджуоглу . Іхсану і Деміру вдається витягти з вогню Асі і Аслана . Усіх дивує , що Іхсан і Сулейха турбуються про Аслана не менше, аніж Фатма і Оккеш . Всі відчувають, що в повітрі щось витає і хочуть дізнатися правду. Так як ніхто не розкриває рота , розповісти правду випадає Джемаль Аге .

Правда робить ефект , рівний землетрусу. Усі вважають Іхсана відповідальним за те, що трапилося , він стає персоною нон- грата. Але рахунки Аслана з Ісханом ще не закінчені , якраз навпаки , все тільки починається. Гнів змушує його робити ще більш небезпечні вчинки . Тепер Асі дуже добре розуміє причину віддалення Деміра. Обидва розуміють , що їхні стосунки неможливі. Бажаючи бути разом , вони змушені триматися подалі один від одного. Але розлучитися не так просто , як вони думали …

“Асі ” опис серії 19

Всі бояться, що Аслан заподіє шкоду Іхсану. Щоб втрутитися в ситуацію , Асі і Демір відправляються слідом за ними. Немов граючись і бажаючи звести Іхсана з розуму , Аслан починає з’ясування стосунків , але це не знищує його ненависть , а тільки розпалює . Демір і Асі знаходять їх , але рушниця в руках Аслана стріляє в найнесподіваніший момент .

Асі вирішує одна відправитися в Стамбул у справах Джемаль Аги , вона хоче віддалитися від всіх і всього пережитого. Для неї це вперше , до цього вона ніколи не була в Стамбулі. Дізнавшись це , Демір також пускається в дорогу , слідуючи інстинкту захистити Асі. Але Асі не подобається зайва опіка Деміра. Вони обидва переживають тяжкі хвилини в Стамбулі , завершення цієї поїздки виявиться для Асі вкрай неприємним.

“Асі ” опис серії 20

Демір оглядає визначні пам’ятки в Стамбулі , таким чином , він намагається отримати користь з декількох годин , які Асі проведе в місті. Але що розбурхані ревнощі , не дають їм спокою. Іхсан тим часом , намагається зібрати сім’ю воєдино , але Сюлейха перетягує Аслана до себе. Бажаючи дізнатися , чи прийме його справжній батько , Аслан перевіряє Іхсана . Розчарувавшись результатами перевірки , він остаточно приймає сторону Сюлейхі . Тепер , Аслан Козджуоглу стає небезпечним для свого сімейства.
Неріман , зриває свою злість до Сюлейхе , на Дефне і Керімов. Вона забирає обручку у Дефне і віддає його Керіму. Тим часом , Демір і Асі підтримують союз Дефне і Керима , і готові боротися за їхнє щастя , навіть , якщо для цього буде потрібно протистояти своїм сім’ям . Переживаючи про чуже щастя , чи зможуть Демір і Асі , зробити хоч що-небудь для себе? Демір готовий привселюдно кричати про свою любов , але Асі продовжує від нього віддалятися .

“Асі ” зміст серій 21-30 можна прочитати в наступній статті.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар