“Асі” опис серій 61 – 71

Асі

Якщо ви пропустили серію улюбленого серіалу « Асі » , то в курсі подій вам допоможе бути опис серій « Асі ». Якщо вас цікавить опис попередніх з 41 по 50, з 51 по – 60, то ви їх можете прочитати в попередніх статтях.

“Асі ” зміст серії 61

Піддавшись страху , що Демір відбере у неї дитину , Асі разом в дочкою біжить до Сирії. Оскаженілий Демір вривається в маєток Іхсана , сварка між сім’ями розростається. Сім’я Іхсана теж поки не знає , де Асі з дівчинкою. Взявши під спостереження Дефне і Зафера , Керім нападає на слід Асі.

Демір знаходить місце в Сирії , де ховалася Асі, але не знаходить їх. У маєток Козджуоглу приходить повістка. Асі планує втекти ще далі , а дочка хоче скоріше повернутися додому , щоб дочекатися батька. Нерви Асі на межі, а почуття заплутані. За допомогою невеликої гри Демір вдається дістатися до Асії , він має намір змусити Асі пережити ту ж біль від втрати дочки , яку пережив він …

“Асі ” зміст серії 62

Демір здійснює викрадення дочки , він хоче зробити боляче Асі, для того , щоб вона відчула , що таке втрата дитини. Асі в люті , вона кидається на пошуки Деміра. У той час , коли Асі розшукує дочку , Демір радіє присутності Асії поруч. Розгортається протистояння між Асі і Деміром, до якого підключаються та їхні родини. Іхсан уломлюється до Сюлейхи. Після тяжких годин пошуку , Асі знову знаходить свою дочку.
Демір отримує права батьківства через суд. Асі в свою чергу має намір виїхати , щоб не чинити негативного впливу на доньку. Конфлікт між двома сім’ями починає все більше зростати. Іхсан встановлює між володіннями паркан. Асія продовжує чекати повернення свого батька. Демір і Асі приходять до спільної згоди щодо того , що дочці необхідно розповісти правду. Повернувшись з Сирії Зафер , намагається прискорити весільні справи з Дефне . Керім пробує довести, що Зафер є контрабандистом . Спільно з Хайдаром , вони готують Зафер пастку.

“Асі ” зміст серії 63

Асья ображена на всіх , що її батько все ніяк не повертається. Прийшла пора Асі і Деміру домовитися , заради щастя дочки Асі погоджується зустрітися з Деміром, але тільки тому , що він батько її дитини. Але якщо відкинути гнів , між ними залишається тільки любов . Обидва вони мають намір не показувати своїх почуттів іншому, подивимося , хто перший здасться …

Асья залишається в будинку Деміра, для Асі це перша ніч, проведена без дочки. Асья любить Деміра як друга, він же має намір якомога раніше розповісти їй , що він її батько. Асі ж пропонує почекати більш підходящого моменту , в результаті знову вибухає сварка. У ніч , коли він і дочка самі вдома , у Деміра починається жар. З іншого боку конфлікт двох сімей триває , Неріман не має наміру йти на мирову. Керім починає здійснювати план , в результаті якого Зафер опиниться у в’язниці …

“Асі ” зміст серії 64

Демір разом з Асі і дочкою переживає найщасливіші миті свого життя. Вперше вони виходять у море , купаючись в щасті, ніби одна сімя . Асья готова прийняти Деміра як батька. Асі помічає, що неподалік від Деміра часто зявляється красуня- доктор Інджія . Ревнощі – частина любові ? Почуття Асі до Демір починають змінюватися.

Сюлейха свідомо зближує доктора і Деміра, причому не соромиться передавати відносини лікаря і пацієнта Асі в зовсім іншому світлі. Доктор Інжді займається хворобою Деміра. Демір готується сказати дочці, що він її батько. Стає відома природа його захворювання. Зафер не знає , що опинився в пастці , влаштованої Керімом . Дефне дає згоду на прихід сватів …

“Асі ” зміст серії 65

Демір дізнається, що хворий , через ця звістку, він вирішує поки не казати дочці, що він їй батько , але пояснити причину свого зволікання Асі, – він не може. Асья в свою чергу вже полюбила Деміра як батька , вона не відходить від нього ні на крок. Демір звертається до доктора з проханням , щоб інформація про його хворобу залишилася в таємниці , до того моменту , поки діагноз до кінця не відомий. Асі зауважує , що Демір занадто часто зустрічається з доктором . Сюлейха вважає , що Демір і доктор Інджія виглядають непоганою парою , що ще більше підстьобує підозри Асі. Не зважаючи на хворобу , Демір намагається витрачати кожну хвилину , на проведення часу з дочкою і Асі , він думає , що його хвороба не настільки серйозна .

Демір та Інджії їдуть у Стамбул , необхідний точний діагноз , про цю подорож стає відомо Асі. Демір одночасно знаходиться в двох станах , він щасливий і одночасно йому важко. Під час танцю з Асі, він такий щасливий, що забуває про свою смертельну хворобу . Зафер не знає , що влаштована йому пастка , справа рук Керима , але скоро він з’ясує це . У Керима не вийшло скористатися останнім шансом , він втрачає довіру Дефне . Вона погоджується на заручини з Зафер і той є в маєтку родини Козджуоглу , для прохання руки Дефне. Керім в люті , він вривається в маєток , він має намір перешкодити цьому . Аслан намагається отримати кредит , але все залежить від Неріман , він пробує показати себе з кращого боку , але це веде лише до кумедних ситуацій.

“Асі ” зміст серії 66

Під час танцю з Деміром, Асі розуміє , що досі не перестала його любити. Вона хоче знати , чи взаємне її почуття , вона намагається наблизитися до нього , але обличчя Деміра залишається непроникним . Насправді , він теж без розуму від Асі , але через своє захворювання , вирішує триматися від неї подалі . Але тепер вони так близькі, що важко залишитися відстороненим , тим більше що дочка просить їх , щоб вони залишалися разом.
Демір робить для Асії повітряного змія , це, мабуть , найщасливіший час для Демір , адже поряд з ним його дочка і улюблена жінка. Але скільки судилося тривати цьому щастю? Керіму здається , що він може втратити не тільки свою улюблену , але й позбутися кращого друга , надія залишає його . Дефне бавиться кухонних війни Зафера і Керима . Неріман знаходиться на стороні Зафера , вона має намір показати дочкам своє авторитетне становище. Деміру стає відомо , що за час п’яти років розлуки , Асі одного разу,  приходила , щоб побачити його. Він не хоче розповсюджуватися про свою хворобу , але Іхсан дізнається про це зі слів Сюлейхі .

“Асі ” зміст серії 67

Хоча Демір і хоче віддалитися від Асі, але серце кожного разу приводить його назад. Йому необхідно терміново починати лікування від раку , але він не може виїхати і кинути Асі і дочку. Асі ж ніяк не може зрозуміти причину цих метань Деміра. Звістка про те , що у Деміра рак , починає поширюватися . Поки Демір і Асі насолоджуються любов’ю далеко від чужих очей , його тітка докладає всіх зусиль , щоб допомогти йому . Сюлейха , Іхсан і Хайдар вирішують стати донорами кісткового мозку для Деміра і таємно їдуть в Стамбул , щоб здати кров. Але Неріман і Намик неправильно розуміють це зближення , вони думають , що між Іхсанов і Сюлейхой знову почалася зв’язок .

Зафер підозрює , що англієць , який намагався здати його поліції , не хто інший як Керім , він має намір це точно з’ясувати . У цей час пристрасть Дефне і Керима загоряється з новою силою. Керім хоче знову одружитися на Дефне . Аслан піднімає вітрила в бік нової любові , яка йому не по зубах , його загравання розважають доктора Інджія . Після довгих років Асі і Демір вперше підійшли так близько один до одного , в обох не залишилося більше сил опиратися любові

“Асі ” зміст серії 68

Після тривалого часу Асі і Демір знову зближуються. Асі намагається почати розмову з Деміром про весілля , але він поки не вирішується відповісти їй . Він хоче приховати від неї свою хворобу , але збереження цієї таємниці обійдеться для них великими переживаннями. Ісхан намагається приховати причину свого від’їзду в Стамбул в супроводі Сюлейхі , між ними відбувається сварка. Неріман підозрює чоловіка у зраді , Іхсан йде з дому. Також , з дому йде і Намик , образившись на свою Сюлейху .
Керім знаходиться в роздумах про майбутнє весілля з Дефне , він купує обручку і прямує до неї. Зафер має намір усунути Керима . Демір виявляється в досить скрутному становищі , через важку хворобу він не зміг відповісти згодою на пропозицію Асі. Він боїться засмутити її , тому він продовжує приховувати правду. Асі трактує його поведінку по -своєму , тим більше що після поспішного відходу , він відправився в Стамбул в компанії доктора Інджія . Це стає останньою краплею.

“Асі ” зміст серії 69

Асі переживає величезне розчарування , побачивши Деміра і доктора Інджія рука об руку , вона підозрює , що Демір зраджує їй . Але на цей раз вона не має наміру жертвувати своєю любовю, а твердо налаштована з’ясувати все до кінця. З іншого боку Аслан теж хоче з’ясувати , які відносини пов’язують Інджія і Деміра. Від’їзд Деміра зробив нещасною і Асію , вона образилася на весь світ. Бачачи , що дочка зовсім розпустилися , Неріман влаштовує в домі справжній терор.

Дефне ж витає в хмарах від того , що знову буде дружиною Керима . Але Керім пропав , він у руках Зафера , який під тортурами змушує його відмовитися від Дефне . Зафера , який усвідомив , що Дефне ніколи не належатиме йому , вже нічого не може зупинити. Він залучає Дефне і Керима в авантюру , кінець якої буде гірким . Демір , якому доводиться боротися з раком , також змушений боротися з тугою за коханим. Курс його лікування почався , і мова йде про те , що довгий час йому доведеться перебувати в умовах карантину, далеко від усіх. Абсолютно несподівано він зустрічається з Асі, вона хоче знати причину , чому він її покинув. Але Демір не відступає від свого рішення мовчати …

“Асі ” зміст серії 70

Асі дізнається, що у Деміра рак , її серце розривається від болю. Вона негайно повертається в Стамбул , щоб бути поруч з коханим. Демір все ще намагається продовжувати грати роль , але на цей раз Асі знає правду. Так як він знаходиться в умовах жорсткого карантину, Асі не може доторкнутися до нього, обняти його. Дуже важливо , щоб деякий час він залишався у повній ізоляції .

Прийшов час загальної солідарності , в Антакьї спільний біль об’єднує Сюлейху і Нерімана. Обом сім’ям більше нічого не залишається, крім молитов. А Асі може зробити для нього важливу річ. Вона у що б то не стало скаже дочці , що Демір – її батько. Це підтримає його морально. Асі хоче боротися проти підступної хвороби всією сім’єю. Щоб відкрити дочці цю велику таємницю , вона готує приємний сюрприз. Мрія маленької дівчинки стає реальністю в карантинній палаті Деміра. Дізнавшись правду, Асія хоче кинутися на шию Деміру, сказати йому « тато». Для успішного лікування Деміра необхідна пересадка кісткового мозку Асії …

“Асі ” зміст серії 71

Остання серія « Асі». Схожим на казку фіналом серіал « Асі » прощається з глядачами.

Одне за іншим здійснюються всі загадані Асією бажання. Спочатку вона своїм кістковим мозком рятує батька від раку , потім її батьки знову з’єднують життя після довгих років розлуки. З іншого боку Аслан також знаходить своє кохання. Сім’ї Козджуоглу і Доган зустрічаються на весіллі Аслана , яке стає милим змаганням для Неріман і Сюлейхі . Керім і Дефне починають нове життя в Стамбулі. Радісний сміх Асії, яка нарешті знайшла батька, змушує Асі забути весь біль минулого. Вийшовши з лікарні, Демір негайно закочує рукава , щоб побудувати для доньки будинок на дереві , як і обіцяв …

Вони знайшли своє щастя …

Сподіваємося вам допомогло опис серій “Асі ” , так як часто важко дочекатися виходу нової серії.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар