“Асі ” опис серій 21-30

Асі

Якщо ви пропустили серію улюбленого серіалу “Асі ” , то в курсі подій вам допоможе бути опис серій “Асі “ . Якщо вас цікавить опис попередніх серій з 1 по 10 , або з 11 по 20 , то ви їх можете прочитати в попередніх статтях.

“Асі ” опис серії 21

Іхсан , Неріман і Сюлейха висловлюються проти одруження Дефне і Керима . Джемаль приймає молодят , які залишаються без даху над головою. Невдоволення сім’ї сильно засмучує Дефне , що в свою чергу , відбивається на їх взаєминах з Кемалем . Демір і Асі відчувають радість з приводу союзу молодих , але між тим , їх власні відносини напружені.
Іхсан намагається розтопити лід у відносинах з Асланом , але Сюлейха перешкоджає цьому. Після усиновлення Аслана , вона схиляє його на свій бік. З цих пір , Аслан теж має право слова у фірмі . Аслан остаточно озлобляється проти Іхсана , він готовий , стерти його в порошок. Це протистояння починають відбиватися на Асі і Демірі . Вони дуже близькі до розриву відносин .

“Асі ” опис серії 22

Над сім’єю Козджуоглу нависла серйозна небезпека. Отримавши від Сюлейхі повноваження , Аслан придбав у свої руки неоплачені боргові зобов’язання Іхсана . Таким чином він може помститися Ісхану , ставши господарем його маєтку. Цей глухий кут , створений Асланом , знову стане причиною втрати Асі довіри до Деміра.

Асі звинувачує Деміра в тому, що він випустив з рук боргові розписки батька. І хіба не Демір почав все це ? Демір дає Асі слово , що зупинить Аслана , навіть якщо йому доведеться піти проти Сюлейхі . Чи зможе Демір стримати слово? Чи зможе Асі знову довіряти Демір ?

“Асі ” опис серії 23

Втративши маєток , Іхсан відчуває біль. Він марно намагається звикнути до нового будинку і прийти в себе . Найтяжче доводиться Асі, в цій ситуації вона знаходить єдиний вихід , вона збирається влаштуватися на роботу , щоб допомогти своїй родині вижити. Вона погоджується на пропозицію Джеміля і таким чином очолює його маєток , що знаходиться в Адані .
Демір божеволіє від думок, що Асі виїде в Адана. Він вирішує купити у Аслана маєток , колись належить родині Конджуоглу . Щоб здійснити це , він готовий до будь-яких жертв . Але справа в тому, що Аслан не збирається розлучатися з нещодавно придбаним маєтком .

“Асі ” опис серії 24

Демір вмовляє Асі повернутися в їх маєток. Ця земля належить їх сім’ї, і завжди буде належати. Але повернутися до свого маєтку для Іхсана і Асі виявляється не просто . Купівля маєтку Іхсана Деміром , викликає у Сюлейхі лють , їх взаємини остаточно псуються. Демір приходить до рішення, заїхати в будинок , в якому він колись народився . Він бажає пожити на самоті.
Асі відчуває себе зобов’язаною перед Деміром, і бажає допомогти йому облаштуватися на новому місці. Але допомогу пропонує йому не тільки Асі. Хтось розпалює ревнощі між Деміром і Асі . Гонджа в шоці від раптового від’їзду Зийи . Відчуваючи сором, не знайшовши іншого виходу, він робить спробу самогубства . Вся увага сім’ї звернено до Гонджа , але відсутність Деміра виводить Асі з себе. Але вона, ще знає дещо.

“Асі ” опис серії 25

Асі і Іхсан , дякують Деміру за Гонджа, і за все, що він зробив для їх сім’ї . Іхсан говорить Деміру, що він повертається в маєток , і в самий швидкий має час внести плату за оренду. Але дістати кошти в даних умовах практично неможливо. Щоб знайти необхідну суму , підключається все сімейство. Спостерігаючи за подіями , Аслан не хоче бути всього лише глядачем.
Асі дає Демір обіцянку, що ні за яких обставин не зніме подарований ланцюжок. Несподівана обставина , змушує її покинути Деміра. У свою чергу , Демір бажає насолодитися спілкуванням з Асі, він має намір приготувати їй несподіваний сюрприз.

“Асі ” опис серії 26

Демір дарує Асі кіня, що викликає у неї захоплення . Асі жадає почути слова любові, але Деміру не просто висловити свої почуття. При кожній спробі заговорити про це , він обов’язково натикається на перешкоду. Нарешті , Деміру випадає можливість залишитися з Асі наодинці , але, не дивлячись на це, все закінчується невдачею, до того моменту , поки Асі не йде за ним слідом …

Побачивши подарованого кіня , Неріман і Іхсан помічають зближення між Деміром і Асі . Неріман починає панікувати , а Ісхан з одного боку радий за дочку , а з іншого не хоче ще раз ставати сватом Сюлейхі . У міру того , як лід між Асланом і Іхсанов починає танути , відносини Аслана з Сюлейхой псуються. Відчуваючи себе самотньою і всіма покинутою, Сюлейха своїм вчинком змушує серце Деміра підстрибнути від страху. Цей вчинок не може не відбитися на Асі і Демірі …

“Асі ” опис серії 27

Бачачи , як води річки Асі несуть Сюлейху, Деміру згадуються пережиті в минулому страждання. Він бачить себе причиною події і відчуває провину за те, що залишив її одну. Він дає слово , що відтепер завжди буде поруч з нею. Він більше не залишить її одну , чого б це не коштувало , і повернувшись до маєтку , знову збере разом распавшуюся сім’ю. Але це значить , що він буде змушений відірватися від Асі …

Демір опиняється між коханою і сім’єю , Асі ж , нічого не знаючи про те, що трапилося , бажає , щоб це чарівництво між ними ніколи не закінчилося. Але раптово народженим надіям судилося так само швидко згаснути . На шляху Асі, яка не знайшла в Деміра очікуваної теплоти і близькості , виникає нова людина . В місто прїхав новий інвестор, який матиме неабиякий вплив на життя Деміра і Асі …

“Асі ” опис серії 28

Асі силкується зрозуміти , чому Демір покинув її . Але він повинен виконати дане тітці слово . Не знайшовши зрозумілих відповідей на свої питання , Асі забуває про Деміра . Новому інвестору Алі , кидається в очі чарівність Асі. Завдяки діловій пропозиції Іхсана , Алі отримує можливість наблизитися до Асі.

Але точно таку ж пропозицію Іхсан робить і Деміру. Трійця Демір, Алі і Асі відправляється в спільну робочу поїздку. Демір , з сімейних причин вимушений часто залишати Асі і Алі удвох , починає турбуватися , що втратив її …

“Асі ” опис серії 29

Алі відкрито розповідає Деміру, що відчуває по відношенню до Асі. Це змушує Деміра турбуватися , він не хоче втратити Асі. Він намагається зблизитися з нею , відсунувши Алі. Але все стан Сюлейхі пов’язує йому руки , він повинен приділяти більше уваги сім’ї .

Відсутність Деміра змушує Асі і Алі проводити більше часу разом. Алі не упускає жодної можливості опинитися поруч з нею. Різні хитрощі Алі , націлені на те, щоб вкрасти серце Асі, призводять Деміра в сказ . Він повинен вирішити цю проблему …

“Асі ” опис серії 30

Удару, нанесеного Деміру, недостатньо , щоб віддалити Алі від Асі . Завдяки цьому удару Алі розуміє , що до чого , але не йде назад . Незважаючи на почуття Деміра до Асі він не відступить і буде битися . Бачачи таке ставлення Алі , Демір вирішує знову завоювати любов Асі.

Між Деміром і Алі розпочинається жорстке суперництво. День народження Асі для обох рідкісна можливість , обидва будують плани. Але те , що відносини Деміра і Асі вже порушені , полегшує завдання Алі. Демір і Асі все далі віддаляються один від одного і між ними постає ще одна перепона …

Продовження опису серій “Асі ” 31 – 40 ви можете прочитати в наступній статті.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар