“Особова справа” опис серій 11-20

О

Особова справа” зміст всіх серій ви можете прочитати в цій статті.

“Особова справа” опис серій 1-10

«Особова справа» опис серій 11 – 20

11 серія “Особова справа” опис

Терентьєв не може змиритися з тим, що Ємельянова його відкинула, він передає їй через помічника Юлю каталог ювелірних прикрас, щоб Тетяна вибрала обручку. Юля помилково припускає, що Терентьєв зробив пропозицію Гусєвій і просить Тетяну допомогти вибрати обручку. Юля розпускає чутки про це в суді. Чутки доходять до Казакова, і при зустрічі з Терентьєвим він висловлює свої підтримку та поздоровлення, Терентьєв здивований, але дякує Казакова за розуміння.

12 серія “Особова справа” опис
Ємельянова розглядає справу про доведення підлітка до самогубства, підсудний – колишній військовий, виявляється однокашником Горбачука. Начальник ОВС приходить до Липчук просити вплинути на Тетяну. Липчук відмовляє Горбачук в допомозі, чим приводить його в сказ. Ємельянова засуджує обвинуваченого, після процесу дружина підсудного звинувачує Ємельянову в упередженості, Тетяна втрачає самовладання і робить догану жінці за те, що вона принесла сина в жертву відносинам з чоловіком.

13 серія “Особова справа” опис
Казаков розуміє, що був занадто різкий з Ємельяновою і намагається налагодити відносини, але та вперто відмовляється йти йому назустріч, очікуючи від Казакова більш відкритих жестів, більш дієвих вчинків. Казаков ж не вважає, що в чомусь винен, упертість обох гальмує розвиток цих складних відносин. Помічниці Ємельянової і Казакова, навіть сам голова, намагаються вплинути на них. Ліпчук виходить в процес у справі про згвалтування. Адвокатом у справі виступає нечистий на руку безпринципний Гримов.

14 серія “Особова справа” опис
Ємельянова виправдовує обвинуваченого у вбивстві, відпускає його в залі суду, обвинувачений приходить до неї в кабінет подякувати, чим дивує Тетяну. В цей же час Казаков і Липчук помічають під судом автомобіль начальника ОВС Горбачука і розуміють, що готується провокація. Казакову вдається перехопити хабар, який намагався підкинути Ємельяновії виправданий підсудний. Горбачук, розраховуючи взяти Ємельянову на місці злочину, приходить до неї в кабінет, але знаходить тут Казакова та Липчук, які обіцяють йому неприємності.

15 серія “Особова справа” опис
Ємельянова слухає складну справу про дітовбивцю Лаврову. Адвокатом призначають Гусєву. Олені захищати Лаврову складно, Ємельянової складно її судити. Казаков допомагає Гусєвій і Ємельяновій впоратися з внутрішніми конфліктами через процес, показує себе досвідченим, розуміючим колегою. В результаті якісної роботи Гусєвої Ємельянова виносить справедливий гуманний вирок. Втомлену від складного процесу Тетяну Казаков забирає до себе додому, але закоханим заважає несподіваний візит мами Казакова.

16 серія “Особова справа” опис
У Самару з відомою постановкою приїжджає МКАД. Квитки на виступ купують Казаков і Варвара. Казаков планує запросити Ємельянову, Варвара розповідає всім про те , що інтелектуал Синок не зможе відмовити їй у пропозиції відвідати цю постановку. Неочікувано до Казакова на роботу приходить дочка Ольга. Вона навчається на дизайнера одягу і хоче, щоб батько профінансував її поїздку на практику в Дрезден.
Гусєва сумує за Терентьєвою, але її гордість зачеплена, дівчина вирішує скористатися залицяннями Потапова …

17 серія “Особова справа” опис
Ємельяновій доводиться судити Панкратова за ухилення від податків. Ємельянова знає, що Вахмістрова має ніжні почуття до Панкратова, і боїться їй про це говорити. Але до загального здивування, Вахмістрова рада це чути – вона вважає, що Панкратов припинив з нею стосунки бо міг потрапити за грати. Гусева вже і не рада, що поцілувала Потапова – він серйозно ставиться до відносин з Оленою, їй доводиться або ображати його почуття, або чесно визнати, що цей поцілунок нічого не означав . Гусєва з подивом впізнає в собі Терентьєва і починає розуміти його поведінку.

18 серія “Особова справа” опис
Ємельяновій доводиться розглядати справу про застосування зброї Іриною Горіною. Сім’я Горіної багато років дружить з родиною Ємельянових, батько Ірини – близький друг Сергія Семеновича, проректор юридичної академії. Справа могло бути зупинено на більш ранніх етапах, але впливові недруги зацікавлені в тому, щоб посадити дочку проректора. Ємельянова опиняється в складній ситуації – їй погрожують, на неї тиснуть, навіть Казаков просить її засудити дівчину, Липчук загрожує кваліфікаційною комісією. Однак Ємельянова виправдовує Ірину Горіну.

19 серія “Особова справа” опис
Казаков і Ємельянова планують романтичну вечерю, але в суд приходить молодша дочка Євгенія – виявляється, дівчина залишилася вдома без нагляду. Казаков і Ємельянова говорять про виховання дітей і забирають дівчинку з собой. Потапов запрошує Гусєву на дружній матч збірної прокурорів проти лікарів. Про це дізнається Терентьєв і також бере участь у матчі на стороні лікарів. Терентьєв грає набагато краще, ніж Потапов, він вражає Гусєву, чим вона ділиться з Синком.

20 серія “Особова справа” опис
Ємельянова розглядає справу Панкратова. Синок швидко знаходить розуміння з своїм клієнтом і блискуче проводить захист, Панкратов змушений всього лише оплатити штраф. Вахмістрова щаслива, Панкратов просить у неї вибачення за те, що тимчасово перервав їх відносини. Варвара знову намагається домогтися Синка, але він продовжує її ігнорувати, дівчина зривається і висловлює йому все, що думає.

“Особова справа” опис серій 21-30

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар