“Останній москаль 2” опис серій

О

“Останній москаль 2” опис серій

1-2 серія “Останній москаль 2” опис

Повернення Дмитра в рідне село через 20 років стало подією для Великих Вуйок, де запустять свою газету. Сам московський бізнесмен також не зміг залишитися осторонь від тих подій, які відбулися в колоритному карпатському селі, і став втручатися не тільки в життя свого рідного сина Валери, але і в його роман зі шкільною вчителькою Ксенією, почав будувати плани на майбутнє свого сина.

“Я хочу, щоб ти став головною людиною в Карпатах. Ми там побудуємо котеджне містечко, ресторан, гірськолижну трасу. Ти готовий?” – Перше, що запитає батько Валери, бізнесмен Дмитро після повернення в Великі Вуйки.

Селяни будуть чинити опір таким рішучим діям Дмитра Петрука, а його син Валерій стане перед вибором – чию ж сторону прийняти – рідного батька або села Великі Вуйки, яке він встиг так полюбити і в якому з ним сталося стільки подій.

3 серія “Останній москаль 2” опис

Іван Петрук зовсім не радий появі свого брата-близнюка в Великих Вуйко, між братами триває словесна лайка. Проте Дмитро заявляє про своє рішення залишитися в селі, скликаючи з даного приводу вечірку.

Іван і Дмитро укладає угоду – до кого з братів прийде більше людей на торжество, той і залишиться в селі. Той, хто програв же – стане аутсайдером.

Син московського олігарха здивований приїзду батька не менш, ніж всі інші односельці. Валера поспішає познайомити батька зі своєю коханою, але на жаль, не отримав схвалення. А Іван в той час розповість племіннику історію про справжнє кохання …

4 серія “Останній москаль 2” опис

У селі відбувається урочистий прийом на честь повернення Дмитра Петрука в рідне село. Місцеві жителі зібралися за одним столом.

Серед односельців існує думка, що у дядька Івана почалася зіркова хвороба і йому пора одружитися. Однак, Іван не чує сільських пліток, в цей момент він зайнятий більш важливим процесом – йому належить відповісти на ряд каверзних питань в непростому інтерв’ю.

Не довго думаючи, жителі Великих Вуйок вирушили на вечірку до Дмитра вважаючи його більш гостинним господарем. Саме там і розгорнеться черговий конфлікт між двома братами, схожими між собою як дві краплі води.

5 серія “Останній москаль 2” опис

Москвич все так же намагається заслужити довіру у місцевого населення. Дзюн затіває новий план зі зваблення Ксенії. Він навідується до школи і намагається випитати у школярів “слабкі місця” в спільному проживанні Ксенії і Валери.

Дмитро Петрук не готовий прийняти вибір сина. Між батьком і сином назріває конфлікт.

7 серія “Останній москаль 2” опис

Жителі Великих Вуйок готуються до важливої ​​події – виборів сільського голови. Ось уже двадцять п’ять років цю посаду обіймав Василь Васильович – гуцули його люблять і поважають. Однак раптово у голови Вуйок з’являється конкурент.

Вперше за двадцять п’ят років на вибори сільського голови йде два кандидата. Ось тільки новоспечений кандидат намагається перетягнути на свою сторону виборців не зовсім чесними методами.

В цей же час Валера з батьком намагаються втілити в життя свій задум – будівництво курорту європейського рівня Вуйковель. А Іван вбирається і відправляється до Галини, що  повернулася з Італії.

Дізнавшись, що у Івана є рідний брат, Гала хоче з ним познайомитися. Парочка йде в гості до другого Петрука та Івана мучать побоювання – чи не даремно він представив свою кохану брату?

Ксенія, після звільнення зі школи, намагається перекваліфікуватися в домогосподарку і радувати Валеру смачними обідами. Але розповіді тітки Марічки про сімейне життя змушують дівчину засумніватися в своєму виборі.

8 серія “Останній москаль 2” опис

Історія з виборами сільського голови набирає обертів. Обидва кандидати вирішують битися один з одним в чесному бою – взяти участь в дебатах.

Перед жителями Великих Вуйок стоїть непростий вибір – віддати долю села в руки красномовного кандидата або в руки перевіреного часом? Василь Васильович намагається зміцнити свої позиції за допомогою хитрих прийомів. А допомагають йому в цьому Бодя і Дзюн.

Іван підозрює свого брата і Галу в романі. Щоб розставити всі крапки над “i” і відбити кохану у Дмитра, він придумує план. Витівка Івана не обертатися нічим хорошим. Ксенія усіма способами намагається утримати Валеру вдома.

Через її обман парочка свариться, зате Ксюша розуміє, що бути домогосподаркою – точно не її покликання. А Дзюн намагається загладити свою провину перед Ксенією і повернути їй роботу в школі.

9 серія “Останній москаль 2” опис

Вибори сільського голови закінчилися на користь Василя Васильовича. Правду кажуть, що все нове – це добре забуте старе. І жителі, і сам Микитюк залишилися задоволені результатом виборів. Однак, не всі так раді поверненню голови – саме він не дає дозволу Дмитру Петруку на будівництво курорту Вуйковеля.

Ксенія і Валера нарешті миряться, а Іван тільки придумує, як відновити стосунки з Галиною. За допомогою і порадою він звертається до свого незмінного бойового товариша Боде. Однак, не всі варіанти примирення, запропоновані кумом, підходять Івану. В цей же час другий Петрук, Дмитро, викликає з Москви блондинку Вероніку, щоб вона спокусила його сина і, таким чином, змусила Валеру кинути Ксенію.

10 серія “Останній москаль 2” опис

План Валери по захопленню сільради з тріском провалюється – Штефко зі своєю “командою” зазнає поразки. Голова села залякує Штефка, що подасть на нього заяву в міліцію за захоплення сільради. Але хлопець не впадає у відчай і придумує нову схему.

Тим часом москвичка Вероніка намагається спокусити Валеру – вона вивчає “досьє” на хлопця, складене його батьком. Чи вийде у неї привернути увагу сина свого боса? Ксенія дізнається про нову знайому Валери і потроху починає ревнувати, але терпіння дівчини закінчується, коли і сам Валера без зупинки говорить про Ніку. А Іван до сих пір не може помиритися з коханою.

11 серія “Останній москаль 2” опис

Ксенія з Валерою все-таки сваряться через білявку-москвичку Вероніку, яка старанно намагається звабити сина свого боса. Валера в черговий раз дивується жіночій здатності ображатися на різні дрібниці. Він не знає про те, що Ніка ніякий не архітектор і, вже тим більше, не його рідна душа.

А Іван Петрук так сильно хотів помиритися зі своєю коханою Галиною, що ненароком зробив їй пропозицію. Тепер те, чого так боявся Іван, здається, станеться насправді. Галина вже почала планувати найважливіше свято в своєму житті. Не обійшлося і без змін в сільраді – заслуженого голову Василя Васильовича випроваджують на пенсію. Здасться так просто голова?

12 серія “Останній москаль 2” опис

Учительська кар’єра Дзюн не складається – ніхто з учнів не сприймає молодого викладача всерйоз. Дзюн вирішує завоювати повагу учнів не авторитетом, а уговорами. З приходом нового сільського голови в Великих Вуйко встановлюються нові порядки. Однак, не всіх жителів влаштовує така політика. У селі затівається масштабний бунт.

А в районному РАГСі своєї черги чекають Іван і Галина. Нареченого мучать сумніви – готовий він до сімейного життя або все-таки ні? Вероніка продовжує охмурять Валеру. Тільки тепер вона діє спільно з Дзюн. Чергова хитромудра затія цього тандему все-таки здійснюється. Чи витримають відносини Валери і Ксенії перевірку на міцність?

13 серія “Останній москаль 2” опис

У селі Великі Вуйки нарешті починається будівництво курорту Вуйковель. Повернувшись на Батьківщину на пост сільського голови Василь Васильович пробує зірвати будівництво будь-якими способами. А тим часом утікши наречений Іван ховається в лісі. На допомогу втікачеві приходить його бойовий товариш Бодя. Він повідомляє горе-нареченому про те, що його кинута наречена в сльозах поїхала в Італію.

Вероніка намагається помирити посварених Ксенію і Валеру. Однак її план не спрацьовує і Ксюша злиться ще більше. Ні Ксенія, ні Валера навіть не здогадуються про те, що у всіх їх сварках і сварки винні Дзюн і Ніка.

14 серія “Останній москаль 2” опис

Впоравшись зі своїм завданням, блондинка Вероніка залишає Великі Вуйки. Ксенія думає, що Дзюн важко переживає розрив з Нікою і радить хлопцю повністю віддатися роботі. Дівчина навіть не підозрює, що це – чергова спроба Дзюн завоювати її увагу.

Втікача нареченого Івана, який ховався в лісі, нарешті знаходять його брат і племінник. Дмитро і Валера вирішують повернути в село і провчити втікача.

А голова села намагається будь-якими способами заборонити будівництво курорту Вуйковеля.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар