“Одну тебе кохаю” опис серій

О

Одну тебе кохаю” опис серій серіалу 2009 року зі Ольгою Ломоносовой у головній ролі

“Одну тебе кохаю” зміст серій

1 серія “Одну тебе кохаю” опис

Квітень 1961 року, дні святкування польоту першого радянського космонавта Ю. Гагаріна в космос. Глухе село в Сибірі, ​​де на ту пору немає ще ні світла, ні радіо. Повернувшись з ув’язнення Степан Возніцин проганяє з дому дружину Антоніну, яка “нагуляла” дитину в його відсутність. Він дізнається, що батьком дівчинки є колишній зав. клубом Мітяєв, за доносом якого Степан три роки тому і був несправедливо засуджений. У сусідки Возніцина Марії справа, схоже, йде до весілля з електриком Ігорем.

2 серія “Одну тебе кохаю” опис
Квітень 1961 Антоніна, залишивши дочку Таню на піклування батьків, поїхала працювати до міста. Ігор, залицяльник Марії, виявився злодієм – обікрав її і старих батьків. Степан Возніцин влаштовується в колгосп трактористом. Парторг колгоспу Валерій Селіванов відправляє Степана за викликом в райком партії. Виявляється, що викликав Степана для пояснень їх колишній зав. клубу, а нині завідувач оргвідділу райкому Мітяєв. Степан б’є свого кривдника в робочому кабінеті чиновника, на що той реагує вельми несподівано – пропонує Степану очолити рідний колгосп.

3 серія “Одну тебе кохаю” опис
Квітень 1961 Клавдія ревнує свого чоловіка Іллю до сусідки Марії. Антоніна в місті влаштовується працювати на фабрику. Залишена в селі її малолітня дочка Таня захворює. Щоб врятувати дитину, Степан вночі викрадає колгоспний бензовоз, і відвозить дівчинку до районної лікарні. За цей вчинок парторг Селіванов здає Степана в міліцію. Степану загрожує новий термін. Несподівано за Степана вступається його ворог, партійний функціонер Мітяєв. Він звільняє Степана від затримання і ще раз пропонує стати головою колгоспу. На зборах колгоспу народ одноголосно голосує за Степана Возніцина.

4 серія “Одну тебе кохаю” опис
Травень 1961 Степан Возніцин вступає на посаду голови колгоспу, Мітяєв підтримує його, але їхні стосунки залишаються непростими. У село проводять світло. Марія знайомиться з електриком Євгеном. Парторг Селіванов свариться з директором радгоспу «Комсомольський» Новіковим. Клавдія в нападі ревнощів вночі підпалює будинок Марії. Пожежа. Будинок згорає дотла. Марія з сином Володею їдуть жити в місто.

5 серія “Одну тебе кохаю” опис
Травень 1962 Ілля зізнається Степану в тому, що будинок Марії спалила його дружина Клавдія. Проте до цього часу за підозрою в підпалі вже заарештований електрик Євген. Марія в місті влаштовується жити і працювати у Виставковому залі у художника Павла Васильовича, друга її колишнього чоловіка, батька Володі. Антоніна повертається в село, Степан прощає її і приводить з дочкою в будинок. У Виставковому залі готується виставка сучасного живопису. З Москви приїхали молоді художники. Володя, підслуховує, як художники лають владу, і, подібно до свого кумира Павлика Морозова, повідомляє про це в міліцію. Художників заарештовують. Цей випадок ускладнює відносини Марії з господарями Виставкового залу.

6 серія “Одну тебе кохаю” опис
Травень 1962 За ініціативою Степана в селі на місці згорілого будинку ставиться новий зруб для Марії. Повідомити їй про це в місто відправився Євгеній, якого до цього часу вже відпустили з міліції. Через виниклі складнощі у відносинах з господарями Виставкового залу, Марія мала намір поміняти місце проживання. Тому, дізнавшись про нову хату, хоча і не відразу, але вона погодилася повернутися в село. Степан і сусіди засватали Марью за Євгена.

7 серія “Одну тебе кохаю” опис
Вересень 1962 Колишня співмешканка Євгена відшукала Марію, оголосила про те, що у них з Євгеном є спільна дитина, і під виглядом аліментів зажадала з Марії грошей. Марія знову відчула себе обдуреною. Село готується до візиту на цілинні землі Н.С. Хрущова. Підготовка ведеться в традиціях: скрізь, де може з’явитися глава держави, наводиться порядок. Парторг Селіванов у всьому цьому бачить показуху, про що і розповідає за обіднім столом главі держави. Мова Селіванова валить Хрущова в лють. Керівництво району виключає Селіванова з партії і віддає під суд. Євген збирається назавжди виїхати з села, але в останній момент Володі вдається примирити Марію з Євгеном.

8 серія “Одну тебе кохаю” опис
Листопад 1964 Селіванов достроково звільнений з ув’язнення. Він приїжджає в село і зупиняється в хаті Степана. Наступного дня невідомі люди на крайкомовській автівці відвозять Селіванова у місто. Стурбовані цим фактом Мітяєв і Новіков, приїжджають до Степана за інформацією про Селіванова. Вони повідомляють, що в Москві Хрущов знятий з посади, і тепер всі, скривджені їм партійці, у тому числі і Селіванов, підуть в гору. Дійсно, Селіванов повертається з Москви першим секретарем Алтайського крайкому партії. Степан відновлений на посаді голови колгоспу.

9 серія “Одну тебе кохаю” опис
Вересень 1971 Володя, Сергій і Бульда вчаться у десятому класі. У село за розподілом приїжджає молода вчителька історії Алла Сергіївна. Володя закохується у вчительку, що стає предметом насмішок з боку Сергія. Бульда живе проблемами великої родини, де він старший син. Щодня до його матері Дунька, приходять мужики. Дунька – безвідмовна і до цього часу від різних батьків народила вісьмох дітей. Бульда намагається призупинити цей стихійний процес і для розгону залицяльників закликає на допомогу Сергія. Сергій жорстоко б’є одного з найбільш настирливих залицяльників. Володя всіляко намагається бути поміченим Аллою Сергіївною і з цією метою носить їй додому молоко. У той же час в Володю, поки по-дитячому, закохана дівчинка Таня, дочка Степана. У першого секретаря крайкому Мітяєва намітилися серйозні розбіжності з молодою дружиною.

10 серія “Одну тебе кохаю” опис
Жовтень 1971 Багатодітна Дунька мріє сходити в клуб на танці. Щоб цей своєрідний вихід Дуньки у світ був повноцінним, її дочка Іра з подругами, розробляють цілий план дій. Директор школи засуджує можливий роман вчительки з Володею. Алла Сергіївна відверто дає зрозуміти хлопчикові, що у них дуже велика різниця у віці, і їм слід тримати дистанцію. Але Володя вже втратив голову від кохання. Ображений юнак збігає в ліс, де його знаходить лісник. Вночі, під час бесіди в лісовій хатинці, Володя дізнається, що цей дивний чоловік – його батько, художник Орєшников. У відсутність Володі помирає його бабуся, а Алла Сергіївна їде в місто.

11 серія “Одну тебе кохаю” опис
Зима 1971 Мітяєв вирішує фізично усунути свою дружину і, через свого водія, наймає для цього виконавця, яким по випадковості стає Сергій Уфімцев. Володя, нарешті, усвідомлює неможливість любові з Аллою Сергіївною. Він знову приїжджає в Виставковий зал, де просить художника Павла Васильовича допомогти його хворому батькові. Павло Васильович і його син Вадим приїжджають в ліс до Ліщинова, щоб відвезти його в лікарню, а заодно і забрати картини цього талановитого художника. Орєшников відмовляється від допомоги колишнього друга-художника. Картини він заповідає своєму синові – Володі. У місті, вночі Сергій Уфімцев проникає в будинок Мітяєва, де він зобов’язаний вчинити вбивство.

12 серія “Одну тебе кохаю” опис
1974 Сергій Уфімцев отримав від Васильовича, водія Мітяєва, великі гроші. Сергій запрошує своїх друзів в місто, в ресторан. Вони будуть багаті, вони будуть успішні, і їх будуть любити жінки – проголошує Сергій. На наступний ранок в хатинці лісника помирає батько Володі. Володя ховає батька, і забирає додому його картини. Степану Возніцину присвоюють звання Героя соціалістичної праці. Володю, Сергія і Бульді призивають в армію. Самолюбний Сергій відмовляється підкорятися армійським законам і протистоїть дідам. Таня продовжує жити своєю мрією про любов і часто пише листи в армію Володі Ліщинову.

13 серія “Одну тебе кохаю” опис
1975 Бульді терміново відкликають з армії. У селі жорстоко побита його мати – Дунька. У день приїзду сина додому Дунька вмирає. Бульда залишається старшим в сім’ї і вже не повертається до лав Радянської армії. У тих що залишилися служити Сергія Уфімцева і Володі зріє серйозний конфлікт через ставлення до нових солдатів. Сергій займає позицію суворого «діда» і принижує молодих солдатів. Володя намагається протистояти такому ставленню. Взимку, на побачення з Володею приїжджає із села Тетяна. Візит її неочікуваний, Володя в цей день знаходиться на чергуванні, і гуляти по місту з дівчиною відправляється Сергій Уфімцев.

14 серія “Одну тебе кохаю” опис
Вадим приїжджає в село, в будинок Марії, і обманом присвоює картини Всеволода Орєшнікова. В армії Володя Орєшников заступається за молодого солдата, якого принизив Сергій Уфімцев, і за його свідченнями, Сергія відправляють в дисбат. Володя демобілізуєтся, але не всі в селі зустрічають його з радістю. Клавдія не може пробачити сусідам зрада, вона проклинає Володю. Таня зізнається Антоніні, що поїздка в армію і прогулянка по місту з Сергієм Уфімцева має наслідки: Таня вагітна. У день, коли Володя повертається з армії, Тетяна таємно від усіх їде до міста.

15 серія “Одну тебе кохаю” опис
1975 рік. Мітяєв має намір забрати Таню з собою до Москви, куди його переводять працювати. Для цього він присвячує дівчину в таємницю її народження і що саме він, Мітяєв, є їй батьком. Таня згодна переїхати до Москви, їй зараз аби сховатися від ганьби. Мітяєв оголошує Степану про це рішення дочки. Степан їде на квартиру, де живе Тетяна, і вже через годину вони разом повертаються в село. Володя Орєшников їде до Москви, і вступає у військовий інститут на факультет журналістики. У Москві він знаходить Вадима, але той не віддає присвоєні їм картини.

16 серія “Одну тебе кохаю” опис
80-й рік. Колишня дружина Мітяєва в черговий раз дає йому знати про те, що вона жива. У той же день Мітяєва відвідує Сергій Уфімцев, якого вони з Васильовичем наймали колись в якості кілера. Тепер Сергій людина бізнесу, він шантажує Мітяєва і пропонує крайкомовському працівникові співпрацю. У селі – весілля у Крістіни, сестри Сергія. У ці дні тут зібралися всі герої: Володя, Сергій і Бульда. У кожного з них є своя Тетяна. Кожен з друзів по-своєму закоханий в неї. Володя приходить до Тетяни для пояснень, але тут же сюди зявляється Бульда. На другий день Володя їде у відрядження, на війну в Афганістан. За околицею його доганяє Тетяна: зізнання в любові і клятва чекати його повернення кожен день, кожну секунду.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар