«Останній коп» опис серій

О

«Останній коп» опис серій серіалу 2016 року в цій статті.

«Останній коп» опис серій

1 серія «Останній коп» опис

Капітан міліції Олексій Дивов (Гоша Куценко) після отриманого поранення 20 років провів в комі. Коли надії вже не було і його зібралися відключати від апаратів, капітан несподівано прокинувся. Виявилося, що світ змінився, телефони тепер носять в кишені, а каву робить автомат. Його дружина одружена з іншим, а дочка виросла. Добре, хоч вбивці залишилися колишніми – проспавши 20 років оперативник в джинсах  береться за безнадійну справу.

2 серія «Останній коп» опис

У приватному будинку діти Поколупали кочергою в димоході і звідти випав Санта-Клаус. Вірніше, муміфікований труп чоловіка в костюмі Діда Мороза – за півтора року в трубі небіжчик закоптився. Ось тільки як чоловік туди потрапив і чому загинув в димоході, а головне, ким був за життя? Нещодавно вийшовши з коми «мент з 90-х» Олексій Дивов і його молодий напарник Андрій Васильєв беруться за дивну справу.

3 серія «Останній коп» опис

Двоє закоханих знаходить в лісі труп. Небіжчиком виявився син заможного літнього чоловіка. Довгі роки вони з батьком не бачилися, але ось недавно хлопець з’явився – йому потрібна була фінансова підтримка, адже він лікувався від раку.

Олексію Дівову потрібно з’ясувати, що сталося. Ще одна важлива справа – сімейна. Дочка капітана втекла з дому, після того, як застала їх з мамою. Адже про свого справжнього батька дівчина нічого не знала.

4 серія «Останній коп» опис

Медсестра, яка зникла під час нічного чергування, знайдена задушеною. Як з’ясувалося, вбили її прямо в лікарні. Пацієнти жінку поважали – ліки з її рук знеболювали краще за інших. Забійному відділу належить розплутати цю задачку. Тим часом Дивов намагається налагодити контакт з дочкою, але вона його до себе не підпускає.

5 серія «Останній коп» опис

Кінорежисер вночі убитий на студії, прямо на знімальному майданчику – сокиркою з реквізиту. А на стіні залишили дивне графіті. Дивов і Васильєв тепер вивчають все про першу дружину Адама Ліліт. Як виявилося, у режисера була цікава кар’єра – ще до того, як він зайнявся рекламними роликами. Олексій зустрічає Сашу – дочку старого друга.

6 серія «Останній мент» опис

Вбивство в жіночому футбольному клубі. Нападаюча Борзова задушена скакалкою, а тренера вдарили по голові. Незадовго до вбивства форварду загрожувала господиня клубу, з якого дівчина недавно пішла. До того ж вона якраз вирішила розійтися з чоловіком. Дивов і психолог Таня влаштували автогонки. Якщо він програє – змушений буде пройти сеанс гіпнозу.

7 серія «Останній мент» опис

На даху машини грабіжників якимось чином опинився труп дівчини. Звідки вона звалилася – Дивов береться за розслідування. Як виявилося, покійниця працювала в ескорт-сервісі. І у неї були заможні клієнти. Можливо, розкрити злочин допоможе хакер, якого затримали за пограбування. У доньки Дівова тим часом проходить виставка і капітан запрошений.

8 серія «Останній коп» опис

Капітану Дівову стало трохи самотньо і він давно не міг виспатися. Тому забрався на міст. Його колег викликали рятувати самогубцю. Тим часом треба розслідувати нове вбивство. Убитий – співвласник і особа фен-шуй студії. Тіло знайшов його співмешканець і партнер по фен-шуйній справі. А дочка Дівова Юлю заарештувана за участь в акції протесту.

9 серія «Останній коп» опис

Банківські службовці вирушили на курси виживання. Під час гри в пейнтбол один з них було смертельно поранений – його застрелили. Скоріш за все – справжній вбивця один з колег. Але навіщо великим банківським шишкам вбивати звичайного співробітника? Знайти вбивцю належить Дівову. Крім того, йому пощастить знайти любовну пригоду.

10 серія «Останній коп» опис

Раптова смерть на майстер-класі по обіймам. Жінка просто рухнула без дихання. Заняття оплатили десять чоловік, але десятого учасника ніхто не пам’ятає. Загибла – вчителька в школі. Слідчі мають з’ясувати, хто бажав її смерті.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар