“Острів непотрібних людей” опис серій

О

Острів непотрібних людей” опис серій пригодницької драми 2012 року в цій статті.

“Острів непотрібних людей” зміст серій

1 серія “Острів непотрібних людей” опис
Процвітаючий бізнесмен Андрій Каморін нещасливий в сімейному житті. Він би давно кинув свою дружину Лізу, але гроші, вкладені в його будівельний бізнес, належать їй. На боці у Каморіна інша жінка – Неллі, яка не так давно народила йому сина. Тим часом і у Лізи з’являється наполегливий залицяльник Юра, який намагається розкрити їй очі на таємне життя Андрія. Справи у фірмі Каморіна йдуть, прибутки зростають. Заступник Андрія, його давній друг Гена Биков, вигідно розміщує вільні кошти – вкладає їх в покупку нерухомості і землі в різних країнах. Андрій скаржиться Гені на нестерпну обстановку в сім’ї, і той пропонує вихід – відправити дружину на безлюдний острів в Тихому океані, забезпечивши її всім необхідним для існування. Щоб “круїз» не видався дивним, Гена готовий підібрати їй “компанію” – людей, настільки ж обридлих своїм рідним і близьким. Ліза, що не підозрює підступу, погоджується. Окрім Андрія і Лізи в круїз відправляються ще одинадцять чоловік.

2 серія “Острів непотрібних людей” опис
Андрій помічає вогонь в капітанській рубці. Туристи безуспішно пробують зупинити пожежу, але судно йде на дно. Єдине, що встигають зробити мандрівники, – це спорудити подобу плоту з підручного матеріалу. У темряві вони влаштовують перекличку, намагаючись зрозуміти, чи всі живі. Андрій спокійний: він напередодні поїздки уважно вивчив карту і опис цієї частини океану і навіть знає, що десь неподалік повинен бути острів. Тим часом аборигени-пірати, яким було наказано захопити катер і отримати від Андрія гроші, дивуються – де ж судно з мандрівниками. Після виснажливої ​​боротьби за виживання у відкритому океані туристи помічають на горизонті острів і незабаром цілими і неушкодженими виявляються на суші. Острів знаходиться в стороні від морехідних і повітряних шляхів і справляє враження абсолютно безлюдного. Але життю мандрівників поки нічого не загрожує, їм вдається знайти прожиток і прісну воду, добути вогонь. Вночі вони намагаються розпалити велике вогнище, щоб їх помітили і врятували. Але ймовірність повернення на велику землю невелика.

3 серія “Острів непотрібних людей” опис
Несподівано на острів обрушується тропічна злива. Андрій пропонує обстежити територію – він вважає, що поблизу має бути житло, де колись базувалися пірати. Один з його попутників, впливовий політик Савелій, намагається перечити Каморіну, але, схоже, саме Андрій стає негласним лідером на острові – його думка бере гору. Ліза здивована організаторським талантом чоловіка. Вона дивиться на нього іншими очима. Незабаром мандрівники виявляють на галявині бунгало, а в ньому необхідний для життя провіант, розрахований якраз на дванадцять чоловік. Андрій розуміє, що зайвий – саме він, адже вони з Геннадієм не планували його перебування на острові. Каморін не поділяє надію товаришів на швидке повернення до Москви і просить ставитися до харчів економніше.

4 серія “Острів непотрібних людей” опис
Туристи обживаються на острові і вирішують розділитися: одні, очікуючи швидкого прибуття рятувальників, палять багаття на березі, інші починають облаштування табір для подальшого проживання. До того ж непогано подумати і про провіант. Павло, що прийшов до тями після події, нібито ненароком перемальовує ієрогліфи зі знайденою в альбомі фотографії. Здивована професор-лінгвіст Вероніка читає: “Рівно рік на острові”. Команда рятувальників, які за домовленістю палять на березі вогнище, затримується, і не повертається до вечері. Андрій з товаришами вирішують віднести їм їжу, а заразом і перевірити, чи не сталося біди. Вони знаходять чотирьох чоловіків лежачими без свідомості. Ліза, медик за освітою, припускає у постраждалих отруєння алкоголем.

5 серія “Острів непотрібних людей” опис
В результаті нападу відчутніше всіх постраждав Альберт Миколайович – у нього пропала пляшка віскі. Ця втрата для нього виявилася дуже болісна. У розпочату перепалку поступово втягуються всі, летять взаємні образи, політик звинувачує Андрія в тому що відбувається, а топограф Вадим і Петро Жуков намагаються урезонити політика. Дочка Вадима Катя неподалік від хатини знаходить пляшку Альберта. Той спочатку радіє знахідці, але потім розуміє, що пляшка була непочатою, а тепер пробка відручена. Андрій, підозрюючи, що на острові є хтось, крім них, виливає віскі в траву. Всі розходяться спати в поганому настрої. Кожен згадує своє минуле.

6 серія “Острів непотрібних людей” опис
Політик підозрює Коклюшу в замаху. Той заперечує свою провину і намагається пояснити, як стався напад. І в цей час відчуває перші ознаки нездужання. Савелій Тимофійович, ненадовго відлучившись з табору, зустрічає Пашу, що зловив птаха, і, вимінявши його на свій годинник, повертається в табір з далекосяжними планами – зачарувати Жукову. Марії Іванівні цікаво спілкуватися з людиною з досконалого іншого світу. Петро Петрович починає усвідомлювати, що втрачає дружину. Кашлюку гірше – у нього жар. Він зізнається Андрію, що подряпався ножем – тим самим, яким хтось хотів убити Савелія Тимофійовича. Андрій впевнений, що ніж був отруєний, але йому ніхто не вірить. Ліза висловлює безглузде припущення: їх знімають прихованою камерою, вони, самі того не знаючи, – учасники телевізійного шоу. Коклюш вмирає, але його повертає до життя Павло, що знає секрети акупунктури – прихованих точок на тілі людини. Ліза каже, що у Коклюша може бути якийсь вірус, і це наштовхує Андрія на нові роздуми: від невідомого вірусу померли колишні господарі острова, уцілів тільки їх слуга-китаєць, якого так і не знайшли.

7 серія “Острів непотрібних людей” опис
Паша відправляється в ліс і випадково знаходить у викопаній кимось ямі табличку з ієрогліфами. Ліза і Андрій розмовляють біля заснулого Коклюша. Вони починають розуміти, що в їхніх стосунках ще не все втрачено. Тим часом біля бунгало розгорається новий скандал, спровокований політиком – він вимагає, щоб у хворого був окремий посуд, але ще більше його турбує, що Андрій користується одноосібним авторитетом, і в першу чергу всі прислухаються саме до його думки. Скандал підходить до критичної позначки, коли він помічає на Каті свій годинник і звинувачує дівчину в крадіжці. Сварку припиняє злива, яку доводиться перечекати в хатині. Принесена Павлом табличка дуже зацікавлює всіх, Вероніка розшифровує написане – “не думай, що ти розумніший розумного”.

8 серія “Острів непотрібних людей” опис
Чоловіки домовляються по черзі чергувати ночами. Альберт, випивши зайвого на посту, засинає. На світанку Паша непомітно покидає табір, це бачить Катя і тихо слідує за ним. Вона розуміє, що Паша лише прикидається аутистом, і розповідає йому про своє нелегке життя з мачухою. Але той не відтає і не хоче розмовляти навіть з нею. Молоді люди виходять на берег. Паша, кинувши на берег одяг з фотографією в кишені, біжить купатися. Несподівано він помічає азіата, який підкрадається до Каті. Щоб врятувати дівчину, Павло змушений закричати, змусивши її стрибнути у воду. Незнайомець встигає сховатися в заростях, захопивши футболку Паші разом з фотографією. Катя так і не помітила чужака. Андрій, стурбований зникненням молодих людей, вирушає на пошуки і випадково чує їхню розмову про китайця і скарби.

9 серія “Острів непотрібних людей” опис
Андрій, розмірковуючи про загрожуючу всім небезпеку, просить Вадима скласти план острова. Вадиму потрібні помічники для складання карти. В експедицію відправляються Катя, Паша, Лідія та Андрій. Рахуючи кроки, команда просувається вздовж узбережжя. Решта остров’ян займаються своїми справами. Альберт, у якого закінчилося спиртне, страждає, і жінки намагаються відпоїли його трав’яним відваром. Жукова поглинена своїми думками і у відповідь на звернення Лізи раптом вибухає. Петро Петрович розуміє причину роздратування дружини – її тягне до політика. Відсталі від групи Катя і Паша серйозно сваряться. Павло вважає, що це Катя розповіла Андрію про знаки і скарби. Катя ображена і намагається виправдатися, але Паша невблаганний. Андрій несподівано помічає на вершині пагорба людську фігуру.

10 серія “Острів непотрібних людей” опис
Катя ображена припущенням Паші, що це вона розбовтала його таємницю Андрію. Павло змушений чесно розповісти Каморіну все, що знає про азіатів, викрадену карті, фотографії та знаки. Але все одно Паші не вдається добитися прощення подруги. Його мучать тяжкі спогади про батьків – відомих акторів Волжанських. Відносини в родині обернулися для підлітка важкою травмою. Каморін ж обіцяє зберігати його таємницю: очевидно, у молодої людини є вагомі причини прикидатися аутистом. Андрій збирає чоловіків, розповідає їм про азіатів. Він висловлює припущення, що якщо азіат довго живе на острові, то знає, як вибратися на материк. Каморін встановлює графік нічних чергувань, але і тут не обійшлося без скандалу – політик демонстративно відмовляється спати, що викликає загальне обурення. Глибокої ночі китаєць підкрадається до чаші, відраховує кроки і починає копати, але несподівано в таборі починається переполох.

11 серія “Острів непотрібних людей” опис
Остров’яни прочісують все навколо і помічають невелику яму. Розуміючи, що копав чужак, чоловіки вирішують продовжити його роботу і незабаром розкопують скелет, а поруч з ним – табличку, на якій Вероніка читає: “Він вірив у казки про скарби піратів”. Всі пригнічені і перелякані. Азіат тим часом намагається підкрастися і дізнатися, що ж розкопали непрохані гості, але випадково потрапляє в капкан, завбачливо поставлений Жуковим. Миттєво відреагувавши на шум, чоловіки зв’язують спійманого азіата. Вероніка намагається розговорити полоненого. Китаєць, якого звуть Мо, каже, що вижив на острові випадково: після смерті господарів залишився один, не маючи ні рації, ні іншої можливості повернутися на велику землю. Остров’яни йому не вірять. Каморін пропонує відпустити Мо, щоб потім простежити за ним, але той, передбачивши його хитрість, відмовляє – він воліє залишитися в бунгало.

12 серія “Острів непотрібних людей” опис
Ліза і Андрій дуже відверто розмовляють і спільно знаходять причини розладу. Вадим і Ліда також захоплені один одним – природа, океан і спокій сприяють романтиці. Вони обмінюються першим поцілунком. Паша намагається помиритися з Катею, він наполягає, що удавання йому на руку. По ходу розмови він знаходить печеру – притулок китайця. Павло звертає Катіну увагу на те, що всі зображені знаки вже перекреслені, а скарби, схоже, так і не знайдені. Він припрошує подругу не розповідати нікому про печеру. Жукова повідомляє чоловіку, що хоче порвати з ним, им кидає у шок – вони прожили разом двадцять п’ять років! Але Марія невблаганна – відтепер і назавжди вона хоче бути вільною. Між Андрієм і Коклюшем виникає конфлікт. Каморін вважає, що той вкрай жорстоко поводиться з китайцем. Коклюш все заперечує.

13 серія “Острів непотрібних людей” опис
Мо згадує, як поквапився отруїти господарів, коли вони, здавалося б, розгадали таємницю скарбу. Вже напоївши їх отруєним чаєм, Мо розкрив скриню, і виявилося, що замість скарбів та набита камінням. Жуков і Альберт Миколайович будують ще одну хатину. Остров’яни бачать відродження любові Лізи та Андрія і віддають хатину їм – нехай це стане початком їх нового життя. Вадим і Лідія продовжують займатися складанням карти. Вадим випадково знаходить замаскований вхід у печеру. Побачене вражає його – знаки на стіні перед досвідченим оком картографа перетворюються на подобу меридіанів і паралелей, утворюючи карту. Придивившись уважніше, Вадим розуміє, де знаходиться скарб.

14 серія “Острів непотрібних людей” опис
Розібравши підлогу і викопавши яму, Вадим знаходить скриньку зі скарбами. Тим часом у таборі – чергові розбірки. Александріна передрікає, що над ними згущуються хмари, грядуть випробування. Суперечка переростає в скандал, в запалі якого висловлюються припущення, що наводять на серйозні роздуми. Остров’яни починають прозрівати – якщо проаналізувати ситуацію, у кожного був хтось, що мав причину від них позбавитися. Під час жорсткого допиту капітан зізнається, що після домовленості з російським бізнесменом Геннадієм на зв’язок з ним вийшов інший російський і сказав, що плани скасовуються: про висадку на острів тепер не було й мови. Капітан, не попередивши піратів, пустив катер з туристами на дно. Розлючені аборигени вимагають виплатити неустойку, але капітан клянеться, що не отримував ніяких грошей …

15 серія “Острів непотрібних людей” опис
Вадим приводить Мо в бунгало і бреше, що китаєць напав на нього в заростях. Паша здивований, так як завжди був упевнений в чесності Катиного батька. Вадим, повністю втративши контроль над собою, пропонує катувати Мо. На його боці Коклюш і політик. Катя в шоці від поведінки батька і кричить, що знає, де знаходиться печера китайця. Ця заява припиняє скандал, всі йдуть в бунгало, так як дощ ще ллє. Остров’яни пригнічені і насилу спілкуються один з одним. Паша вказує Каті на дивацтва в поведінці батька, і молоді люди знову сваряться. Після зливи збираються бажаючі йти в печеру. Катя в цей час шукає Вадима в хатині Андрія і Лізи, але його там немає. Дівчина знаходить на землі старовинне кільце, і страшні підозри закрадаються до неї в душу. Катя приймає рішення не показувати печеру своїм супутникам. Обдурені остров’яни сердиті: їм довелося тільки даремно йти в джунглі.

16 серія “Острів непотрібних людей” опис
Андрій і Вероніка йдуть до печери на переговори. Пірати невблаганні: транспорт і гроші. У таборі Андрій зриває злість на китайця, який так і не зізнається, де телефон. У момент загальної напруги на галявині перед бунгало з’являється Чуньє. Остров’яни накидаються на нього і зв’язують. Андрій пояснює Вероніці, що знає про них, оскільки брав участь у пошуках затонулого катера, бачив документи і вів розслідування. Чуньє звільняють. Остров’яни розповідають йому, чому зв’язаний Мо: викрадена дружина Андрія, а китаєць не бажає віддати телефон. Чуньє сам приступає до допиту. Він колись вів справу, пов’язану із загибеллю літньої пари, і знає, що їхній син, який прибув на острів, не знайшов ні телефону, ні слуги. Катя не витримує напруженої обстановки в таборі і оголошує, що скарб дійсно існує.

17 серія “Острів непотрібних людей” опис
Андрій заявляє, що людина, що знайшла скарб, зобов’язаний віддати його китайцеві. Він пропонує остров’янам піти з табору на деякий час, а той, у кого скарб, повинен повернути його, залишивши скриню на галявині. Незабаром коштовності дійсно виявляються на умовленому місці. Але радість передчасна – китаєць Мо, уважно оглянувши скарби, заявляє, що частини коштовностей не вистачає, у нього був опис скарбу. Його умова не підлягає обговоренню – скарб повністю повинен належати йому. У бандитів проблема – закінчилася питна вода. Ліза вугіллям на підлозі малює, де знаходиться струмок. Випадково вона зауважує серед розкиданих речей Мо маленький пухирець і ховає його. Андрій, уважно спостерігав за остров’янами, здогадується, у кого скарби, і йде до Вадима для серйозної розмови.

18 серія “Острів непотрібних людей” опис
Андрій, повернувшись до табору, збирає наявні скарби, щоб віднести їх піратам, але побачивши це Кашлюк – проти. Остров’яни намагаються переконати Каморіна, що скарб не врятує Лізу, але допоможе їм виграти у бандитів трохи часу. Між остров’янами відбувається розкол – Андрій, Вероніка, Чуньє і Жуков залишають табір. Усі без винятку дуже встревожені.Жукова, розчарувавшись у Політиці, дає йому зрозуміти, що не хоче більше мати з ним справу, і вирішує залишитися на ніч біля багаття. Лідія скаржиться Александріні: їй дуже боляче через те, що Вадим пішов і не покликав її з собою. На світанку Коклюш і Політик вирушають на пошуки Вадима. Лідія стверджує, що знає, де може бути топограф.

19 серія “Острів непотрібних людей” опис
У печері Ліза, напившись першою, непомітно вливає в казанок залишки отрути. Катя і Павло в пошуках житла випадково знаходять чудове місце, звідки дуже добре проглядається весь острів. Це стоянка, яку раніше вибрав для себе Вадим. За збігом обставин Павло несподівано виявляє заховані у водоймі скарби. Що з ними робити, він пропонує вирішити Каті. Але та відмовляється навіть торкатися до кладу. Під ранок у Каті починається марення – вона захворіла. Павло намагається привести її до тями, але марно. Дівчина кличе батька і покійну матір. Вадим, намагаючись розшукати доньку, таємно приходить до табору і випадково зустрічає Лідію. Та зі сльозами просить забрати її з собою, але він байдуже відмовляє. Раптом вони помічають Коклюшу, який у що б то не стало хоче змусити топографа повернути скарби. Ліда допомагає Вадиму в бійці здолати Коклюшу. Їй нічого не залишається, як втекти з табору слідом за Вадимом.

20 серія “Острів непотрібних людей” опис
Павло вирішує поговорити з Вадимом. При вигляді юнака з Катею на руках, той впадає в лють. І раптом зустрічає відсіч з боку Павла. Він вимагає негайно повернути скарб китайцеві, що дасть їм шанс якомога швидше покинути острів. Любов до дочки і доводи Павла діють на Вадима: вони разом направляються в табір, прихопивши злощасні скарби. Повернувшись в табір, вони передають коштовності Мо. Але раптом з’ясовується, що скарби, які зберігалися в бунгало, зникли. Їх забирає Жукова, щоб віддати Андрію: той повинен спробувати врятувати Лізу. Мо все ж погоджується показати, де знаходиться телефон. Група остров’ян разом з ним прямує до печери. Андрій з товаришами пропонують піратам скарби, але ватажок банди Тхе відмовляється: через отруєння у нього починаються галюцинації …

21 серія “Острів непотрібних людей” опис
Рано вранці Чуньє і Вероніка приходять до Каморіна, який провів ніч на березі. Офіцер поліції захоплюється мужністю Андрія при звільненні заручниці і його щиросердим зізнанням. Однак у разі прибуття на велику землю він буде змушений заарештувати Каморіна. Андрій стурбований тим, що в цій історії є ще хтось, хто бажав остров’янам смерті. Несподівано вони помічають в небі вертоліт. Андрій, Вероніка і Чуньє намагаються привернути увагу пілота, і їм це вдається! Острів оглядала людина, що купила його у фірми Каморіна. Андрій намагається дізнатися, хто ж прибрав до рук його бізнес. Чуньє домовляється з пілотом, що він вивезе з острова Тхе і його з Андрієм, а за рештою буде висланий транспорт трохи пізніше.

22 серія “Острів непотрібних людей” опис
На міському березі знаходять тіло нового господаря острова з перерізаним горлом. Поліція поспішає розпитати всіх, хто останнім часом спілкувався з бізнесменом. З’ясовується, що в той же день загинув і пілот вертольота, що здійснював рейс на острів. Очевидно, що хтось серйозно претендує на землю. Тим часом мандрівники чекають рятувальників, їх життя спокійне і розмірене: Марія доглядає за видужуючим чоловіком, Політик шукає примирення з подружжям, Ліза осмислює подію, а Коклюш згадує, як він єдиний раз у житті не зміг виконати замовлення: кілер захопився своєю жертвою. Його роздуми перериває Александріна, вона пророкує, що Коклюш не повернеться до своєї професії. А в Москві Андрій і Геннадій, не довіряючи слідчому Рясіну і попутно боячись затримання, починають власне розслідування.

23 серія “Острів непотрібних людей” опис
Остров’яни святкують день народження Паші, а в Москві його оплакує невтішна мати. Биков повідомляє, що Павло живий, і вимагає подробиць відправки сина в злощасний круїз. Так у його логічному ланцюжку з’являється ще один підозрюваний – помічник Політика Вадим Олексійович Прозоровський. А в цей час на острові Коклюш зізнається Політику, що того “замовила” Зоя – сімейне життя з Політиком виявилося нестерпним. Савелій Тимофійович пригнічений – він не очікував удару в спину від власної дружини. Прозоровкій в розмові з Биковим і Каморіним заперечує свою причетність: в круїз Політика відправила дружина. Товариші відправляються до дружини Політика, яка тепер відмолює свої гріхи послушницею в монастирі. Та клянеться, що не найняла б кілера, будь вона причетна до аварії в океані …

24 серія “Острів непотрібних людей” опис
Понья підвозить Каморіна на острів, а в цей же час Александріна знову передрікає біду. Остров’яни не розуміють, про що це вона. Помітивши катер в океані, вони радісно кидаються до нього, але їх зустрічає автоматна черга. На острів приїхали Тхе, ще один бандит, начальник поліції, а з ними офіцер Чуньє – його захопили, щоб той вказав, де заритий скарб. Туристи кидаються вглиб острова, вони знаходять собі тимчасовий притулок, але несподівано увагу Тхе привертає крик папуги Лізи. Тримаючи під прицілом Чуньє, Тхе наказує остров’янам вийти, інакше він уб’є поліцейського. Ті змушені покинути притулок.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Сергей

    Райская Елена Михайловна измените пожалуйста для всех нормальную концовку фильма остров ненужных людей как люди вернулись домой в Москву и встретились с родными а пирата Тхе надо выстрелить в него пистолетом чтоб не мучился один на острове С Уважением Сергей Ходаковский

    Відповіcти