“Орлова і Александров” опис серій

О

“Орлова і Александров” – цікавий історичний серіал про кохання 2015 року.

“Орлова та Александров” опис

1 серія “Орлова і Александров” опис

В гостях у сім’ї Орлових сам Федір Шаляпін. Його похвала співу маленької Любочки Орлової виявилася цілком пророчою і запам’яталася їй на все життя.

20-і роки. Дворянській сім’ї Орлових доводиться буквально боротися за своє виживання. Торгуючи у Москві молоком, Орлова знайомиться з Александровим і Пир’євим.

Ейзенштейн набирає у свій Театр Пролеткульта студентів-артистів. Серед його учнів і Александров з Пир’євим.Орлова стає тапером у кінотеатрі. До неї починає залицятися замнаркома землеробства Берзін. Вона намагається ухилитися від його залицянь.

2 серія “Орлова і Александров” опис

Ейзенштейн залишає театр заради кіно. Александров йде разом з ним. У Люби помирає батько. Обставини змушують її вийти заміж за Берзіна. Незабаром Орлову приймають в Музичний театр до Немировича-Данченко. Александров разом з Ейзенштейном знімає фільм “Броненосець Потьомкін”. Сталін, задоволений роботою режисерів, направляє їх у тривале відрядження до Америки. Сімейне життя Орлової складається не дуже вдало. Одного разу під час походу на концерт Утьосова Берзіна заарештовують.

3 серія “Орлова та Александров” опис
У дружини Александрова Ольги роман з актором Теніним. У Музичному театрі за Орловою починає наполегливо доглядати Немирович-Данченко. Лише поява нового шанувальника німця Франца виручає Любу. Александров повертається з Америки в Москву. У нього великі сімейні проблеми. У кіношних колах заходить мова про зйомки радянської джаз-комедії за участю Утьосова. Постановку пропонують Александрову. Сталін і Горький підтримують його кандидатуру.

4 серія “Орлова та Александров” опис
Ольга пише в усі інстанції доноси про аморальну поведінку Александрова. Щоб розрядити обстановку, в справу доводиться втрутитися головному кіноначальник Шумяцькому. Йде спонтанна підготовка до зйомок комедії. Ейзенштейн свариться з Александровим. На пробах другий режисер відхиляє кандидатуру Орлової. Обурений Утьосов вимагає на головну жіночу роль саме її. Александров в Музичному театрі дивиться “Перікола”, де грає Орлова …

5 серія “Орлова та Александров” опис
Орлова знайомиться з Фаїною Раневською, яка незабаром стає її близькою подругою. Александров збирається на зйомки в Гагри. Зйомки “Веселих хлопців” проходять не просто. І за кожним кроком кіношників пильно спостерігають співробітники ОГПУ. У Александрова з Орловою роман у повному розпалі …

6 серія “Орлова та Александров” опис
У Гагри приїжджає Ольга з сином і Франц, який як і раніше закоханий в Орлову. Їх поява до межі загострює обстановку. Знімальна група поступово переконується в тому, що актриса на головну роль обрана правильно. Співробітник ОГПУ Геладзе, щоб “накопати” потрібний матеріал, сам провокує багато ситуації. Під час зйомок Орлова падає з бика на землю, отримує сильний удар і опиняється в лікарні.

7 серія “Орлова та Александров” опис
ОГПУ виробляє в готелі таємний обшук у кіногрупи. Орлова одужує, і зйомки комедії тривають. ОГПУ заарештовує сценариста Ердмана, що важко позначається на загальному настрої. При перегляді матеріалу Утєсову не подобається власна пісня. Лебедєв-Кумач переробляє текст …

8 серія “Орлова та Александров” опис
Александров та Орлова таємно вінчаються в сільській церкві. У Шумяцького йде обговорення готової комедії. Загальна думка: заборонити фільм як шкідливий. Сталіну ж картина подобається. Александров їде в Калінін вмовляти Ердмана зняти його прізвище з титрів. Розмова виходить дуже важкою. Пир’єв і Ейзенштейн негативно ставляться до “Веселих хлопців”. У пресі Александрова і Дунаєвського звинувачують у музичному плагіаті.

9 серія “Орлова та Александров” опис
Александрову ледве вдається відвести від себе звинувачення в музичному плагіаті. На прийомі в Кремлі Сталін намагається доглядати за Орловою. Вона при всіх просить Вождя полегшити долю свого першого чоловіка Берзіна. Утьосов свариться з Александровим і Орловою через нагороди за “Веселих хлопців”. На Луб’янці Орлову чекає неприємне зіткнення з Берією. Її рятує несподіваний дзвінок Сталіна.

10 серія “Орлова та Александров” опис
Йдуть зйомки “Цирку”. Авторам сценарію Ільфу і Петрову не подобається знятий матеріал, і вони знімають свої прізвища з титрів. Орлова підозрює, що Александров хоче зробити з неї Марлен Дітріх, і свариться з ним. Берія посилено збирає компромат на Орлову і Александрова. Шумяцкий наказує Александрову перезняти великі плани Орлової, щоб вона виглядала молодше.

11 серія “Орлова та Александров” опис
В Одесі Орловій влаштовують небачений прийом. Від захопленої юрби їй доводиться рятуватися по пожежній драбині. Заарештованого Шумяцького жорстоко допитують на Луб’янці. Слідчого цікавить антирадянська діяльність Александрова. Ейзенштейн, Александров і Пир’єв намагаються налагодити колишні дружні відносини, але розуміють, що у кожного свій власний шлях у кіно. Александров отримує у Сталіна дозвіл на зйомки нової комедії “Волга-Волга”. Написати сценарій йому насилу вдається вмовити Ердмана.

12 серія “Орлова та Александров” опис
Орлова робить вибір на користь акторської кар’єри і позбавляється від дитини. ОГПУ намагається завербувати Раневську, щоб та все доповідала про Орлову. Раневській з честю вдається викрутитися з цієї ситуації. Починаються зйомки фільму “Волга-Волга”. Орлова підозрює, що у Александрова роман з асистенткою Брошкіною. Заарештовують оператора Нільсена. Для Александрова це важкий удар.

13 серія “Орлова та Александров” опис
При здачі картини на “Мосфільмі” Александрову роблять 200 поправок. Але Сталіну “Волга-Волга” подобається, і це вирішує всі проблеми. Александров та Орлова святкують новосілля на дачі, Орлова виставляє Брошкіну в смішному світлі і “прощає” чоловікові його захоплення. Сталін запрошує Орлову і Александрова до себе. Орлова делікатно звільняється від залицянь Вождя. Берія намагається розповісти Сталіну про нібито шпигунську діяльність Александрова, але отримує чіткий наказ: “Александрова і Орлову не чіпати!”

14 серія “Орлова та Александров” опис
У Александрова депресія, що переходить в запій. Орловій на виступі в Челябінську дарують чорні троянди, які виявляються отруєними. Дізнавшись про це Сталін, змушує Берію знайти протиотруту. Александров знімає “Світлий шлях”. Сталін незадоволений матеріалом і вносить свої виправлення. Орлова ревнує чоловіка до молодої актриси Курочкіної. Александров зустрічається в лікарні з вмираючої Ольгою …

15 серія “Орлова та Александров” опис
Сталін називає “Світлий шлях” найбільшою творчою невдачею Александрова. Але Сталінську премію режисерові присуджують за старі картини “Цирк” і “Волга-Волга”. Роман Александрова з Курочкіною не складається. Пир’єв радить Александрову змінити в майбутніх роботах головну актрису. Орлова та Александров їдуть на гастролі до Прибалтики. Починається війна.

16 серія “Орлова та Александров” опис
Александров в Баку знімає бойові кінозбірки за участю Орлової, використовуючи улюблених персонажів глядачів. 1943 рік. Орлова та Утьосов їдуть в Сталінград виступати перед бійцями. Проте стара сварка не дає їм це робити разом. І лише втручання генерала Чуйкова змушує їх переступити через власні образи. Сталін забороняє другу частину “Івана Грозного”. У Ейзенштейна трапляється інфаркт. Александров відвідує свого самотнього хворого вчителя. Орлова та Александров збираються в Прагу на зйомки фільму “Весна”.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар