“Асі” опис серій 31 – 40

Асі

Якщо ви пропустили серію улюбленого серіалу « Асі » , то в курсі подій вам допоможе бути опис серій « Асі ». Якщо вас цікавить опис попередніх серій з 1 по 10, або з 11 по 20, з 21 по 30, то ви їх можете прочитати в попередніх статтях.

« Асі » опис серії 31

Демір розуміє , що незнайома йому дівчина на ім’я Зейнеп , перебуває у смертельній небезпеці . Він збирається допомогти їй , і поселяє дівчину в свій старий будинок. Демір хоче тримати її там , поки не зникне небезпека , але про це нікому не повинно бути відомо . Але переслідувачі Зейнеп , не збираються просто так залишати її в спокої.

Дефне розповідає Асі про причини , через які Демір відсторонився від неї. Вона бажає покласти край постійній напрузі у відносинах між Асі і Деміром. Також , вона ділиться з Асі інформацією , що Демір готував на її день народження якийсь сюрприз. Після цього , Асі трохи пом’якшується . Вона вирішує відвідати його сама , щоб у всьому розібратися , і виправити становище, але на очі їй попадається Зейнеп . Цього вона вже не може стерпіти , чаша її терпіння переповнена . Демір може втратити кохану назавжди. Крім цього, він серйозно ризикує своїм життям.

« Асі » опис серії 32

Демір позбавляється від небезпеки , в цьому йому допомагають Аріф і Оккеш . Проблема пов’язана з Зейнеп , і стрілянина в маєтку оповіщає всіх про її присутність . Асі ревнує Деміра до Зейнеп , так як , бачить , з якою старанністю Демір намагається її врятувати. Слова , необдумано сказані переляканою Зейнеп , стають причиною різних пліток . Але Демір не має наміру звертати на це свою увагу , він продовжує захищати дівчину, він не може кинути її на половині шляху.

Алі переходить до кардинальних заходів , він знайшов спосіб , щоб показати Асі свої бурхливі почуття до неї. Він робить Асі пропозицію, яка її просто бентежить. Естафета ревнощів переходить тепер до Деміра. Сказавши Деміру неправду Асі з головою кидається в гру, яка невідомо чим закінчиться …

« Асі » опис серії 33

Демір просто розтоптаний почутим від Асі . Він йде в себе , і намагається хоч якось пережити цей шок. Він вважає , що Асі вибрала шлях , з якого не існує повернення. Асі зустрічається з Алі, намагаючись вивести Деміра з себе. Вона добре справляється зі своєю роллю , але про це ніхто не знає. Демір чує чутки , і приходить до впевненості , що скоро , у них відбудеться весілля .
Асі починає розуміти , що зробила серйозну помилку , оскільки , Демір став сильно віддалятися від неї. У побоюванні втратити його остаточно , вона вирішує виправити цей стан справ , в якому вона стала виною . Вона більше не в силах заподіювати біль , ні собі , ні Деміру. Вона відправляється на зустріч до Деміра, щоб закінчити зі своїм спектаклем , але несподівано виявляється залученою в центр інших подій . Чи вийде у Асі порозумітися з Деміром, який вже зробив для себе всі необхідні висновки?

« Асі » опис серії 34

Фінал сезону в серіалі « Асі ». Слова , сказані Деміром, вбивають Асі. Вона нічого не робить , щоб виправити страшні наслідки своєї брехні , адже на її погляд , Демір зробив свій вибір. Демір же має намір стримати слово , дане Екрему і якомога раніше заручитися з Зейнеп . Але це заручення станеться за договором з Зейнеп , крім них двох ніхто не буде про це знати …

Всі проти заручин Деміра, і в першу чергу Мелек і Керім . Бачачи , що Демір вибрав свій шлях , Асі знехотя погоджується на пропозицію руки і серця Алі. Хоча Асі і Демір справляють враження повністю відмовилися один від одного людей , їх близькі зроблять все можливе , щоб запобігти їх розставанню. Чи дізнається Демір , що сказане йому Асі було брехнею ? Чи зрозуміє Асі, що заручини Деміра фіктивні?

« Асі » опис серії 35

Вбивство діда Асі Джемаль Аги перевертає все з ніг на голову. Це велике горе знову зближує Асі і Деміра, які були на межі розставання. Зрозумівши , що любить Деміра, Асі змушена вирішити питання з Алі , за якого обіцяла вийти заміж. Але Алі так просто не відмовиться від неї. Заради лікування сестри Мелек Демір змушений був виїхати закордон . Розлука ще сильніше розпалює любов . Асі з нетерпінням чекає повернення Деміра. Але над цією любов’ю знову зібралися чорні хмари …

Минають дні , а вбивцю Джемаль Аги так і не знайдено . Новий прокурор підозрює Деміра. Сім’я Козджуоглу у важкому становищі , як нерозкрите вбивство , так і господарські справи не дають розслабитися Ісхану і Неріман . У будинку немає спокою. Період щастя Дефне і Керима добігає кінця. Керім починає нехтувати Дефне , на якій одружився з великої любові . Демір з двома прекрасними сюрпризами повертається до Асі. Але тут його чекає не тільки кохана, але й великі проблеми. Як Зейнеп , так і вбивство Джемаль Аги обертаються нещастям на голову Деміра. У нього ж тільки одне бажання – якомога швидше обійняти кохану …

« Асі » опис серії 36

Асі приймає пропозицію руки і серця Деміра. Ще один його сюрприз робить її шалено щасливою. Демір привозить з Парижа чудове весільну сукню , Асі хоче побачити її якомога швидше . Показання Галіпа щодо ночі вбивства породжує загальне божевілля . Прокуратура допитує Деміра. Аслан не здав рушницю, яку вимагав прокурор. Все починає працювати проти Деміра…

Неповні показання , дані Деміром заради того, щоб захистити Аслана, обертаються для нього великими проблемами. В очах прокурора Демір стає головним підозрюваним. Реакція на це Неріман Ханим дуже жорстка , вона виганяє Аслана з дому і забороняє Асі бачитися з Деміром. Незважаючи на це Демір говорить Іхсану, що хоче одружитися на Асі. Алі укладає договір з Галіпа . Для Деміра це стане початком кінця.

« Асі » опис серії 37

Асі і Демір вирішили провести вдвох романтичну ніч в їх новому будинку , але на жаль Неріман не дає можливості цьому щастю здійснитися і їде до них посеред ночі. Вона ображає Деміра, якого вважає вбивцею свого батька , і забороняє Асі бачитися в них. Закохані змушені зустрічатися таємно. Демір з одного боку готується до весілля , з іншого намагається довести свою невинність. Іхсан готовий у всьому допомогти дочці і майбутньому зятеві .

Знехтуваний Асі Алі вважає , що вбивство – справа рук Деміра і укладає угоду з Галіпом. Якщо він допоможе Галіпа знайти його колишню наречену Зейнеп , то Галіп дасть свідчення проти Деміра. До того ж Галіп знає, де зброя злочину. Це дає в руки Алі сильний козир проти Деміра. Все окрім Асі відносяться до Деміра з підозрою, тому вони зустрічаються у віддаленому від очей місці . Як тільки Демір зніме з себе підозри , вони одружаться. Нарешті приходять результати балістичної експертизи зброї , які так чекав Демір . Від цього звіту залежить , виявиться Демір у в’язниці чи ні …

« Асі » опис серії 38

Деміру поки вдається звільнитися від звинувачень у вбивстві , експертиза показала негативний результат. У радісному настрої , Демір і Асі приступають до весільних приготувань. Вони хочуть одружитися якнайшвидше . У заповіті Джемаль Ага , йдеться про пишне весілля , яке Джемаль хотів для Асі, але самі молоді хочуть скромну церемонію. Неріман ставиться негативно до приходу в їх будинок Сюлейхи. У свою чергу, Сюлейха теж не хоче приходити до Неріман .
Взаємна неприязнь між Неріман і Сюлейхой отруює щастя закоханої пари. Керім і Дефне намагаються вирівняти становище, що склалося . Алі повинен поквапитися , він хоче перешкодити їх весіллю. Він роздобуває доказ скоєного вбивства . Демір приходить до Асі, у нього обручки.

« Асі » опис серії 39

Демір закінчив всі офіційні справи , навіть забронював день одруження . Весілля буде раніше , ніж очікувала Асі. Суперечка про те , яким буде весілля , призводить до кризи в родині. Неріман вважає, що весілля повинне відповідати заповіту її покійного батька , а Асі хоче скромну церемонію в присутності тільки членів сім’ї. У підсумку поступаються бажанням Неріман . Демір в останній момент дізнається , що Галіп полює за Зейнеп …

З одного боку приготування до весілля , з іншого – Зейнеп , життя якої в небезпеці . Демір і Керім доводиться терміново виїхати в Стамбул , Демір не встиг повідомити про це Асі. Дефне звертає зникнення чоловіка в проблему , а Асі чекає. Мати наполягає на проведенні ночі хни, Асі нічого не залишається , крім як взяти піднос з хною і приєднатися до дівчат – працівниць .

Алі влаштував хитру пастку , у результаті якої Демір опиниться у в’язниці , і з нетерпінням чекає результатів . Починають бити барабани і Демір з Асі вважають , що подолали всі перепони , нарешті сідають за стіл одруження. Цей день – день перемоги любові. Радість Іхсан Бея не знає кордонів. Прокурор отримує анонімний дзвінок , він повинен поспішати, щоб перешкодити весіллю…

« Асі » опис серії 40

Деміра беруть під арешт прямо на весільному торжестві , всі впадають в шоковий стан . Іхсан Бей починає себе погано почувати , Асі, з чудного і щасливого дня всього свого життя , поринає в глибину жахливого кошмару. Тепер їх любов розділена тюремними гратами . У будинку Демір знаходять знаряддя вбивства , йому загрожує великий термін. Демір і Асі знаходяться в повній впевненості , що це звинувачення підлаштовано . Прокурор тим часом упевнений , що злочин скоєно Деміром, якщо й не спеціально, то мабуть, з необережності. Прокурор просить Асі переговорити з Деміром, щоб переконати його визнати свою вину , це допоможе зменшити термін ув’язнення .
Асі впадає в глибокі роздуми , після того , як Аслан розповідає про подробиці ночі , в яку відбулося вбивство . Висновок Деміра сильно позначається на всьому сімействі . Шлюб Керима і Дефне готовий завалитися. У спробах допомогти Деміру Іхсан зближується з Сюлейхой , що дуже не подобається Неріман . Алі тим часом , починає святкування перемоги , так як , розлучив Деміра і Асі . Аслан попадається при любовній зустрічі з Сармашік .

Асі дуже цікавий серіал , а якщо ви хочете прочитати опис серій « Асі » з 41 по 50 , то дивіться наступну статтю.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар