«Небесне кохання» серіал

Небесне кохання

«Небесне кохання» – турецький серіал, мелодрама 2010 року. «Небесне кохання» розповідає про двох сестер, які полюбили одного і того ж чоловіка. Інша назва серіалу – «Між небом і землею»

«Небесне кохання» скільки серій
Стрічка містить близько 334 серій, тривалістю по 45 хвилин. В Туреччині транслювалося лише 122 серії, але при перекладі всю турецьку серію розбили на 3 частини.

«Небесне кохання» актори

«Небесне кохання» опис

Сюжет мелодраматичного серіалу «Небесне кохання» полягає в тому, що молодий вдівець Юсуф стає яблуком розбрату для двох сестер – Хавви і Топрак. Обидві полюбили його, коли він з’явився в їх житті, щойно овдовілий чоловік з новонародженою дитиною на руках. Топрак недавно втратила свою дитину і знаходилася в дуже пригніченому стані. Їй важко було скласти конкуренцію сестрі, адже вона майже опустила руки і не займалася своєю долею. Топрак все було байдуже, навіть її власне життя. Але Хавва не така. Вона дуже самостійна і волелюбна і звикла добиватися свого. Її норовливий характер відчують на собі багато персонажів. Велика кількість випробувань випала на долю головних героїв. Багато переживань вони доставлять глядачам, які уважно і з цікавістю стежать за їх долею.

«Небесне кохання» інформація про серіал

Оригінал: Yer Gök Ask (Між небом і землею)
Жанри: мелодрама
Країна: Туреччина
Вийшов: 2010
Режисер: Юлаш Інанш (Atil Inaç, Ulas Inan Inaç)
Серіал знятий за сценарієм Евлема Канполата і Сьоми Ергенекон.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар