“Небесне кохання” опис серій 22-42

Небесне кохання

«Небесне кохання» – турецький серіал, мелодрама 2010 року. Інша назва серіалу – «Між небом і землею». «Небесне кохання» опис серій часто необхідно, так як серіал досить тривалий.

«Небесне кохання» зміст серій 1-21

“Небесне кохання” опис серій 22-42

22-24 серія «Небесне кохання» опис

Прийшовши до Хавви, Юсуф отримує шокуючу відповідь. У відповідь на цей хід Хавви, Султан ще на крок зближує Топрак і Юсуфа. Ремзі намагається помирити дочку і Ситки, але втручається Юсуф. Хамійет намагається з’ясувати, хто володіє серцем її сина.

Ігіта приходить до Мюневвер, щоб дізнатися, чи любить вона його. Хавва міняє тактику, але Юсуф розуміє її гру. Тепер черга за ним. Він робить хід, перед яким Хавва точно не встоїть …

25-27 серія «Небесне кохання» опис

Юсуф робить Хавві незабутній подарунок, відтепер вона впевнена, що він закоханий у неї. В цей час приходить результат тесту ДНК, який зробить вплив на долі обох сестер.

Суд виносить рішення розлучити Топрак і Ситки. Мехмет йде по слідах, залишених Хаввою, він ось-ось розкриє її гру по відношенню до Юсуфа. Джунейт вважає, що на нього доніс Ремзі і просить у Хавви допомоги.

Ігіта дізнається секрет, який здатний розірвати заручини Мюневвер і Уйгара, і приходить розповісти про це Хамійет. Юсуф запрошує Хавву на вечерю, вона впевнена, що він запропонує їй руку і серце, але її чекає зовсім інший сюрприз …

28-30 серія «Небесне кохання» опис

Юсуф починає гру проти Хавви, він перевіряє її своїми подарунками. Хавва навіть не знає, що витримала серйозну перевірку. Мати Ситки укладає угоду з Хамійет і Топрак доводиться повернутися додому.

В місто приїжджає гостя Юсуфа Асій, привізши з собою сімейні таємниці з минулого. Юсуф відкриває їй серце. Подарунки Юсуфа Хавві стають все дорожче, відмовлятися від них стає все важче. До Султан доходить сенс гри Юсуфа.

Хавва приходить на заручини як гостя Юсуфа, а Топрак – в якості гості Султан. Сестри затьмарюють собою всіх. В цей час Ситки відправляється в жандармерію, щоб забрати Топрак. А Хавва потрапляє в пастку Мехмета …

31-33 серія «Небесне кохання» опис

У той час, як Юсуф танцює перший танець з Топрак, приходить Ситки з жандармами з скаргою на Юсуфа. Заради своєї мети Мехмет готовий допомогти Хавві отримати Юсуфа. Мюневвер готується вступити в нове життя, не знаючи, що Ігіта хоче розладнати заручини, і ось несподівано вона зустрічає його.

З поважної причини Юсуф не може піти на їх перше побачення, але Хавва, не знаючи цього, ображається. Топрак починає закохуватися в Юсуфа. Султан своєю брехнею ще сильніше розпалює цю іскру любові.

Хавві стає все складніше противитися своїм почуттям, але або вона здасться своєї пристрасті, або виграє цю гру!

34-36 серія «Небесне кохання» опис

Хавва каже Юсуфу, що перш, ніж бути разом, вона хоче вийти заміж. Його реакція стає для неї справжнім сюрпризом. Топрак серйозно поранена, її життя в небезпеці, але вона хоче доставити Рузгяра додому живим і неушкодженим. Ризикуючи життям, вона вирушає в дорогу. В цей час Ситки знаходить собі притулок і планує втекти.

Хамійет знаходить Рузгяра всього в крові і після цього приймає важливе рішення щодо Топрак. Гра Хавви почала виходити з-під контролю Султан. Вона влаштовує бунт і тепер Хавві доведеться одній намагатися роздобути Юсуфа. Поки Юсуф занурений в суперечливі думки щодо Хавви, вона ось-ось дізнається про таємні почуттях Топрак.

37-39 серія «Небесне кохання» опис

Хавва сумнівається, що Мехмету відома вся правда про напад. Султан засукує рукава, щоб дізнатися плани Мехмета. Юсуф забирає Топрак з лікарні і підносить їй сюрприз, чим ще більше завойовує її серце.

Юсуф готує Хавві пропозицію руки і серця, але куплена ним каблучка з діамантом потрапляє в руки Хамійет. Та просить допомоги Мюневвер, щоб дізнатися, хто майбутня господиня обручки і запобігти цьому.

Отримавши удар з боку Юсуфа, Мехмет починає діяти: він визволить з в’язниці Дженуйта і влаштує їх з Хаввою заручини в готелі Юсуфа. Юсуф робить Хавві пропозицію, але в цей час Топрак не може впоратися зі своїми почуттями і Хавва здогадується про душевну таємницю сестри …

40-42 серія «Небесне кохання» опис

Відповідь Хавви стає для Юсуфа повною несподіванкою, шокує його. Топрак також дізнається про намір Юсуфа одружитися і вперше сама собі чесно зізнається в своїх почуттях, від яких не може втекти. Хавва своїми вчинками налаштовує проти себе Султан, та готова розповісти господареві про їх з Хаввою план. Але для Хавви це не єдина загроза – щоб витягнути Джунейт з в’язниці, Мехмет знаходить людину, готову взяти провину на себе, він тільки чекає відповідного моменту.

Ситки має наміру будь-як вийти з в’язниці, він не віддасть Топрак Юсуфу! Наречений Мюневвер Уйгар дізнається, що хтось порпається в історії смерті його колишньої дружини і розуміє, що за цим стоїть Ігіта. Юсуф дає Хавві останній шанс і запрошує її в літній будиночок. Там вона застає картину, яку не зможе забути …

“Небесне кохання” опис серій 43-60

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар