“Небесне кохання” опис серій 43-60

Небесне кохання

«Небесне кохання» – турецький серіал, мелодрама 2010 року. Інша назва серіалу – «Між небом і землею». «Небесне кохання» опис серій часто необхідно, так як серіал досить тривалий.

«Небесне кохання» зміст серій 22-42

“Небесне кохання” опис серій 43-60

43-45 серія «Небесне кохання» опис

Після того, що вона бачила в літньому будиночку, Хавва впевнена, що і її сестра Топрак закохана в Юсуфа. Залишившись на ніч в літньому будиночку, Топрак з кожною хвилиною все сильніше закохується, але розуміє, що і він страждає від кохання. В цей час Хамійет знаходить для Юсуфа підходящу наречену.

Почуття Хавви до Юсуфа стають відомі. Шереф розуміє, які інтриги плете Султан і приходить в особняк, щоб закликати її до відповіді. Таємниці минулого сімей Ханджіоглу і Карагюль виливаються на поверхню. Шереф вирішує терміново відправити Хавву в Стамбул. Уйгар розуміє, що Мюневвер і Ігіт люблять один одного. Хавві більше нічого втрачати, і вона заручається з Джунейтом. Одкровення Юсуфа шокують Топрак.

46-48 серія «Небесне кохання» опис

Топрак дізнається, що Юсуф зробив Хавві пропозицію, і розуміє, чому вона йому відмовила. НЕ повідомивши сестрі, Хавва відправляється в Стамбул. Забувши про свої почуття, Топрак кидається їй навздогін, щоб повернути додому. Мюневвер бреше Уйгару, а також дізнається, що в ніч заручин приходить Ігітою. Хамійет підтримує втечу дочки від Уйгара.

У Стамбулі Хавву чекає зовсім інше життя. Топрак вирішує поговорити з Юсуфом, але Султан має намір не допустити цього. Якщо це трапиться, Топрак жорстоко поплатиться. Юсуф приїжджає в Стамбул і знаходить Хавву. Нарешті їх серця з’єднуються, але маленька деталь, забута Хаввою, ось-ось все зруйнує …

49-51 серія «Небесне кохання» опис

Хавва пояснює кільця Юсуфу. У Стамбулі розпочинається їх казка, вони роблять перший крок до весілля. Юсуф готує коханій величезний сюрприз, то таємниці її минулого пов’язують її по руках і ногам. Хавва вирішує чесно у всьому йому зізнатися.

Намагаючись дізнатися, куди поїхав Юсуф, Хамійет з’ясовує, що Хавва теж в Стамбулі. Чи закінчиться їхня казка по поверненні в Ургюп? Життя Ігіта в небезпеці. Мюневвер розуміє, що його побили за наказом Уйгара, вона приносить велику жертву заради коханого.

Хамійет дізнається, що у Топрак закінчилося молоко, більше немає причин для її перебування в будинку. Хавва дізнається, що кохана дівчина Ігіта – це Мюневвер і розуміє справжні наміри своєї тітки. Вона вирішує покласти кінець грі Султан. Коли Хавва увійде в особняк, Султан вийде з нього!

52-54 серія «Небесне кохання» опис

Стамбульська казка Хавви і Юсуфа закінчується, прийшла пора розповісти сім’ям про своє рішення. Султан, намагаючись вивести Хавву на чисту воду, відкриває Топрак її справжню мету. Та дізнається, що сестра заручилася з Джунейт. Султан просить Топрак перешкодити весіллю її сестри з Юсуфом. Дізнавшись про наміри Хавви, Шереф йде поговорити з Юсуфом.

Ігіт має намір розголосити старі гріхи Уйгара. Щоб захистити Ігіта, Мюневвер говорить йому неправду, чим шокує його. Хавва розриває заручини з Джунейт і йде в будинок Ханджіоглу, щоб припасти до руки Хамійет, але найбільшою перепоною на її шляху стає Топрак …

55-57 серія «Небесне кохання» опис

Топрак готова показати Юсуфу справжнє обличчя Хавви. Хамійет виганяє Хавву з дому, але та і це примудряється перетворити на вигоду для себе. Дізнавшись від Султан, що її майбутня невістка – це Хавва, Хамійет вирішує не допустити цього весілля і укладає угоду з Султан. Хавва робить перший крок, щоб зіпсувати відносини Юсуфа з матір’ю, і ось він уже готовий йти проти Хамійет.

Уйгар, що наказав стежити за Мюневвер, дізнається, що та зустрічається з Ігітом. Він не залишить це безкарним. Незважаючи на розірвані заручини, Джунейт не має наміру відмовлятися від Хавви і просить допомоги Мехмета. Через Топрак Хавва може ось-ось втратити Юсуфа. Вона знаходить спосіб переконати сестру і наражає її на небезпеку. Відносини сестер вже ніколи не будуть колишніми …

58-60 серія «Небесна любов» опис

Топрак рятує життя сестри. Хавва, що ризикнула життям, щоб довести сестрі свою любов, отримує те, що хотіла – молодша сестра буде мовчати заради неї. А в цей час Хамійет і Юсуф чекають наречену за вечерею. Топрак розповідає все Султан, та впевнена, що Хавва і не збиралася вмирати. З нетерпінням очікуючий весілля дочки Ремзі переконує Хавву помиритися з Султан.

В особняку Ханджіоглу та будинку Хавви панує радісне хвилювання. Готується церемонія сватання Юсуфа згідно з усіма традиціями, але лунає дзвінок у двері, і головний сюрприз ночі ховається за тими дверима …

«Небесне кохання» зміст серій 61-81

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар