“Кохання у великому місті 3” опис серій

К

“Кохання у великому місті 3” –  зміст серій

“Кохання у великому місті 3” 1 серія опис

У житті кожного батька, рано чи пізно настає момент, коли дружина відлітає на заслужений відпочинок, а він залишається один на один з власною дитиною. Здавалося б – нічого складного! Так подумали Ігор, Артем і Сауна, навіть не підозрюючи, який «водоспад» пригод накриє їх з головою.

На кожному кроці вони не справляються з дітьми, попутно роблячи ряд невиправних помилок: Ігор надмірно опікає сина, захищаючи його навіть від найменших нешкідливих неприємностей; Артем постійно бреше при дитині, більше того – втягує сина у свої враки; а Сауна у вихованні дочок використовує єдиний прийом – підкуп. Підкуп цукерками, ляльками, сукнями.

Проходить всього день, і змучені «принадами» батьківства, хлопці зустрічають свого старого приятеля Святого Валентина. Знімаючи стрес за пляшкою віскі, хлопці жартома мріють про те, щоб їхні діти скоріше стали дорослими.

А на ранок, шоковані татусі розуміють – їх мрія збулася …

“Кохання у великому місті 3” 2 серія опис

Ігор, Артем і Сауна дізнаються, що Валентин поїхав і повернеться тільки через тиждень. Тиждень, за який хлопці на власній шкурі зрозуміють, що значить приказка: «Великі діти – великі проблеми…»

Всі прогалини у вихованні, все, що не заклали дитині в дитинстві, все, що трошки недогледіли – усе це спливає в дорослому віці, знаходячи зовсім інші, більш глобальні форми.

Так, тямущий Дімочка – перетворився на слабохарактерного, безвольного ботаніка, який не може навіть постояти за себе.

Непосида Артемко Ісаєв -молодший нешанобливо ставитися до батька, бреше на кожному кроці , що називається «порочить його» спосіб життя.

А дочки Сауни, милашки Дашуня і Машуня – стали меркантильними, жадібними, і чого гріх таїти, тупуватими моделями .

“Кохання у великому місті 3” 3 серія опис

Хлопці розуміють, що недоліки дітей, з якими вони зіткнулися напередодні – лише верхівка айсберга.

Ігор вирішує не зволікати, і приступає до перевиховання, в надії зробити із сина справжнього мужика.

Паралельно, Артем дізнається, що син відрахований з інституту і його розшукує військкомат. І краще б Артему -молодшому піти в армію …

Дочки Сауни, як виявилося, не просто ходять по подіуму. Вони знімаються оголеними для обкладинки чоловічого журналу, свіжий тираж якого виблискує на вітринах всіх газетних кіосків міста .

Крім іншого, Ігор, Артем і Сауна вирішують ще одну проблему – схвильовані дружини, які не чули дітей більше доби, настійно вимагають побачити дітей по Скайп -конференції …

4 серія “Кохання у великому місті 3”  опис

В гості до Ігоря несподівано приїжджає теща, яка була проїздом в Москві. Дізнавшись про це, Настя просить маму доглянути – чи все в порядку?

Катя і Аліса також вирішують послати «ревізорів». В гості до Артема приїжджає тесть, а за Сауною і доньками приставлено зовнішнє спостереження.

Правдами і неправдами хлопці приховують дорослих дітей.

Ігор пред’являє підставну дитину. Він сподівається, що теща, яка не бачила Діму 4 роки, прийме чужу дитину за свого онука.

Артем споює тестя, любителя «цієї» справи, який якщо почне – не зупиниться.

Сауна, дізнавшись про зовнішню рекламу, влаштовує спектакль – граючи зразкового батька, він возить дочок в дитячий сад, магазин іграшок і так далі. Правда, йому доводиться пояснювати свою дивну поведінку дорослим Маші і Даші …

 5 серія “Кохання у великому місті 3” опис

Настя, Катя і Аліса повертаються додому. Як вони і думали – щось трапилося. Правда, сталося те, про що вони, і подумати не могли. Насилу, але хлопці таки доводять дівчаткам, що це дійсно їх діти.

Герої відправляються до Святого Валентина, але той всіх засмучує: рішення даної проблеми – ні. Єдиний можливий варіант – Святому потрібно стати людиною, тобто простим смертним, після чого всі накладені чари розвіятися. Для цього, кохана жінка Валентина, відома американська співачка Анжела Блейк, повинна його поцілувати. Зараз вона знаходиться в Лас- Вегасі.

Герої вирішують негайно летіти в Лас -Вегас, але з’являється 3 маленьких проблемки …

6 серія “Кохання у великому місті 3” опис

Шляхом складних комбінацій, мами героїчно рятують дітей :

Депутата, який засадив Діму до в’язниці , провокують на бійку. Під загрозою зустрічного позову, той забирає заяву, і Діму звільняють.

Нібито вагітну Таню виводять на чисту воду, і вона віддаляється, разом зі своїми претензіями і погрозами.

Кредиторів Артема молодшого підставляють, знімаючи на них компромат. Ціна компромату – дорівнює боргу Артема молодшого.

Старий олігарх, за якого зібралися заміж Маша і Даша, виявляється торговцем людьми. Повне досьє з усіма його подвигами Аліса вимінює на свободу своїх дівчаток.

7 серія “Кохання у великому місті 3” опис

Батьки разом з Валентином прилітають в Лас -Вегас і думають, як підібратися до коханої Валентина, відомої американської суперзірки Анжели Блейк .

Крім цього дівчата сваряться з хлопцями, заявляючи, що по поверненню додому подають на розлучення.

Гід, супроводжуючий наших героїв, дівчина Аня, розповідає про благодійний забіг на хмарочос, переможцеві якого вручить приз Анжела Блейк. Герої розробляють складний план, згідно з яким Валентин повинен перемогти в забігу .

Ігор, Артем і Сауна намагаються поєднати приємне з корисним, і в процесі підготовки плану – помиритися з дівчатками. Але це тільки погіршує ситуацію …

8 серія “Кохання у великому місті 3” опис

У Валентина та Ані розвиваються романтичні відносини.

Тим часом, батьки придумують новий план – Анжела знімається в рекламному ролику, де за сценарієм цілує партнера по зйомці. Батьки вирішують підмінити актора на Валентина.

Всі вдається, але в останній момент Валентин відмовляється цілувати Анжелу, зізнавшись, що любить Аню.

Всі зриваються в погоню за автобусом Ані, яка їде в Лос -Анджелес. У процесі погоні Ігоря, Артема і Сауну в’яжуть копи. Зрештою, герої наздоганяють автобус, і Валентин цілує Аню.

Через місяць, в Москві, Ігоря, Артема і Сауну екстрагованих з США випускають на свободу, де їх зустрічають люблячі дружини і п’ятирічні діти …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар