“Кохана вчителька” опис серій

К

Кохана вчителька” опис серій серіалу 2016 року

“Кохана вчителька” опис серій

1 серія “Кохана вчителька” опис
З появою в школі нової вчительки російської мови і літератури Уляни Сергіївни життя учня 11-го класу Гната Калініна змінюється раз і назавжди. Гнат закохується в неї з першого погляду. Однак Уляна Сергіївна не сприймає його почуття всерйоз. Та й друзі Гната – брат і сестра Костя і Марина, яка давно закохана в Калініна, абсолютно не розуміють, що він знайшов у “старій училці”. Так проходить навчальний рік. На випускному вечорі Гнат робить Уляні пропозицію, але отримує відмову. Напідпитку Костя вирішує помститися за друга і поставити ненависну вчительку на місце…

2 серія “Кохана вчителька” опис

У відділенні поліції Філіппов впізнає в Кості того самого хулігана, який пом’яв йому капот машини. Розлючений поліцейський б’є хлопця до смерті і виставляє таким чином, ніби Костя помер від побоїв, завданих Гнатом під час бійки. Суд визнає Гната винним і засуджує до п’яти років позбавлення волі. Жителі міста і батьки загиблого Кості звинувачують у трагедії юну вчительку. Уляну з ганьбою звільняють зі школи. З горя мати Гната Дар’я втрачає розум, її будинок підпалює батько Кості Степан. Уляна – єдина, хто не кидає Дарину в біді. У школі з’являється новий завуч – симпатичний молодий чоловік Максим Федорович.

3 серія “Кохана вчителька” опис
Минає рік. Максим, ставши новим директором школи, домагається повернення Уляни на її колишню посаду і починає красиво за нею доглядати. Дівчина втрачає голову від Максима і без роздумів погоджується вийти за нього заміж. У в’язниці Гнат продовжує писати Уляні зворушливі листи. Вона надсилає хлопцеві стопку книг і підручників. Марина не втрачає надії, що Гнат нарешті забуде Уляну. Дізнавшись, що Уляна вийшла заміж, вона тут же приїжджає повідомити цю новину Гнатові. У в’язниці Марина видає себе на наречену Калініна і, скориставшись правом на особисте побачення, спокушає хлопця.

4 серія “Кохана вчителька” опис
Життя в будинку Уляни поступово змінюється. Максим встановлює двері, що розділяють будинок на дві окремі квартири, і проявляє себе з несподіваного боку: стає грубим, агресивним і дріб’язковим. Від його колишньої дружини Ілони Уляна дізнається правду про попередній шлюб чоловіка. У Дарини відбувається рецидив хвороби. Гнат хоче скористатися можливістю отримати вищу освіту заочно. Марина, дізнавшись про листування Гната з Уляною, про все розповідає Максиму. Той несамовито знову піднімає руку на дружину. Тим часом Гната звільняють по УДО.

5 серія “Кохана вчителька” опис
Уляна відвозить Дарину до Гната. Дізнавшись про це, Максим знову її б’є, і Уляна потрапляє в лікарню. Зінаїда розуміє, що у неї з’явився шанс помститися за загиблого сина, і, замість того, щоб зберегти дитину Уляни, провокує викидень. Максим не хоче розлучатися і продовжує витончено знущатися над дружиною. Марина слідом за Гнатом відправляється в місто, і влаштовується разом з ним працювати на будівництво. Вийшовши з в’язниці співкамерник Гната Сєва, знаходить і пропонує підзаробити, беручи участь у боях без правил.

6 серія “Кохана вчителька” опис
Проходить 8 місяців. Марина краде велику суму грошей у колеги Гната, і хлопця, раніше судимого, звинувачують у крадіжці і звільняють. Йому нічого не залишається, як прийняти пропозицію Сєви. Марина задоволена: єдиною перешкодою на її шляху залишається мати Гната Дарина. Дівчина викидає ліки жінки і відпускає її одну в аптеку. Дарина потрапляє під машину і гине. Гнат дізнається правду про стосунки Уляни з колишнім чоловіком, і пропонує коханій залишитися з ним, але та не наважується.

7 серія “Кохана вчителька” опис
Уляна приїжджає в місто до Гната і залишається у нього ночувати. Вона вперше починає усвідомлювати свої справжні почуття до нього. Вранці повертається Марина і влаштовує скандал. Уляна в сльозах їде з міста, забувши свій телефон і не давши Гнатові можливості порозумітися. Мобільний знаходить Марина, і від імені Уляни посилає Гната “до біса”. Розлютившись, Гнат виганяє Марину з квартири. Вона повертається до батьків, але й там їй не раді, адже у неї були стосунки з убивцею рідного брата. Вирішивши помститися Гнатові, Марина дзвонить в поліцію і розповідає про бої без правил.

8 серія “Кохана вчителька” опис
Гнат рятує Марину від подільників Севи і привозить її в будинок Уляни. Дівчина усвідомлює, що вона накоїла, і щиро просить прощення. Тим часом Ілона і Уляна розробляють план помсти Максиму. Гнат хоче порозумітися з батьками Марини і Кості, але Степан не в собі – він загрожує вбити хлопця…

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар