“Коротке слово НІ” опис серій

К

Коротке слово НІ” опис серій серіалу 2017 року в цій статті.

“Коротке слово НІ” опис серій

1, 2 серія “Коротке слово НІ” опис

Вона – НАТАЛІЯ КОРНЕЄВА або, як її називають батьки, ТАТА, зросла в інтелігентній, забезпеченій сім’ї.
Він – ЖЕНЯ СТРЯПКІН, для своїх ЖЕКА, вихованець дитячого будинку, з самого народження вимушений боротися за своє місце під сонцем. Тата – студентка художньої Академії, Жека – злодій і відчайдушний авантюрист.
Жека зі своїми компаньйонами виманюють гроші, у потенційних покупців автомобілів.
Він закохується в Тату з першого погляду. Тата не має наміру з ним спілкуватися, і він кидається під колеса її авто. Вони гуляють разом і спілкуються. Таті теж подобається молодий чоловік.
Але батьки Тати очікують, що вона вийде заміж за Микиту, викладача художньої школи. Батьки Микити теж очікують їхнього весілля.
Але Тата не впевнена в своїх почуттях до Микити, він для неї просто друг.

3, 4 серія “Коротке слово НІ” опис

Жека приходить до Тати на день народження, до якого готувався і вибирав подарунок.
Але його подарунок став посміховиськом, як і він сам. Сім’я Тати і Микити ставляться до нього зневажливо. Він зі скандалом йде. Тата з Микитою вирішує виїхати на дачу, а коли вона розуміє, що він не любить її – тікає від нього.
Тата приходить до Жені, вони проводять разом ніч. Заради відносин з Татою він вирішує почати чесне життя. Але Тата просить його вибачитися перед батьком. Батько просить залишити Тату в спокої, адже їхня сім’я благородних кровей, і він не вартий його дочки.
Жека ображений таким відношенням вирішує викрасти сімейну реліквію Корнєєва – старовинну марку.

5 серія “Коротке слово НІ” опис

Жека з подільниками крадуть марку Корнєєва. При цьому вони розігрують справжній спектакль – до них в квартиру пробирається злодій, а решта під виглядом поліцейських затримують його, а марку забирають на експертизу. Седой дізнавшись вартість марки, вирішив що Жека вирішив його кинути. Хоча сам Жека не знає справжньої вартості марки, він хоче виглядати героєм в очах батька Тати, повернувши марку.
Жека і Тата щиро люблять один одного. Тата довіряє йому, хоча її брат Микола попереджає дівчину, що Жека не той ким здається.

6 серія “Коротке слово НІ” опис

За Жекой стежить поліцейський – брат Тати. Жека має взяти участь в останній незаконній справі, і потім почати чесне життя.
Поліція стежить за Якубом, який займається поставками крадених діамантів. Ці діаманти повинні вкрасти Жека з подільниками. Коли Жека доставляє діаманти Седому, той повертає йому марку Корнєєва.

7 серія “Коротке слово НІ” опис

Жека і Тата насолоджуються кожною хвилиною проведеною разом. Жека обіцяє Таті знайти їх сімейну марку. Микита намагається помиритися з Татой, але вона знову відкидає його.
Микола розуміє, що Жека пов’язаний з шахраями в бізнес центрі, з пограбуванням квартири Тати і з контрабандою діамантів. Але Тата не вірить в це.
Жека повертає марку, але вона виявляється фальшивою. Корнєєв виганяє Жеку. Тата лається з ним, так як розуміє, що він її обманював.

8 серія “Коротке слово НІ” опис

Жеку збиває машина. Він потрапляє в лікарню, його палату охороняє поліція. Тату до нього не пускають, але вона розуміє, що готова пробачити йому все і бути поруч. Микола радить сестрі забути про Жеку.
Жека збігає з лікарні, стрибнувши з 4 поверху. Він приходить до Марини, і розуміє що Седой обдурив їх всіх.
Марина допомагає Жені і Таті зустрітися. Вони разом тікають від поліції і ховаються на дачі. Микола приїжджає на дачу і радить йому здатися, а не підставляти Тату під удар.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар