“Червона королева” опис серій

К

Червона королева опис серій серіалу 2015 року в цій статті. Інша назва “Краса по-советски”

“Червона королева” зміст серій

1 серія “Червона королева” опис
ВОЛОГДА 1953году. Сім’я Зої Колесникової живе вкрай бідно, але мама Дарина робить все, щоб забезпечити доньку хоча б найнеобхіднішим. У Зої скоро випускний і мама замовила для неї плаття. На примірці у швачки стара пропонує Зої поворожити на майбутнє. У ворожінні випадає дама треф і каже бабця Зої – що це вона, а на мапі написано Регіна. Старуха розтлумачує, що «Регіна» значить королева. Але побачивши, які випали карти, стара перериває ворожіння і швидко йде, нічого не сказавши. Увечері додому повертається п’яний батько Зої, відбувається бійка, під час якої він отримує смертельний удар. Мати бере провину за смерть чоловіка на себе, а Зоя, змінює ім’я і їде в Москву в надії почати нове життя.

2 серія “Червона королева” опис
У Москві Регіна знайомиться з інтелігентною літньою жінкою – Августою Леонтіївною і її онуком Володимиром. Августа і Регіна стають подругами і під впливом її оповідань, дівчина вирішує поступати у ВДІК, починає вивчати французьку мову і правила етикету. Регіна звикає до нового життя: вчиться, живе в гуртожитку, дружить з Татой. Але про свою сім’ю вона нікому не розповідає. Несподівано з відрядження повертається Володимир, між ним і Регіною відбувається відверта розмова, після якої вони обидва розуміють, що закохані. Він перевозить Регіну жити до Августини, а сам – знову їде. Дівчина не розуміє, куди постійно зникає Володимир, й Августа розповідає, що Володимир, як і його батько Петро, ​​- чекіст.

3 серія “Червона королева” опис
Регіна дізнається про те, що вагітна і хоче повідомити радісну новину Володі. Але Петро наполягає, що сім’я і діти поламають синові кар’єру і рекомендує дівчині зробити аборт і залишити Володю у спокої. І Регіна йому поступається …. В один з вечорів Тата тягне її на танці, де дружинники влаштовують облаву на ненависних стиляг, і Регіна виявляється в міліції. У камері вона знайомиться з чорношкірим хлопцем на ім’я Джеймс – сином модельєра Віри Аралової. Аралова зауважує незвичайну красу дівчини і пропонує їй стати манекенницею, однак Регіна не сприймає пропозицію всерйоз. Чи не пошкодує вона про таке рішення? І як вплине на її життя зрада подруги і виключення з комсомолу?

4 серія “Червона королева” опис
У Москві небувалий ажіотаж – в столицю з показом приїхав Паризький будинок моделей «Христиан Діор»! А Регіна ніяк не може забути швидкоплинну зустріч з талановитим красенем-художником Левом Барським. Вона приймає тверде рішення у що б то не стало підкорити серце Барського. Береться за вивчення живопису та графіки, і припрошує подругу познайомити її зі Львом ближче. Однак знайомство з найбажанішим холостяком арт-Москви закінчується повним провалом. На ринку Регіна спостерігає за фотосесією паризьких моделей і знову чує компліменти на свою адресу, на цей раз від французького фотографа. Нарешті вона наважується змінити своє життя і приходить до Аралової в Будинок моделей: нова робота, нова зачіска, гарний одяг і нові знайомства … Але у долі свої плани …

5 серія “Червона королева” опис
В гостях у Віри Аралової Регіна знайомиться з Лілею Брик. Муза Маяковського дає недосвідченій дівчині поради, як заінтригувати такого чоловіка, як Барський. Регіна до знемоги вчиться тримати поставу, дефілювати по подіуму, розробляє нову ходу, щоб приховати недосконалість ніг. І перший показ Регіни стає її тріумфом. Лев Барський запрошує красуню провести вечір разом, але, пам’ятаючи слова Брик, Регіна відмовляє. За цим із заздрістю спостерігає манекенниця Ліля. Барський не здається і на колінах благає Регіну стати його Королевою … Однак у Регіни є одна умова. Чи погодиться на неї Барський? А тим часом Всесоюзний будинок моделей запрошують з візитом в Париж, і збори приймають важливе рішення: хто ж з дівчат гідний представляти країну у Франції?

6 серія “Червона королева” опис
Будинок моделей готується до поїздки в Париж, затверджуються останні ескізи, шиються моделі, Віра Аралова розробляє перші чобітки на блискавці. Імена дівчат затверджені, і Регіни серед них немає. Але в останній момент рішенням Микити Хрущова неблагонадійна Регіна отримує право поїхати в Париж замість Лілі. Як приймуть у світовій столиці моди радянських моделей? І чим обернеться для дівчат поїздка у Францію? Юна Марина знайомиться з французьким мільйонером Едмоном Ротшильдом, Регіну теж чекає несподівана зустріч …

7 серія “Червона королева” опис
Регіна розповідає Володимиру про все, що їй довелося пережити. З’ясовується, що він нічого не знав, але дівчина його не прощає. Едмон робить Марині пропозицію руки і серця, вона вже готова залишитися, але про все дізнається Карелія. Після тріумфу в Парижі делегація Будинку моделей повертається на батьківщину, і дівчат запрошують «на бесіду» в КДБ. Лев Барський не може забути свою Королеву, подає на розлучення і робить Регіні пропозицію руки і серця. Життя Регіни складається так, як вона мріяла: покази, подорожі, захоплення шанувальників … Вона – Королева подіуму. Але чи принесе їй це щастя?

8 серія “Червона королева” опис
Регіна мріє про дітей, але Барський дає їй зрозуміти, що Королева і пелюшки – поняття несумісні. А життя в Будинку моделей триває, з’являються юні манекенниці, Регіна як і раніше насолоджується своєю красою і владою над чоловіками. Едмон Ротшильд не може забути свою радянську красуню і приїжджає за нею в Москву. Однак КДБ стежить за Мариною, і, дізнавшись про її зустріч з французом, слідчий знову викликає її на допит. Чим закінчиться для Марини цей візит? Регіна ж отримує анонімку про те, що Лев їй зраджує. Чи правда це чи бажання насолити Королеві? Будинок Моделей їде на показ в Самарканд. Регіна входить в кураж – сам Усманов не може встояти проти її краси.

9 серія “Червона королева” опис
Регіна не може пробачити чоловікові зраду, адже Королевам не зраджують. Льву ловить КДБ в той момент, коли той купує долари. На допиті слідчий настійно рекомендує Барському помиритися з дружиною. Але навіщо? Регіна знайомиться з талановитим молодим модельєром Славою Зайцевим і той представляє Червону Королеву П’єру Кардену. Загнаний в кут Барський просить у дружини вибачення, і каже, що готовий на все заради неї, навіть завести дитину. Але Регіна не підозрює, чим керується її коханий чоловік, йдучи на примирення. Минуло 12 років з тих пір, як Регіна виїхала з Вологди, і Дарина виходить на свободу. Чи визнає Червона Королева в брудній хворій старій рідну матір?

10 серія “Червона королева” опис
Лев благає дружину врятувати його від в’язниці і зробити все, про що її просить КДБ. Регіна погоджується на зустрічі з англійським дипломатом, а щоб впоратися зі своєю відразою – приймає пігулки, які їй підсовує Барський. Але нервовий розлад тільки посилюється – їй сняться кошмари, ввижається то особа Марини, то обличчя матері … Зрештою, Регіна вирішує поїхати до Вологди до матері, але там дізнається, що та померла. А Барський, всі ці роки не бажав нічого знати про дружину, розуміє, що все її життя – обман. Регіна дізнається, що чекає дитину і це, можливо, її останній шанс стати щасливою. Чи збудеться найзаповітніше бажання Регіни Барської?

11 серія “Червона королева” опис
Щаслива і натхненна Регіна повідомляє Льву про те, що у них буде дитина. Але Барський категорично проти – нібито він не впевнений, що це його дитина. І ставить дружині ультиматум: або вона робить аборт, або він іде. І Регіна знову наважується на аборт. Відносини між подружжям стають ще гірше, Регіна впадає в депресію, їй сняться кошмари. Але замість того, щоб підтримати дружину і допомогти їй, замучений совістю Барський відмовляється брати провину за те, що трапилося на себе і подає на розлучення. Регіна не готова витримати цей страшний удар. Хто прийде на допомогу Червоної королеві? Чи зможе вона пережити чергову зраду і знайти в собі сили жити далі?

12 серія “Червона королева” опис
Регіна переїжджати жити до Володі в Ленінград. Багато часу у неї йде на те, щоб почати нове життя, але поступово вона входить у смак. Подіум, фотосесії, обкладинки журналів залишилися в минулому, тепер вона отримує задоволення від сімейного життя. Єдине, чого їй не вистачає для щастя, – дитини. На Новий рік її запрошують в Будинок моделей, де вона по-королівськи з’являється разом з Володимиром. У Москві ж Регіна записується на прийом до лікаря і дізнається страшний діагноз. Вона думає, що не має права позбавляти Володимира сімейного щастя, і залишається в Москві. Але несподівана зустріч із Барським знову вибиває ґрунт у неї з-під ніг. Чи зможе вона повернути втрачену велич? Королева пішла. Хай живе королева!

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Анна

    А кінець???????????????????????????????

    Відповіcти