“Культ” опис серій

К

Культ” опис серій пригодницької драми 2015 року (виробництво – Star Media). Це історія про молодих людей, які потрапили в загадкову секту, і батьках, які заради порятунку своїх дітей кидаються на край світу.

“Культ” опис серій

1 серія “Культ” опис

Бізнес-леді Надія Любавіна дізнається, що її сини Роман і Микола Любавини знаходяться в стані секти «Моментум», яка створена психологом Едуардом Левінські. Через п’ятнадцять днів, в ритуальний День Сонця діти Надії загинуть. Надія наймає колишнього офіцера Олексія Оскарова, більше відомого під прізвиськом «Оскар». Оскар, Надія та її чоловік Марк вилітають у Вендорів. З ними летять дві молоді жінки Анна Коваленко і Даша Алексєєва. Дівер Анни Андрій Григор’єв і сестра-близнюк Даші Ксенія також знаходяться в секті «Моментум».

2 серія “Культ” опис
У Вендорі до групи приєднується громадянка Куби Джу Моралес і один з творців Моментум адвокат Михайло Селіванов. Оскар знаходить базу Моментум, що називається «Райський сад». Всупереч наказу Оскара родичі проникають на територію Райського саду. Їх затримують. Джу ранять. Життя Надії, Марка, Джу, Дарини та Анни в небезпеці.

3 серія “Культ” опис
Оскар і Михайло привозять співробітників російського посольства. Марку, Ганні, Джу і Дарині дозволяють поговорити з Романом, Миколою, Ксенією, Андрієм і дочкою Джу Кім. Бесіди не приносять результату. Роман, Ксенія, Андрій і Кім у присутності співробітників посольства заявляють, що знаходяться в «Райському саду» з власної волі, і не бажають залишати його. Михайло стає в’язнем «Моментум». Оскара, який виїхав йому на допомогу атакують і захоплюють невідомі.

4 серія “Культ” опис

Оскара захопили люди наркобарона Ролдена Навареса. Барон вимагає розповісти, куди Оскар сховав дорогоцінні камені, довірені йому повстанцями дванадцять років тому. Бажаючи залучити барона в свою гру, Оскар запевняє його, що сховав камені на території «Райського Саду». Оскар впевнений, що «Райський Сад» – бізнес проект. Левінські використовує послушників у своїх цілях. Оскар бачить єдину можливість витягнути хлопців: відкрити їм правду. Оскар розробляє план дій. Барон допомагає йому.

5 серія “Культ” опис
Але син Надії Роман вирішує відвезти Миколу з «Райського Саду». Втеча Романа ламає план Оскара. Роману вдається відвезти і заховати Миколая.  Даша і Ксенія міняються місцями. Ксенія виявляється у Оскара. Даша – в Райському саду, починає грати роль сестри. Едуард не сумнівається: втеча Романа та Миколи – спланована акція. Їм допомагали Оскар і родичі. Едуард велить начальнику своєї охорони Алексу у що б то не стало повернути Миколая. Алекс атакує особняк, в якому оселилися Оскар, Надія, Марк і інші родичі.

6 серія “Культ” опис
Оскар нейтралізує Алекса і охоронців. «Райський сад» – дійсно бізнес-проект. Левінські і його помічниця Нарі Ортега готують таємничий препарат на замовлення глави адміністрації президента Вендори, старого ворога Оскара Марселя Родрігеса. Роман повертається в «Райський Сад». Даша, яка грає роль сестри, дізнається, куди Роман відвіз Миколая. Левінські теж дізнається місце. Оскар і Алекс мчать за Миколою. Оскар встигає першим.

7 серія “Культ” опис
Професор-біохімік Марк визначає, що Микола був «піддослідним кроликом». На ньому випробовували якийсь препарат. Щоб дізнатися який саме потрібні техніка і час. Оскар розробляє новий план порятунку Михайла. Люди Барона передають Дарині в «Райський Сад» запальні міни. Едуард повідомляє послушникам, що «День Сонця» буде розбитий на дві частини. Шестеро обраних послушників приймають отруту і здійснюють самогубство.

8 серія “Культ” опис
Даша активує міни і підпалює райський Сад. Роман і Андрій ледь не гинуть. Анна, яка вирішила розібратися зі своїми проблемами самостійно, стріляє в Андрія, але Оскар встигає втрутитися. Куля потрапляє в Левінські. Усі вважають його мертвим. Барон добуває потрібне Марку обладнання. Оскар і Марк створюють невелику лабораторію в будиночку лісового відлюдника. Левінські знову обдурив всіх. Він живий. Марсель Родрігес дізнається про те, що Барон допомагав Оскару. Змушує Барона заманити Оскара в пастку. Кращі люди Марселя Родрігеса влаштовують засідку і атакують Оскара.

9 серія “Культ” опис
Попереджений Бароном Оскар вводить в оману і знищує людей Марселя Родрігеса. Марк обстежує Миколу і розуміє, що за препарат на ньому випробовували. Цей препарат може повністю підпорядкувати собі людину. Усвідомлюючи небезпеку, Марсель Родрігес звертається за допомогою до директора ЦРУ в Вендорі Воллеса. Той викликає з Америки фахівців. З ними прилітає головний ворог Оскара, зрадник, полковник Пачку. Левінські відкриває послушникам, що він живий.

10 серія “Культ” опис
Левінські дізнається місцезнаходження Миколи. Алекс і охоронці атакують будинок самітника і забирають Миколая. Марк приходить в «Райський Сад», погоджується працювати на Левінські і допомогти йому довести препарат до досконалості. У Левінські подвійний план. Органи отруєних послушників будуть пересаджені багатим людям, які потребують термінової трансплантації. Пачко знаходить і атакує Оскара.

11 серія “Культ” опис
Оскар поранений. Анна рятує і виходжує його. Марк доводить препарат до досконалості. Левінські демонструють препарат Марселю Родрігесу. Оскар зізнається: він вів подвійну гру. Його головною метою був Пачку – зрадник, через якого дванадцять років тому тут, у Вендорі загинули його друзі. Оскар організував приїзд Надії та інших родичів. Він весь час обманював їх. Але тепер він все виправить і врятує решту хлопців. Левінські щосили готується до Дня сонця. Прибуває бригада лікарів-трансплантологів і перший клієнт, мільярдер, який потребує пересадки серця.

12 серія “Культ” опис
Оскар розкриває справжні плани Марселя Родрігеса. Препарат потрібен йому для того, щоб обдурити всіх – у тому числі американців, власників алмазної компанії. Марсель Родрігес хоче заволодіти багатющими алмазними копальнями.
Мільярдер вимагає провести операцію швидше. Левінські переносить День Сонця. Він відбудеться раніше.
Оскар просить Барона про допомогу. Розповідає про препарат і плани Марселя. Барон може отримати всю країну і погоджується допомогти. Вони атакують Райський Сад, і спізнюються. Левінські вбив сімох дітей, у тому числі – Дашу і Миколу. Нарі відкриває, що хлопці не мертві, їх приспали. Оскар, Надія, Марк та інші герої рятують хлопців. Левінські і Марсель Родрігес гинуть. Оскар вбиває зрадника Пачку. Всі повертаються в Росію.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар