“Кандидат” опис серій

К

Кандидат” опис серій українського серіалу 2016 року

“Кандидат” опис серій

1 серія “Кандидат” опис

До майбутніх виборів на пост мера міста залишився всього один місяць. Чинний міський глава балотується на другий термін, проте конкуренцію йому складає популіст Олег Шульга. Мер викликає на килим свого політтехнолога – чому якийсь Шульга наздоганяє його в рейтингу? Політтехнолог Шон пропонує блискучу ідею: висунути народного кандидата і перетягнути голоси виборців.

Тільки ось кого вибрати для такої відповідальної місії? Шон демонструє декількох кандидатів, і мер погоджується на директора ковбасного заводу Олексія Калача. Калач – виходець з народу, якому, як упевнений Шон, виборці легко повірять. У Олексія в цей час великі проблеми: його дружина втекла і прихопила з собою всі гроші чоловіка. Шон пропонує угоду – розібратися з фінансовими проблемами Калача, а натомість він висуне свою кандидатуру на пост мера міста. Директор відразу ж погоджується і політтехнолог запускає передвиборну кампанію.

2 серія “Кандидат” опис

Пішов другий день передвиборної кампанії. На вчорашній прес-конференції стався грандіозний казус і тепер Шону доводиться розсьорбувати кашу. В результаті помилки на прес-конференції під штабом Калача збирається справжній гей-парад. Щоб довести виборцям, що Калач нормальної орієнтації, Шон вигадує піар-хід з весіллям.

Калачу потрібно терміново одружити або хоча б створити видимість того, що кандидат в мери одружується. Для цього Шон оголошує кастинг на роль нареченої. На нього сходяться мало не всі красуні міста. З’являється і якась Богдана, якій дуже потрібно стати «дружиною» Олексія. Для досягнення своєї мети вона бере в оборот главу штабу і праву руку Калача, наївного Дмитра. Що задумала Богдана і навіщо їй так необхідно пройти кастинг?

3 серія “Кандидат” опис

Відео-ролик конкурента Калача виходить сьогодні рівно о п’ятій годині. Завдання Шона і всього штабу Калача – зняти ролик з Олексієм і його фіктивною дружиною. Однак, є одна проблема. Вчора Олексій перебрав на своєму театральному весіллі і прийшов під двері своєї псевдо-подружжя співати серенади.

Богдана, щоб заспокоїти Калача, дала йому снодійне і тепер кандидата постійно хилить на сон. Завдання Шона – привести Олексія до тями. Тільки от проблеми починають виникати одна за одною. Богдана злила текст ролика прямому конкуренту. Тепер Шон повинен швидко знайти вихід з ситуації, що склалася. А тим часом Дмитро намагається заручитися підтримкою Яни. А Яна намагається привернути увагу Шона.

4 серія “Кандидат” опис

В рамках передвиборної агітації Олексій Калач дарує школі десять комп’ютерів, а потім на нього буде вчинено замах. Шон просить Калача нікому не розповідати про його план. Однак, Олексію дуже важко тримати язик за зубами. А тим часом Шон дав Стасу важливе завдання – купити і привезти комп’ютери для школярів.

Тільки ось Стас через неуважність в’їхав в чужу машину, водій якої вирішив висловити своє невдоволення кулаками. До того ж Стас виявився замкненим в багажнику свого автомобіля і тепер Калачу потрібен новий охоронець для інсценування замаху.

За справу береться Діма і знаходить нового. Тільки ось знаходить він театрального актора, який більше спеціалізується на читанні монологів, а не на захисті від куль. Чим закінчаться театральні ігри Шона і Калача?

5 серія “Кандидат” опис

За задумом політтехнолога Шона Калач повинен з’явиться на важливому заході – фінальному матчі Кубка міста серед дворових команд. Однак, Калачу потрібно ще й показати свою вправність у володінні м’ячем. Для самого Олексія – це шанс завоювати серце Богдани.

Розгніваний тим, що робота Шона не приносить відчутних результатів, мер приставив до штабу «народного» кандидата Людмилу, яку всі ласкаво звуть Горгулья. Вона оголосила себе дівчиною Шона. Яна, якій подобається її бос, трохи в шоці.

Але вже зовсім скоро вона вирішує стати домінантою, як і підставна дівчина Шона, Горгулья. А тим часом, Калач готується вийти на поле. Він так хвилюється, що Людмила змусила кандидата прийняти заспокійливе Шона. Тільки ось було це не зовсім заспокійливе.

6 серія “Кандидат” опис

Дивно, але рейтинг народного обранця Олексія Калача зростає, як на дріжджах. Навіть після безглуздої ситуації на заводі і футбольному полі. Тепер, за задумом Шона, Калачу необхідно поїхати в пологовий будинок і вручити новонародженим сертифікати на навчання за кордоном.

Для цієї акції в пологовий будинок звезли вагітних з усієї області, а сертифікатів виявилося всього лише п’ять. А Богдана сказала Калачу, що їй категорично не подобаються політики, аби кандидат відстав від неї. Тому перед акцією з пологовим будинком Олексій вирішує піти з політики – все, щоб догодити Богдані і сподобатися їй.

7 серія “Кандидат” опис

На цей раз Калач відправляється з подарунками в пожежну частину. А ось форму рятувальника начальник штабу надів даремно. Діму взяли за новобранця, ще й нахабного – він намагається з’ясувати, куди поділися 50 комплектів форми, з 100, подарованих кандидатом.

Льоша, тим часом, вирішив справити враження на Богдану. Він проходить підготовку початківця пожежного. Як не дивно, це починає працювати. І поки глава зачаровує Богдану, команда Калача ненавмисно влаштувала революцію в пожежній частині. Ось тільки замовник незадоволений.

8 серія “Кандидат” опис

Рейтинг Олексія Калача зростає, як на дріжджах. Люди перейнялися любов’ю і довірою до народного обранця. Однак, мер вимагає ліквідувати конкурента. За цим він звертається до свого політтехнолога Шону. А сам Льоша вирішив переписати половину свого заводу на Богдану.

Вона переживає за фіктивного чоловіка – наївність Калача пробудила совість навіть в меркантильної актрисі. Діма нарешті повідомляє шефу, що він – не справжній кандидат і повинен зійти з дистанції. Тільки ось закінчити гру не так-то просто, адже ввечері у Калача дебати.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар