“Ключі від щастя 2” опис серій

К

Ключі від щастя 2” опис серій продовження історії співачки Тетяни Минино

“Ключі від щастя 2” зміст серій

1 серія “Ключі від щастя 2” опис
Вадим робить Тані пропозицію. Таня щаслива, але пропонує відкласти весілля – у неї важливі гастролі. Вадим і Таня сваряться. А на наступний день Вадиму потрібно терміново виїхати на об’єкт, і вони розлучаються, так і не поговоривши.
У цей час Вітьок підбиває Людку нашкодити Тані, яка вибилася в люди, – це йому не дає спокійно жити. Плюс можна розжитися грошима – колишня дружина тепер багата.
Людка приїжджає в Москву і йде до Тані на уклін. Та прощає її і влаштовує до себе в колектив помічницею. Під час гастролей на теплоході Людка сильно свариться з Танею і випадково штовхає її за борт.

2 серія “Ключі від щастя 2” опис
Ніхто не бачив, як Таня впала за борт, тому Людка бреше, що та впала сама. На кораблі переполох, починається рятувальна операція.
Людка в жаху дзвонить Вітьку, він приїжджає.
Вадим нічого не знає про трагедію, він працює в далекому північному селищі, де немає зв’язку.
Через якийсь час рятувальники знаходять тіло жінки в білому платті. Голова розбита, обличчя знівечене. Упізнають тіло Людка і Вітьок як близька подруга і колишній чоловік. Вони хором говорять, що це Таня. Газети повідомляють про смерть співачки Тані Мининої.
Тим часом напівживу Таню знаходять трохи нижче по річці і привозять до місцевої лікарні. Її життя під питанням.

3 серія “Ключі від щастя 2” опис
Завдяки хірургу Кирилу життя Тані врятоване. Але потрібен час на відновлення.
Вітьок поселяється в квартирі Тані на правах Колькіного батька і законного опікуна, прихопивши з собою Людку.
“Таню” ховають у закритій труні, причому Вадим не приїхав – йому так і не повідомили про трагедію. Колька не вірить у смерть мами.
У лікарні в Зарічному опам’ятовується справжня Таня. Але через травму вона повністю втратила пам’ять. Крім цього, їй повідомляють, що вона вагітна. І що, швидше за все, у неї десь є дитина – за всіма ознаками вона народжувала.

4 серія “Ключі від щастя 2” опис
Кирило намагається допомогти своїй пацієнтці з’ясувати, хто вона і звідки. І закохується в неї. Його дуже ревнує Надя, старша медсестра, яка давно любить Кирила.
Вадим намагається відібрати у Вітька Кольку, але суд залишає сина законному батькові.
Таня в лікарні отримує документи на ім’я Маші Іванової. Ніхто не збирається з’ясовувати, хто вона насправді.

5 серія “Ключі від щастя 2” опис
Таня від безпорадності впадає в глибоку депресію, її хочуть перевести в психіатрію. Але Кирило проти, він підбадьорює Таню і допомагає їй вийти з цього стану, переконуючи, що пам’ять повернеться, а поки треба жити. У підсумку Таню виписують з лікарні, але їй абсолютно нікуди йти. Надя на прохання Кирила “великодушно” пропонує їй пожити у себе.
Вітьок жорстоко поводиться з Колькою, той втікає з дому і відправляється в Болотников на пошуки мами – він досі не вірить, що вона мертва. Його шлях лежить через Зареченск.

6 серія “Ключі від щастя 2” опис
Таня влаштовується на роботу на цвинтарі, але там відбувається неприємний інцидент, і вона змушена піти. Надя продовжує допомагати Тані і влаштовує її на роботу в привокзальне кафе.
Кирило тепер постійно приходить в гості до Наді, а насправді – до Тані. Одного разу Надя чує, як він зізнається їй у коханні. Надя в розпачі, вона готова отруїти суперницю, але в останній момент бере себе в руки і все розповідає Тані. Таня розуміє, що більше не може залишатися у Наді.
Колька на перекладних добирається до Зарічного. Вітьок повинен повернути Кольку і теж прямує в Зареченск. Паралельно втікача Кольку шукають Трость і Вадим.

7 серія “Ключі від щастя 2” опис
Таня ночує на вокзалі і з ранку йде на роботу. У Зареченск прибуває Вітьок і відразу ж бачить у привокзальному кафе живу Таню, яка його чомусь не впізнає. Він дзвонить з цією новиною Людці і просить терміново приїхати.
Господар кафе пристає до Тані, вона відмовляє йому, і він її звільняє.
Вітьок розуміє, що йому потрібно позбутися від Тані. Він приходить в кафе, але Тані там вже немає. Господар каже, що вона звільнена і щойно пішла. Вітьок поспішає по гарячих слідах, у темряві на пероні він намагається напасти на Таню, але вона тікає і вскакує в першу-ліпшу електричку. Вітьок не встигає вскочити за нею.
Таню на пероні бачить Колька, який теж уже кілька днів у Зарічному.

8 серія “Ключі від щастя 2” опис
У покинутому будинку Таня запалює гасову лампу і бачить на комоді … свою фотографію.
Вітьок залишає під’їхавшу Людку стежити за Колькою, а сам вирушає на пошуки Тані. Він з’ясовує, що остання електричка йшла в Болотников, їде туди і дізнається, що Таня зупинилася в покинутому будинку.
У Кольки тим часом починається сильний жар, Людка відвозить хлопчика до лікарні.
Вітьок бачить в покинутому будинку сплячу Таню, підпалює будинок і йде.
Вадим приїжджає в Зареченск на машині і дізнається, що Колька у лікарні.
Таню рятують мешканці села, її забирає до себе баба Нюра.
Вітьок хоче забрати Кольку і виїхати скоріше в Москву, але його випереджає Вадим.

9 серія “Ключі від щастя 2” опис
Пам’ять не повернулася до Тані, тому вона змушена жити життям Олени Фролової. Жителі села розповіли Тані, що раніше вона працювала в будинку Костянтина – бізнесмена і фермера. У цьому будинку Таню теж приймають за Лену Фролову.
Повернувшись додому Костянтин підозрює, що Таня стала свідком вбивства, що трапилося в його будинку. А дізнавшись, що Таня вагітна, Костянтин підозрює, що дитина від нього, і вмовляє Таню віддати йому малюка після пологів. Щоб врятувати дитину, Таня намагається втекти, але Костянтин ловить її і замикає в підвалі.
У цей час справжня Лена Фролова приїжджає в Москву.

10 серія “Ключі від щастя 2” опис
Вітьок дізнається, що Колька у Вадима. Він боїться, що разом з хлопчиком він може втратити всі гроші і права на квартиру. Вітьок задумує позбавити Кольку дієздатності і здати його в інтернат.
Лена Фролова дає концерти під ім’ям Тані. Вона намагається з’ясувати, хто була ця співачка і чому вони так схожі.
Таня намагається умовити дружину Костянтина відпустити її, але це їй не вдається.
З підвалу Таню рятує Сергій – чоловік Олени Фролової. Він повернувся з Півночі і намагається знайти свою дружину, з якою давно посварився. Сергій також приймає Таню за Лену.

11 серія “Ключі від щастя 2” опис
Таня з Сергієм ховаються в сторожці лісника. Лісник намагається допомогти пораненому Сергію, але травма занадто серйозна. Лісник дзвонить Кирилу – знайомому лікарю з Зарічного – і просить допомогти.
Кирило приїжджає на допомогу і з подивом дізнається в Тані ту жінку, яку врятував кілька місяців тому і в яку був закоханий. Від пережитого стресу у Тані починаються пологи.
Кирило змушений виїхати, щоб зробити Сергію операцію, він залишає Таню зі своєю помічницею Надею. У сторожці лісника Таня народжує здорову дівчинку. Але в цей час Костянтину з Андрієм вдається вистежити Таню.

12 серія “Ключі від щастя 2” опис
Поки Андрій відволікає лісника і Надю, Костянтину вдається вкрасти новонароджену дитину Тані і відвезти його.
Таню привозять до лікарні, де Кирило вдало прооперував Сергія. Прийшовши до тями, Сергій починає підозрювати, що дитина, яку народила Таня – не від нього.
Лена Фролова дізнається, що загибла співачка Таня Мініна – її рідна сестра. І що у неї залишився син Колька. У цей час Вітьок здає Кольку в інтернат.
Костянтин планує відвезти вкрадену дитину за кордон. Але в останній момент Карина свариться з чоловіком і повертає дитину Тані.
Кирило вирішує піти на обман і переконує Сергія, що саме він – батько новонародженої дівчинки. Сергій дуже радий цьому: він вірить, що рано чи пізно пам’ять повернеться до його дружини, і вони будуть жити, як раніше.

13 серія “Ключі від щастя 2” опис
Минає півроку. Таня з дочкою і Сергієм живуть у Північному. Пам’ять до Тані досі не повернулася. Сергій ревнує Таню, яка відмовляє йому в близькості. Кухарка Лариса намагається відвести Сергія з сім’ї, але Сергію потрібна тільки Таня.
Сергій ревнує дружину і до свого начальника Михайла Юрійовича. Між чоловіками спалахує бійка, але в цей час приходить звістка, що прорвало греблю. Жителям селища вдається тимчасово зміцнити її, але потрібен фахівець з Москви.
Вадиму вдається знайти і забрати Кольку з інтернату і тимчасово заховати його у Тростини, але він змушений залишити хлопчика – його викликають в Північний розбиратися з наслідками аварії.

14 серія “Ключі від щастя 2” опис
Таня не впізнає Вадима, але їх тягне один до одного. Вадим не знає, чому вірити. Жінку, яка як дві краплі води схожа на його загиблу дружину, Таню Мініну, йому представляють як Лену Фролову, дружину Сергія.
Сергій одразу ж зауважує, що між його дружиною і приїжджим інженером щось відбувається, він ревнує Таню до Вадима, постійно задирає його. Коли Вадим зауважує на обличчі у Тані синяк – наслідки чергового нападу ревнощів у Сергія – він сам накидається на Сергія з кулаками. Таня розривається між начебто законним, але нелюбом чоловіком і абсолютно чужим, але дивно близькою людиною – Вадимом.
Звістка про те, що співачка Таня Мініна “воскресла”, різними шляхами доходить до Кольки і Вітька.

15 серія “Ключі від щастя 2” опис
Зустрівшись з Оленою після концерту, Колька розуміє, що вона не його мама, а його тітка. Але, зіставивши факти, Колька і Олена розуміють, що справжня Таня Мініна теж може бути жива.
Вітьок ловить Кольку і повертає його в інтернат. А Олена, дізнавшись, де може бути її сестра Таня, вирішує розшукати її.
Сергій ревнує Таню до Вадима. Після того як Таня з Вадимом разом повертаються з міста, Сергій не витримує і йде від Тані. Його відразу “бере в оборот” Лариса, яку він давно подобається.
Але наступного дня Сергій з необережності падає в річку, і його рятує Вадим. Сергій злиться через те, що тепер він зобов’язаний Вадиму життям.

16 серія “Ключі від щастя 2” опис
Вадим їде з Північного. По дорозі в аеропорт він розуміє, що Олена Фролова насправді – Таня Мініна, яка втратила пам’ять і не впізнала Вадима. З півдороги він повертається.
В цей же час Таня вирішує поїхати в місто, щоб віддати Вадиму забуту куртку і попрощатися з ним.
Поки Тані немає, до Сергія приїжджає його справжня дружина – Олена Фролова, яка розшукує свою сестру Таню, а знаходить чоловіка. Олена з Сергієм миряться.
По сліду Олени Фролової в Північний приїжджає Вітьок, який збирається знайти і вбити Таню.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар