“Квіти дощу” опис серій

К

“Квіти дощу” опис серій серіалу 2017 року про справжнє, світле кохання і неможливість бути разом.

“Квіти дощу” опис серій

1 серія “Квіти дощу” опис
Через десять років після смерті батька Ніни, її мати виходить заміж вдруге, за вдівця із сусіднього містечка. Разом з сином він переїжджає до них в будинок. Так у Ніни з’являється зведений брат – Андрій. Вони ровесники і тепер вчаться в одному випускному класі. Андрій замкнувся після недавньої смерті матері. Він не розмовляє і конфліктує з усіма, і однокласники знущаються над ним. Тільки Ніна відразу переймається до Андрія симпатією. Вона розуміє його тугу за мамою, так як сама була дуже прив’язана до покійного  батька.

Андрій починає спілкуватися з Ніною, але в школу приїжджає її перше кохання – Платон.

2 серія “Квіти дощу” опис

Ніна йде на побачення з Платоном, але Андрій забирає її додому. Ніна сердиться на нього, але незабаром вони починають весело проводити час разом. Сестра Ніни живе з матір’ю в будинку Ніни, на їх гроші. Вони не звикли працювати і Жанна вирішує за всяку ціну закохати в себе Платона.

Мати Ніни і вітчим їдуть в інше місто, щоб продати квартиру. Жанна вимагає від матері грошей на гарний одяг, телефон, ноутбук, щоб справляти враження багатої нареченої і вийти заміж за олігарха.

У Андрія та Ніни випускні іспити, але вони не можуть думати про навчання. Андрій намагається довести Ніні, що їх почуттів соромиться не потрібно. Але вона уникає його.

3 серія “Квіти дощу” опис

Андрій і Ніна закохані, але Ніна вважає їх почуття забороненими. Бреше, що любить іншого – багатого красеня Платона, який давно закоханий в неї. Тим самим Ніна мимоволі переходить дорогу своїй двоюрідній сестрі Жанні, у якої на Платона були свої меркантильні плани.

Маму Ніни і батька Андрія вбиває бандит на дорозі, якого до них підіслала мама Жанни.

Коли Андрій публічно зізнається Ніні в любові, вона відштовхує юнака. Андрій зникає з її життя на багато років, але через роки вони зустрінуться знову.

4 серія “Квіти дощу” опис

Пройшли роки … Жанна все таки стала дружиною Платона.

Ніна працює в філармонії піаністкою, вона так і не змогла забути Андрія. Керівник оркестру хоче, щоб Ніна звільнилася. Їх сварку бачить Андрій, який таємно стежить за нею всі роки. Він став хорошим програмістом і розміщує на сайті міністерства культури фото Ніни з міністром. Ніна залишається на роботі, і навіть отримує можливість дати сольний концерт. Але коло обман розкривається Ніну звільняють з філармонії і вона влаштовується працювати прибиральницею в готель Платона …

5 серія “Квіти дощу” опис

Платон приділяє Ніні знаки уваги і Жанна ревнує чоловіка. Жанна вирішує підставити Ніну, щоб її звільнили. Андрій працює програмістом, зламуючи сайти інших фірм. Він вирішує більше не займатися незаконною діяльністю, але це виявляється неможливим … Йому потрібно буде або тікати або його вб’ють …

Жанна принижує Ніну на вечері, куди сама її і запросила. Ніна вирішує звільнитися, але Платон вмовляє її спочатку знайти нову роботу. Андрій дізнається, що Ніну хочуть підставити в нанесенні збитку готелю і вирішує навіть цю проблему

6 серія “Квіти дощу” опис

Андрій і Ніна нарешті разом … Але він розуміє, що через нього їй може загрожувати небезпека і йде. Але Ніна має намір знайти його.

Платон вирішує розлучитися з Жанною. Жанна не має наміру допустити розлучення і наймає кримінальника, який повинен побити Ніну.

Начальник Андрія, вважає, що той його підставив і вирішує вбити його.

7 серія “Квіти дощу” опис

Андрій і Ніна щасливі разом. Але Андрій дізнавшись про наміри Віктора вирішує втекти разом з Ніною.

Віктор дізнається, що його вбивство замовив хтось з готелю і вирішує, що це Ніна.

Платон дізнається про спроби Жанни підставити Ніну і про замовлення її вбивства. Він просить її зникнути з його життя і залишити Ніну в спокої.

Ніна і Андрій їду в Покровск.

8 серія “Квіти дощу” опис

Андрія намагаються вбити. Але прихід Жанни рятує його і Ніну. Мати Жанни розповідає Ніні про те, що насправді сталося з їх батьками.

Віктор знову влаштовує замах на Андрія. Андрій просить Ніну поїхати разом з Платоном, щоб вона була в безпеці. Але Ніна тікає, а при замаху на Андрія гине Платон …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар