“Кримінальний журналіст” опис серій

К

Кримінальний журналіст” опис серій детективного серіалу 2019 року в цій статті.

“Кримінальний журналіст” скільки серій – в серіалі 16 серій

“Кримінальний журналіст” опис серій

1 серія “Кримінальний журналіст” опис

Галина – відомий кримінальний журналіст і займається розслідуванням випадків вбивства і зникнення людей. Але в її минулому – і про це, як їй здається, знає тільки вона одна – таїться страшний злочин.

Галина, їй близько тридцяти п’яти років, з дочкою Дашею, студенткою першого курсу факультету журналістики, приїжджає в своє рідне місто після багатьох років відсутності. Вона влаштовується на роботу в одну з центральних газет, де веде розділ кримінальної хроніки.

Галина випадково дізнається від подруги свого дитинства Вероніки, яка працює нянею, про зникнення хлопчика Гоши шести років.

Незрозуміло, викрадення це або нещасний випадок – якщо має місце викрадення, то викрадач поки на зв’язок не виходив. Батьки в повному сум’ятті. А сама Вероніка в розпачі – саме вона винна у зникненні хлопчика, вона недогледіла за ним.

Але Галина розуміє, що мати хлопчика Тамара, ще щось приховує.

Але з самого моменту повернення в рідне місто Галина виявляється об’єктом пильної уваги невідомого, який стежить за кожним її кроком. Зловісні послання, телефонні дзвінки, які отримує Галина, натякають на щось, що сталося в далекому минулому.

2 серія “Кримінальний журналіст” опис

Галина розпитує Тамару про останні новини. Вона каже, що нізащо не зробить публікацій в своїй газеті – це може пошкодити Гоші. Але вона хоче бути всередині подій – у неї є досвід розслідування зникнення людей.

Галина більше нічого не говорить про незнайомця, з яким зустрічалася Тамара, але ця тема висить в повітрі – Тамара розуміє, що у Галини є проти неї зброя, яку вона може в будь-який момент використовувати. Тамара коливається, але в кінці кінців погоджується – вона переконає чоловіка, що Галина повинна бути в курсі подій і бути у них в будинку.

Галина дізнається, що Гошу викрав двоюрідний брат батька Гоші… Він хотів, щоб Тамара з сином пішли від чоловіка до нього.

3 серія “Кримінальний журналіст” опис

Галина з Дашею гуляють по лісі – вони вирішили вибратися за місто відпочити. Тут вони наштовхуються на одиночного мисливця грубіяна, який сидів у в’язниці. Жінки перелякані, але похмурий незнайомець не завдає їм шкоди і йде. Потім вони бачать групу людей, які шукають свого зниклого друга. Це супутники Крупенникова, які приїхали з ним на полювання. Вони в розгубленості, кажуть, що шукають свого зниклого друга, Крупенникова.

Від супутників Крупенникова Галина і Даша дізнаються, що стався випадок майже незрозумілий – вони виїхали в ліс пополювати. У певний момент потерпілий, його прізвище Крупенников, зник. Він не відгукується ні на крики, ні на дзвінки на мобільний телефон.

Даша знайомиться з Русланом. Галина дізнається, що Руслан був затриманий за наркотики. Вона попереджає Дашу, але та нічого слухати не хоче.

За вбивство Крупенникова затримують сина його дружини.

4 серія “Кримінальний журналіст” опис

Галина знаходить свідків, які бачили як Крупенников виходив з лісу і їхав у місто.

Даша запрошує Руслана зайти до неї додому. Важко сказати, чи робить вона це просто щоб посидіти з Русланом в домашньому затишку або хоче дошкулити матері. Як і слід було очікувати, добром цей візит не закінчується – пустуючи з Дашею, Руслан розбиває вазу.

Не менш очікуваним стає те, що з несподіваним приходом матері температура в будинку падає до нуля. Галина холодно вітається з Русланом і намагається втриматися від коментарів з приводу вази.

Руслан же, прекрасно розуміючи, що шансів сподобатися Галині у нього немає, веде з нею знущально-ввічливу розмову, вибачаючись за вазу, обіцяючи відшкодувати збиток і запевняючи, що по одній розбитій вазі не можна судити про людину.

5 серія “Кримінальний журналіст” опис

Галина дізнається про зникнення Горохова … від головного редактора своєї газети. Розлючений Герман розмахує перед носом Галини газетою їх конкурентів – там повідомляється про самогубство або вбивство відомого юриста Горохова. Герман уїдливо цікавиться, чи не змінила Галина сферу своїх інтересів – злочини її більше не цікавлять? Галина тікає з кабінету Германа.

Стоячи біля свого робочого столу і квапливо кидаючи речі в свою сумку, щоб їхати на місце події, Галина виправдовується тим, що інші репортери оплачують інформаторів в органах правопорядку. Вона так не працює. І тому у неї можуть бути проколи. Максим, як і Оксана, який опинився слухачем монологу Галини, радить їй виправлятися – в цьому житті за все треба платити. Галина пропонує Максиму заткнутися і вибігає з офісу.

6 серія “Кримінальний журналіст” опис

Галина вночі дзвонить Захарченко з проханням допомогти в пошуках дочки. Незабаром Захарченко передзвонює Галині. Даша з Русланом затримані, вони в поліції. Руслана звинувачують у продажу легких наркотиків в нічному клубі. Даша запевняє примчав в паніці в відділення поліції мати, що Руслана підставили ті, з ким він відмовився поширювати наркотики, але Галина не має наміру вірити їй.

Проте, щоб виручити Дашу, Галина змушена знову звернутися за допомогою до Захарченко. Той визволяє Руслана і Дашу. У розмові віч-на-віч Захарченко пояснює Галині, що прямих доказів проти них немає, але настійно радить, щоб Даша трималася подалі від Руслана.

7 серія “Кримінальний журналіст” опис

Галина отримує дивний лист, згідно з яким вона має пройти квест. Максим пропонує Галині допомогти з проходженням квесту, але вона заявляє, що не має наміру займатися всякою нісенітницею. Галина розриває лист – вона не має наміру вникати в суть цієї маячні.

Увечері Галина і її подруги Алевтина і Валентина сидять в кафе, розмовляючи про різне. Валентина скаржиться, що ніяк не може завагітніти, Алевтина розповідає про чоловіка, з яким познайомилася в музеї. Він здавався повним йолопом і скиглієм. Починають передавати новини. Раптово Галина просить подруг замовкнути і вимагає, щоб бармен додав звук телевізора.

8 серія “Кримінальний журналіст” опис

Повідомлення дочки виводить з себе Галину, яка і без того вибита з колії історією з маніяком. Галина без пояснень кричить на Дашу, вимагаючи, щоб та припинився копатися в минулому. Вона виганяє Руслана з квартири, вимагає, щоб він більше ніколи не з’являвся їй на очі.

Галина нервує в очікуванні нового листа. Кожен день, приходячи до редакції раніше всіх, вона перш за все питає в охоронця, чи немає для неї листів. Але листів немає. Єгор стає все більш наполегливий у своїх залицяння за Галиною. При їх зустрічах раз у раз виникає ім’я Філіпа – людини, яка залишилася в їх минулому. Щоразу Галина уникає цієї теми.

9 серія “Кримінальний журналіст” опис

Зник відомий художник Борисов. Галина приїжджає в управління до Захарченко, просить його про допомогу. Однак той відповідає, що поліція чинить правильно, доба відсутності – ще не привід, щоб оголошувати людину в розшук. Галина зустрічається з одним з колег Борисова, скульптором Мойсеєвим. Вона розпитує про творчість, звички Борисова, про його можливих недругів. Моїсеєв вважає Борисова художником непоганим, але не більше того.

10 серія “Кримінальний журналіст” опис

На Дашу і її друга нападають. Даша виявляється в лікарні зі струсом мозку. Руслан їде шукати нападників. Даша просить матір знайти Руслана, щоб той не постраждав.

Галина змушена провести ніч в пошуках Руслана. Їй в цьому допомагає Єгор. Перехопивши Руслана і взявши з нього слово, що він відмовиться від помсти, Галина просить залишить у спокої Дашу – від нього тільки проблеми. Руслан у відповідь кричить, що в даному випадку він взагалі ні в чому не винен. Його вина лише в тому, що він не зміг захистити Дашу.

Галина дізнається, що Борисов вбив свого колегу і викрав у нього картину. Гроші йому потрібні були для лікування дочки. Борисов приходить до редакції, щоб помститися Галині за викриття, але Максим рятує її.

11 серія “Кримінальний журналіст” опис

Єгор зізнається Галині в любові, просить її стати його дружиною. Галина не знає, що йому відповісти. Вона посилається на те, що Єгору потрібно налагодити відносини з Дашею – вона ревнує і не визнає чоловіків, які намагаються доглядати за Галиною. Єгор не приховує свого розчарування, але обіцяє, що знайде шлях встановити нормальні відносини з Дашею.

Галина дізнається від подруги Варвари, що у її сусідки зник чоловік. Вона починає збирати інформацію про нього і його оточення, і дізнається, що у чоловіка були проблеми з кредиторами

12 серія “Кримінальний журналіст” опис

У розмові з подругами Галина вперше замислюється про те, що для неї означає Захарченко. Вони іронізують з приводу того, що у Галини відразу два залицяльника, і тут же перемикаються на свої проблеми. Валентина не дуже добре переносить вагітність, а Алевтина старанно переконує подруг і себе в тому, яка чудова людина Максим.

Галина допомагає розслідувати вбивство зниклого чоловіка, отримати його сім’ї страховку і рятує їх від колекторів.

13 серія “Кримінальний журналіст” опис

Знаходять останки тіла чоловіка, який загинув 15 років тому. Редактор вважає, що це журналіст Матейко, який зник багато років тому. Галина їде в газету, де працював Матейко. Вона розмовляє з колегами журналіста, розпитує про його особисте життя, професійної діяльності. Колеги впевнені, що Матейко загинув саме в зв’язку з розслідуваннями, які вів. Він був хлопцем принциповим і безкомпромісним. Прийшов в газету ще навчаючись на старших курсах факультету журналістики.

Галині погрожують бандити, які могли бути причетними до зникнення Матейка. А поліція дізнається, що вбитим був Філіп, людина з минулого Галини.

14 серія “Кримінальний журналіст” опис

Галина вранці готується до виходу на роботу. Покликавши Дашу, вона говорить дочці, що щоб не сталося, та повинна пам’ятати – вона дуже її любить. Даша вдивляється в очі матері, запитує, що сталося. Галина нічого не відповідає, тільки обіймає дочку і йде. Нарада в кабінеті Захарченко. Він дає вказівку відпрацьовувати всі зв’язки Філіпа.

15 серія “Кримінальний журналіст” опис

До Галини приходить подруга Сніжана, мати Крістіни. Вона в розпачі – її дочка і її подруга Світлана були закохані в одного і того хлопця, Гліба. Христина дізналася, що Гліб зустрічається зі Світланою. Від ревнощів і образи Христина була сама не своя. Напередодні Світлану знайшли вбитою – її кілька разів ударили ножем.

Христина не вбивала Світлану, але вона ображена не Гліба і не хоче без нього жити.

Захарченко підозрює Галину у вбивстві Філіппа і шукає докази проти неї. Він підозрює, що Даша дочка Філіпа і бере її кров для аналізу ДНК.

16 серія “Кримінальний журналіст” опис

Єгор відвозить Галину на заміську дачу свого друга – той живе за кордоном. Єгор домовився про покупку дачі, віддав заставу, вже живе тут, але чекає оформлення купчої, коли друг прилетить до Києва. Ніхто не зв’яже цю дачу з його ім’ям. Тут Галина буде в безпеці. Пізніше вони вирішать, як їм бути. А поки ніяких дзвінків і спроб зв’язатися із зовнішнім світом.

Захарченко повідомляє Даші, що Філіп її батько, а Галина ймовірно вбила його.

Слідство викликає на допит знайомого Філіпа, і той випадково опинився свідком вбивства Філіпа. Виявляється, що Філіп не помер після того, як Галина його зіштовхнула зі скелі, він помер після удару Єгора по голові …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар