“Кримінальний журналіст” серіал

К

“Кримінальний журналіст” серіал детективного жинру 2019 року.

“Кримінальний журналіст” скільки серій  – в серіалі 16 серій

“Кримінальний журналіст” актори

У ролях: Марія Валешная, Ілля Носков, Олександр Пашков, Ельдар Лебедєв, Анна Адамович, Галина Корнєєва, Володимир Міненко, Сергій Сипливий, Аліса Гур’єва, Інна Приходько, Олександр Попов, Лілія Ребрик, Ірина Веренич-Островська, Світлана Шекера, Борис Книженко, Фатіма Горбенко, Сергій Дзялік, Філіп Процька, Данило Бєлих, Вадим Лялько

“Кримінальний журналіст” опис

Коли вона називає себе кримінальним журналістом, ніхто не знає, що це звучить досить двозначно. Так, вона відомий журналіст і займається розслідуванням випадків вбивства і зникненням людей. Але в її минулому – і про це, як їй здається, знає тільки вона одна – таїться страшний злочин.

Галина, котрій близько тридцяти п’яти років, з дочкою Дашею, студенткою першого курсу факультету журналістики, приїжджає в своє рідне місто після багатьох років відсутності. Вона влаштовується на роботу в одну з центральних газет, де веде розділ кримінальної хроніки. Знову і знову Галина виявляється залученою в розслідування зникнень і вбивств людей. За кожним таким випадком – людські драми, чиїсь зламані долі. І кожне таке розслідування – поєдинок з вбивцею, з якого вона виходить переможцем завдяки своєму досвіду, знань і чуттю.

Але з самого моменту повернення в рідне місто Галина виявляється об’єктом пильної уваги невідомого, який стежить за кожним її кроком. Зловісні послання, телефонні дзвінки, які отримує Галина, натякають на щось, що сталося в далекому минулому.

Тільки в останній серії розкриється таємниця, яку головна героїня фільму зберігала майже двадцять років…

“Кримінальний журналіст” інформація

Режисер: Ігор Москвітін

Автор сценарію картини – Олександр Другов.

Оператор-постановник – Сергій Кошель.

Продюсери – Наталя Стрібук, Вікторія Корогод, Євген Лященко, Віталій Сіренко.

Виробництвом серіалу на замовлення каналу «Україна» займалася компанія «Filmstream». Зйомки проходили в Києві і Київській області в 2018 році.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар