“Кохання за законом” серіал

К

“Кохання за законом” серіал 2017 року. Головна героїня серіалу – талановита жінка-детектив, виховує трьох дітей і метається між колишнім чоловіком і новим колегою – поліцейським, разом з яким розслідує найскладніші справи.

“Кохання за законом” актори

У ролях: Нонна Гришаєва, Олександр Мохов, Ігор Ліфанов, Олена Санаєва, Галина Петрова, Максим Саприкін, Аріна Данилова, Антон Богатирьов, Ян Ільвес, Надія Азоркіна

“Кохання за законом” опис

Надія Полякова – неординарна жінка: мати трьох дітей і видатний детектив. Вона розривається між домівкою і забійним відділом, адже діти – сенс її життя, але робота – її пристрасть! І, звичайно, у житті капітана поліції є місце для любові.
Методи розслідування Полякової завжди нестандартні: на першому місці у неї – інтуїція. Колишній чоловік героїні – підполковник Поляков – теж працює у поліції. Йому не подобається, що Надія повернулася на службу, до того ж підполковник зауважує, що її відносини з новим керівником – майором Крюковим – починають виходити за рамки робочих.
Поєднання двох сильних характерів, гумор і взаємна симпатія допомагають Поляковій та Крюкову боротися зі злочинністю та йти назустріч своїм почуттям.

“Кохання за законом” інформація

Виробництво: Star Media

Режисер: Андрій Мармонтов

Жанр: романтичний детектив

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар