“Капітанша” серіал

К

“Капітанша” серіал 2017 року – багатосерійна мелодрама режисера Володимира Янощук

“Капітанша” скільки серій – в серіалі 16 серій

“Капітанша” опис

Безтурботне дитинство, батьківська любов, затишний будинок – всього цього Олександра Єрмоленко  позбавляється в одну мить, коли її батьки несподівано гинуть в автомобільній аварії. Опіку над маленькою Сашкою оформляють її найближчі родичі з села – рідний дядько Микола (Леонід Громов) і його дружина Катерина (Маргарита Шубіна), яка сподівається розбагатіти за рахунок спадщини осиротілої племінниці. Але її плану не судилося збутися – банк незабаром відбирає все майно Єрмоленко в рахунок невиплачених кредитів. Катерині і Миколі доводиться повернутися назад в село разом з Сашою.
Щоб догодити вічно невдоволеній тітці, Олександрі доводиться брати на себе найважчу роботу по господарству. Вона мріє вирватися з дому своїх опікунів і вступити в художній коледж. І одного разу їй випадає такий шанс, правда все відбувається не так, як сподівалася Саша.
Її чекає не кар’єра художника, а моря, далекі плавання … і гіркі потрясіння. Щоб уникнути ганьби і забезпечити майбутнє своєї дитини, Олександрі доводиться вийти заміж за ненависну їй людину – капітана корабля Леоніда Верхівцева (Олександр Ратніков).
Але перетворити вимушений шлюб, повний неприязні і відчуження в щасливу сім’ю, зможе лише сильна духом і рішуча жінка. І Олександрі доведеться стати такою …

“Капітанша” актори

Актори – Анна Михайловська, Олександр Ратніков, Анна Шепелева, Леонід Громов, Маргарита Шубіна, Борис Хвошнянський, Микола Боклан, Анжеліка Гирич, Віталій Салій, Сергій Малага, Людмила Кузьміна, Євген Давиденко (II), Ігор Тихомиров, Олеся Чечельницька, Олександр Сречкович, Олександр Попов (IV), Станіслав Лісовий

“Капітанша” інформація

Режисер – Володимир Янощук

Сценарист – Тетяна Гнєдаш

Оператор – Сергій Борденюк

Композитор – Микита Янощук

Художники – Олександр Кононов, Наталія Кононова (II)

Продюсер – Віталій Сіренко

Виробництво – кінокомпанія «ABC Film», «Ейвіс фільм Україна» на замовлення ТРК «Україна».

Прем’єра – 15 травня 2017

Cерій – 16

Жанр – мелодрама, пригоди

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар