“Катина любов” серіал

К

“Катина любов” серіал 2012 року

“Катина любов” скільки серій – в серіалі 180 серій

“Катина любов” актори

У ролях: Ольга Павловець, Дмитро Пчєла, Юрій Цурило, Ольга Дроздова, Ганна Данькова, Антон Батиров, Сергій Піоро, Галина Сазонова, Степан Старчиков, Анатолій Зав’ялов, Юлія Юрченко, Всеволод Хованський-Померанцев, Олена Головізіна, Оксана Гуляєва, Микита Тарасов, Олена Борисова та ін.

“Катина любов” опис

В одному з містечок глибинки живе красива дівчина Катя Фадєєва. Вона навчається в музичному училищі і у всьому слухається свого тата, особливо що стосується залицянь губернаторського сина. Ще б пак, Тимофій Кузьмич, батько Каті – впливовий і процвітаючий бізнесмен, який вважає, що заміжжя дочки з “гідною людиною” дозволить і йому податися в політику. Все б нічого, але Катя зустрілася з Дмитром – простим робітником на одному з будівництв батька. Абсолютно несподівано між молодими людьми спалахує справжнє кохання. Але це руйнує всі далекосяжні плани її батька…

Пройшовши через ряд неймовірних випробувань, через роки Катя дізнається, що віра і вірність – найнадійніша зброя і відвоює своє право бути щасливою серед найрідніших і близьких людей: коханого чоловіка і доньки.

“Катина любов” інформація

Режисер: Дмитро Гольдман, Олександр Строєв, Анна Драннікова

Сценаристи – Тетяна Гнєдаш, Олена Пислар, Андрій перцю, Юрій Голіченко, Олена Терешкова

Оператор – Максим Мосін

Композитори – Станіслав Мезенцев, Олександр Чудопалов

Художники – Володимир Родимов, Дмитро Заболоцький, Олександр Бурков

Продюсери – Дмитро Гольдман (креатив.), Андрій Кретов, Олег Степаненко (II), Олена Косенко (II), Діана Петренко

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар