“Круговерть” серіал

К

“Круговерть” серіал 2017 року з популярними акторами про те як одна подія може змінити життя багатьох людей.

“Круговерть” скільки серій – в серіалі 24 серії

“Круговерть” актори

Катерина Кузнєцова (II), Олексій Аніщенко, Роман Полянський, Олексій Демидов, Софія Каштанова, Дмитро Бурукин, Софія Шуткіна, Семен Шемес, Олена Корікова, Ігор Бочкін, Анна Невська, Єгор Бероєв, Майя Горбань, Дар’я Михайлова, Олексій Шемес, Карина Гондагсазян , Олег Осипов (II), Лариса Домаскіна, Антон Аносов, Ольга Проніна, Марія Клюквина, Ігор Скрипко, Віталій Бредіхин

“Круговерть” опис

Варвара Гришина (Катерина Кузнєцова) працює в медичному центрі свого дядька (Ігор Бочкін). Вона дитячий лікар, любить свою професію, але сама не може мати дітей. Саме через це зруйнувалися її минулі відносини з футбольним тренером Іваном (Роман Полянський). Вони були закохані, але Іван хотів велику сім’ю і кинув її, як тільки дізнався, що Варя безплідна.
Але Варя змогла почати нове життя. Вона погодилася вийти заміж за свого колегу Родіона Козлова (Олексій Аніщенко). Настає день весілля, збираються гості, але наречений спізнюється. У цей момент він мчить до лікарні разом зі своєю коханкою Кариною (Карина Гондагсазян), у якої почалися передчасні пологи з важкими ускладненнями.
При пологах Карина вмирає. Хірург-акушер Лідія Гатіч (Олена Корикова), яка оперувала Карину, напередодні дізналася, що втекла сурогатна мати, яка виношувала дитину для однієї багатої бездітної пари – модного фотохудожника В’ячеслава Перлина (Єгор Бероєв) і його дружини Ольги (Ганна Невська). Лідії терміново були потрібні великі гроші. Вона вирішує піти на злочин і віддати Ользі сина Родіона і Каріни.
Родіон одружується на Варі. Він упевнений, що його сина теж врятувати не вдалося, тому вирішує зберегти все в таємниці від дружини. Але правда розкривається, коли з’являється наречений Карини Єгор (Олексій Демидов). Він звинувачує Родіона в смерті Карини і влаштовується на роботу в ту ж лікарню, щоб бути ближче до ворога.
Обман чоловіка важко ранить Варю, вони сваряться в той момент, коли у Варі вперше за довгі роки намітився прогрес в лікуванні безпліддя і з’явився шанс завагітніти. В довершення до всього з’являється Іван. Колишній наречений вирішує повернути Варю.
А тим часом шлюб Перлиних теж опиняється під загрозою. В’ячеслав зауважує, що їх син Тарасик не схожий на них. Ользі доводиться зізнатися, що це чужа дитина …
Чи зможуть герої вийти з круговороту обману, зради і непереборних обставин, щоб знайти своє довгоочікуване і непідробне щастя?

“Круговерть” інформація

Режисери – Павло Дроздов (II), Сергій Васьковський

Сценарист – Наталя Аверіна

Оператори – Євген Музруков, Сергій Брус

Композитори – Олексій Чінції, Василь Красовський

Художники – Катерина Ястремська, Андрій Меняєв, Наталія Красій

Продюсери – Олександр Кушаев, Ірина Смирнова, Віталій Сіренко, Ілля Папернов

Виробництво – Русское, Abc-Film, кінокомпанії “Фільм Стрім”

Жанр – мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар