“Квіти від Лізи” фільм

К

Квіти від Лізи – серіал за мотивами п’єси Бернарда Шоу «Пігмаліон».

“Квіти від Лізи” актори

У ролях: Олександр Лазарєв (мол.), Глафіра Тарханова, Олексій Зав’ялов, Світлана Немоляєва, Ганна Терехова, Євдокія Германова, Олександр Леньков, Кирило Кяро, Магомедаріп Сурхатілов, Михайло Горевий, Костянтин Глушков, Олена Бліннікова, Катерина Лапіна, Дар’я Чаруша.

“Квіти від Лізи” опис

У житті Лізи немає жодного просвіту – вона з ранку до вечора торгує рибою на оптовому ринку, терпить грубощіі начальника, а вдома її чекають докори мачухи і вічно п’яний батько. Кожен день, проходячи центральними вулицями, вона із завмиранням серця дивиться в скляні вітрини, за якими схований інший, казковий світ – світ щасливих людей.

Коли дівчина вже зневіряється щось змінити, доля несподівано усміхається їй – Лізу беруть працювати в елітний салон квітів. Однак у перший же день її виганяють – у неї немає ні виховання, ні манер, одягнувши дорогу уніформу вона так і залишилася продавщицею з ринку. І тоді Ліза вирішує у що б то не стало стати леді і повернутися назад. На її щастя, професор філології, аристократ і франт Лівітін, шукає учня…

“Квіти від Лізи” інформація

Режисер: Андрій Селіванов

Сценарист: Олексій Тімм
Оператор: Юрій Щиренко
Композитор: Олена Моїсеєва
Художник: Ацамаз Дзіваев
Продюсери: Олександр Кушаев, Ірина Смирнова, Тамара Хромова (іcп.)
Рік: 2010
Cерій: 2
Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар