«Коли минуле попереду» опис серій

К

«Коли минуле попереду» опис серій

1 серія «Коли минуле попереду» опис

У Тамари Ерошиної звичайні мрії: кар’єра лікаря в столиці, щаслива родина … Тамара після випускного в медінституті збирається виїхати до столиці. У Тамару закоханий син мера міста Сергій Лупарєв. Сергій звик отримувати все, що хоче і має намір отримати Тамару силою. Він запрошує Тамару на дачу, де підсипає їй наркотики і гвалтує дівчину.

Батько Сергія дізнавшись про те, що трапилося в ярості, але має намір вирішити цю проблему.

2 серія «Коли минуле попереду» опис

Батько Сергія пропонує батькам Тамари написати заяву на сина або одружити їх дітей. Тамара ненавидить Лупаревих і страждає, але заміж не хоче виходити. Батьки Тамари живуть бідно і переконують дочку прийняти пропозицію Лупарєво.

Тамара без грошей і через тиск батьків змушена приняти пропозицію.

Життя Тамари Ерошиної перетворюється в кошмар, після заміжжя з сином мера міста Сергієм Лупарєвим. Два роки вони живуть як чужі люди, він її хоч і кохає, але зраджує. А Тамара ненавидить чоловіка.

Коли Сергій дізнається, що Тамара не хоче від нього дітей, він її б’є. Тамара, захищаючись б’є чоловіка вазою по голові …

3 серія «Коли минуле попереду» опис

Тамара тікає з дому. Надію на те, що їй вдасться почати нове життя, розбиває страшна новина про те, що чоловіка знаходять убитим, і вона оголошена в розшук …

Кирило, старший брат Сергія, вирішує скористатися нагодою і вбиває брата. Кирило все життя ненавидів Сергія і вважав його винним у своїй інвалідності.

Вся поліція шукає Тамару за наказом Лупарєва. Вона розуміє, що її можуть шукати і намагається уникати поліції.

4 серія «Коли минуле попереду» опис

Тамара на автостанції знайомиться з дівчиною Поліною і змінює свою зовнішність. Тамара сідає на автобус до Москви. Автобус потрапляє в аварію, всі пасажири гинуть, в живих залишається тільки Тамара.

Тамара в лікарні у важкому стані, її документи згоріли. Лупарєв прагне помсти і хоче переконатися чи жива Тамара чи ні.

5 серія «Коли минуле попереду» опис

Тамара говорить лікарям, що не пам’ятає свого імені. Починається процес пізнання її родичами загиблих. Бізнесмен Віктор впізнає в ній Милованову Поліну (сусідку в автобусі), на яку вона дуже схожа. Лупареву доповідають, що Тамара загинула.

6 серія «Коли минуле попереду» опис

Віктор пояснює Тамарі, що був змушений впізнати її як Поліну через проблеми з бізнесом. Його можуть посадити, і щоб внучка Маша не опинилася в дитячому будинку він просить її допомоги.

Маша хоч і не пам’ятає справжню матір, але показує свою неприязнь Тамарі-Поліні, за те що вона її кинула.

Кирило намагається переконати батька, що мачуха отруїла його папугу, і може отруїти його. Лупарєв вірить синові і вимагає від дружини прийти в себе, після смерті сина, або загрожує відправити її на лікування.

7 серія «Коли минуле попереду» опис

Тамара намагається знайти спільну мову з онукою Віктора Машею.

У Віктора проблеми з бізнесом тільки поглиблюються, навіть його бухгалтер дає проти нього свідчення.

Кирило стежить за життям батька і мачухи.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар