“Ключі від минулого” опис серій

К

Ключі від минулого” опис серій драматичного серіалу від режисера Володимира Дмитрівського.

“Ключі від минулого” зміст серій

1 серія “Ключі від минулого” опис

Провінційна дівчина на ім’я Аліса скромна і мила. Вона працює в аптеці, живе тихо і без пригод. Все міняється, коли одного разу спочатку її мало не збиває машина, а потім до неї в аптеку приходить солідний бізнесмен. Куликов не дуже-то й молодий, проте він перспективний наречений. Спочатку він запрошує Алісу на вечерю, а пізніше і пропонує вийти за нього заміж.

2 серія “Ключі від минулого” опис

Хлопчисько в пошуках футбольного м’яча знаходить у кущах людські останки. Криміналісти встановлюють, що загибла – жінка років 25-30. Біля останків слідчий знаходить браслет і каже, що знає, хто убита. Він дзвонить Куликову.

Аліса з чоловіком приїжджають в його родове гніздо. Тут Аліса знайомиться з домоправителькою Людмилою.

3 серія “Ключі від минулого” опис

Куликов їде до себе в офіс, де йому доповідають, що справою про вбивство 27-річної давності займається чемпіон з розкриваності.

Аліса знайомиться з дівчиною – продавщицею квіткового магазину.

Куликов приходить з адвокатом на допит до слідчого і розповідає про свої стосунки з убитою 27 років тому Валентиною.

4 серія “Ключі від минулого” опис

Ланцюг фатальних подій переслідує дівчину … Аліса зближується з сином Ігоря Михайловича Сергієм Куликовим. Сергій і Аліса знаходять таємничий тунель.

5 серія “Ключі від минулого” опис

Слідчий приходить в будинок Куликових. Він здивований, що прониклива Людмила нкогда не чула про підземний хід. Аліса і Сергій відправляються в фірму, щоб знайти майстра який працював у 90-х при ремонті компанії Куликова.

Аліса і Сергій знаходять свідоцтво про розірвання шлюбу Куликова і матері Сергія. Причому дата – за рік до народження Сергія. З’ясовується, що Катерина не його мати. Його мати – убита 27 років назад Валентина. Але Катерина, яку всі ці роки Сергій називав матір’ю, відкриває йому ще одну таємницю: виявляється, Куликов був безплідний, а Валентину вбила вона.

6 серія “Ключі від минулого” опис

До подруги Аліси уві сні приходить привид Валентини і веде її на місце, де 27 років тому сталося вбивство.

Катерина дізнається від слідчого, що Валя була отруєна нею, як вона була впевнена всі роки, а вбита ударом в скроню. Сергій прибігає в поліцію, щоб врятувати матір від обвинувачення у вбивстві, але Катерина повідомляє новину: вона невинна.

Сергій приходить попрощатися з Алісою – він вирішив поїхати.

7 серія “Ключі від минулого” опис

Людмила шокована звісткою, що Сергій не син Куликова. Виявляється, вона на момент народження хлопчика виїжджала з дому.

Аліса хоче, щоб Сергій залишився, але не знає, як це зробити. Адже спочатку вона вдова його батька і мільйонерка.

Сергій повідомляє своїй колишній дружині, що він відмовився від спадщини. Лена їде ні з чим. На сходах її зустрічає Аліса, яка зважилася поговорити з Сергієм. Вони разом їдуть на цвинтар, на могилу Валентини.

8 серія “Ключі від минулого” опис

Аліса розмовляє з Катериною про день загибелі Валентини. Дівчина показує Катерині кулон Валентини. Але жінка не пам’ятає деталей події.

Її вводять в гіпноз, щоб вона згадала минуле. Катерина згадує, що кулона не було. Значить, вона повернулася в будинок, де між нею і Куликовим стався скандал, що закінчився трагедією. А всю провину Куликов звалив на Катерину, яка перебувала в шоці.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар