“Катина любов” опис серій 1-30

К

“Катина любов” опис серій 1-30

1 серія “Катина любов” опис
День Народження Інги. Приїжджають гості. Сімейна ідилія. Фадєєві зустрічають Трухановоих. Євген піднімається нагору до Каті і робить їй пропозицію. Катя погоджується, але відмовляє нареченому в інтимній близькості. Старше покоління святкує день народження Інги, а за одне і відзначають заручини. Тимофій запрошує всіх на будівництво будинку культури. Проводить екскурсію по будівництву. Євген проявляє жвавий інтерес до бізнесу майбутнього тестя. Каті ж навпаки не цікаво, вона відстає від компанії і випадково падає. Її бачить Дмитро, допомагає встати, вони знайомляться. Євген в барі повідомляє Сергію, що одружується. Роман з’ясовує, хто такий Євген. Катя і Дмитро гуляють і обговорюють тільки що побачений фільм. Їх бачить Галя. Катя з Дмитром закохані, близькі. Євген їде у тривале відрядження, Катя відмовляється зустрітися з ним перед від’їздом. Обурюючись, Євген зриває зло на Тамарі. Минуло 3 місяці. Інга намагається з’ясувати, що відбувається з Катею. Вона йде на прийом до Бориса і дізнається, що вагітна.

2 серія “Катина любов” опис
Амбали б’ють Дмитра. Леонід знаходить Дмитра і забирає його, везе Дмитра до себе додому. Катя в істериці, Валентина просить Бориса приїхати. Тимофій повертається додому, замикає Катю в кімнаті. Валентина та Інга з жахом спостерігають за цим – ніколи в житті Тимофій не вів себе так по відношенню до дочки і інших. Тимофій “заспокоюється” горілкою. Леонід “вправляє мізки” Дмитру. Борис заспокоює Катю. Валентина і Федір обговорюють нічні події. Сніданок в будинку Фадєєвих не складається. Катя оголошує голодування. Федір везе злого і голодного Тимофія. Леонід відправляється на роботу, Дмитро залишається у нього. Валентина приховує від Євгена причину неможливості Каті з ним говорити по телефону. Вася йде годувати Катю. Євген вирішує їхати до Фадєєвих. Тимофій бачить, що “тіла” Дмитра немає на місці, де його вчора побили і залишили.

3 серія “Катина любов” опис
Інга і Борис намагаються заспокоїти Тимофія. Катя повідомляє Тимофію про свою вагітність, Тимофію стає погано. Катя повідомляє Інзі, що вагітна. Інга пропонує Тимофію одружити Дмитра і Катю, Тимофій проти. До Катерини приходить Євген, Катя ще раз говорить йому, що весілля не буде. Євген скандалить, напивається. Тимофій вдає, що вирішив одружити Дмитра і Катю. Катю переконують поїхати до Ніцци. З нею вирішують відправити Галю. Катя і Галя оселилися в Ніцці. Катя каже Галі, що батько її майбутньої дитини – Дмитро. До Каті приїжджає Інга. Тимофій розпікає виконроба. Минуло 3 місяці. У Каті почалися перейми. Тимофій дізнається, що Катя народжує, і, обманюючи Інгу, збирається летіти до дочки в Ніццу. Катя народила семимісячну дочку, Тимофій підкуповує доктора; віддає дитину Галі і каже Каті, що її дитина мертва.

4 серія “Катина любов” опис
Євген приїжджає поговорити з Катею після того, як дізнається, що вона знову в місті, робить компліменти і намагається відновити стосунки. Катя в черговий раз відмовляє йому, розлючений Євген їде. Ангеліна задумала відкрити театр в Реченську і шукає спонсора. Катя знайомиться з Пелагією. Катя розповідає Інзі і Валентині про Пелагею. Пропонує зібрати всі старі речі в будинку і віддати бідним.

МИНУВ РІК. Галя живе в Ялті, вона мало часу приділяє Наді. На прогулянці знайомиться з Євгеном, він їй подобається і вона проговорилася Євгену про таємницю народження Наді. Катя влаштовується на роботу в Палац культури, вона не хоче їхати з Реченска, тому що сподівається на повернення Дмитра. Євген повідомляє Каті, що її дочка жива. Ангеліна намагається зробити Тимофія спонсором експериментального театру. Катя погоджується вийти заміж за Євгена, заради того щоб жити поруч з дочкою.

5 серія “Катина любов” опис
Катя повідомляє своїм рідним, що вона виходить заміж за Євгена. Інга не може зрозуміти, чому Катя погодилася вийти заміж за Євгена. Тимофій стурбований рішенням Каті. Ангеліна вирішує скористатися моментом і розповідає Євгену про ідею створити театр. Катя повідомляє Пелагеї, що вона виходить заміж і просить благословення, але Пелагея відмовляється. Євген повідомляє, що Ігор буде на весіллі нести фату нареченої. Інга шокована новиною про внучку і вимагає сказати, де зараз її внучка. Тимофій вдає, ніби нічого серйозного не сталося. Інга пише заяву на Труханова. Тимофій розуміє, що все розкриється. Через це п’є і просить Леоніда на кілька днів взяти управління компанією на себе. Сергій повідомляє Євгену, що в прокуратуру приходила Інга. Євген ставить Тимофію умови і Катя вмовляє маму забрати заяву. Реєстрація шлюбу. Інга не може терпіти таку ганьбу, йде з весілля. Євген вимагає першої шлюбної ночі.

6 серія “Катина любов” опис
Катя зустрічає Надю, звинувачує Галю в кіндепінгу, Галя каже, що винен Тимофій. Галя приходить з’ясовувати стосунки з Євгеном. На яких правах вона буде жити в цьому будинку і коли він з нею одружиться?
Катя дізнається, що Інгу забрали в лікарню і Тимофій поїхав з нею. Катя дізнається, що Інга померла. Похорон Інги.
Галя не має наміру віддавати Надю.
Тимофій збирається їхати на будівництво, але йому стає погано. Катя забороняє Тамарі розкладати її речі. Галя активно і нахабно розташовується в будинку. Катя знайомить Ігоря з Надею.
Федір і Леонід поминають Інгу.
Леонід зізнається, що все життя любив Інгу і обожнював її.
Євген перший раз садить Ігоря на коня.
Тимофій просить вибачення у Каті. Дмитро приїжджає до Леоніда і приходить до Каті, бачить її і Надю.

7 серія “Катина любов” опис
На Едіка нападають рекетири. Роман рятує Едіка від рекетирів.
Дмитро приходить чесно поговорити з Євгеном і забрати Катю, Євген непохитний. Тоді Дмитро збирається вкрасти і відвезти Катю і Надю, просить допомоги у Леоніда. Катя приходить прощатися з Тимофієм, просить Федора і Валентину подбати про Тимофія.
Євген наказав Тамарі нікого не випускати, але вона допомагає Каті і Наді бігти. Дмитра на мосту б’ють і кидають в річку. Понівечене тіло Дмитра прибило до берега. Він поворухнувся.

8 серія “Катина любов” опис
Пелагея підтримує Катю. Євген підкуповує Сергія і каже йому, що сказати Каті. Євген повідомляє Галі, що Катя хотіла викрасти Надю. Галя забороняє Каті спілкуватися з Надею. Сергій запевняє Катю, що Дмитро загинув. Пелагея дізнається від Каті, що Дмитро загинув. У Сергія з’являються орієнтування Дмитра. Пелагея закликає Катю шукати Дмитра. Дмитро приходить до тями. Катя і Пелагея марно шукають Дмитра. З’ясовується, що у Дмитра амнезія. Катя і Пелагея не знаходять Дмитра. Євген проганяє Пелагею.
Євген просить Сергія усунути Дмитра. Сергій знаходить для Дмитра ім’я і біографію, і приносить папку зі справою небіжчика, за якого він хоче видати Дмитра. Євген перестає годувати Катю. Сергій приїжджає за Дмитром.
Дмитра затримують.

9 серія “Катина любов” опис
Леоніду кажуть, що Дмитро пропав безвісти. Сергій підміняє в папці Шорохова фото і відбитки на фото і відбитки Дмитра. Тимофій в депресії, шкодує про зроблене. Сява інструктує Дмитра, як вести себе в тюрмі. Дмитра переводять в СІЗО. Євген намагається згвалтувати Катю. Справу Дмитра відправляється в суд.
Дмитру виносять вирок – 15 років. Тимофій бачить сліди побоїв на руках Каті. Дмитра конвоюють в колонію.
Тимофій приходить в прокуратуру, написати заяву, але не встигає, вмирає. Катю переселяють в маленьку кімнатку на першому поверсі.

10 серія “Катина любов” опис
Похорон Тимофія. Євген вимовляє надгробну промову. Поминки Тимофія в будинку Фадєєвих. Катя просить Валентину і Федора залишитися в будинку батьків. Євген прицінюється до дому Фадєєвих. Леонід водить Євгенія і Романа по будівництву. Леонід вирішує залишитися в компанії, але він вже просто архітектор. Євген ігнорує Галю. Євген вимагає від Каті підписати довіреність на управління компанією. Вона підписує за умови, що буде бачити Надю, коли захоче. Євген призначає Романа директором будівництва. Надя нездужає, Катя викликає до неї Бориса, він оглядає Надю і заспокоює Катю. Галя розпоряджається на своєму колишньому місці. Євген і Сергій знищують заяву Тимофія. Катя просить Валентину і Федора прийти на день народження Наді. Катя чує, як Тамара співає і запрошує її в хор. День народження Наді, їй виповнюється три роки.

11 серія “Катина любов” опис

Ангеліна відмовляється від ролі Офелії.
Євген починає змінюватися – він кричить на Галю, що увійшла в кімнату Каті. Євген приходить в будинок культури на репетицію до Каті і просить допомогти йому купити речі для притулку. Євген і Катя їдуть до притулку.
Катя ставить свічку за здравіє Дмитра.
Дмитро ніяк не може звикнути до свого “нового” життя. Євген повертає Катю на її “подружнє” місце за обіднім столом. Євген пояснює Галі, що всійого відносини з Катею – це гра, і “втішає” її.
Євген завойовує прихильність Валентини та просить навчити його готувати. Едик приносить Івану свій мюзикл і вперше чує, як співає Тамара, він запрошує Тамару взяти участь в постановці свого мюзиклу. Євген пропонує Каті створити фонд імені Інги Фадєєвої.

12 серія “Катина любов” опис
Євген рекомендує Леоніду економити на будматеріалах. Галя вводить режим жорсткої економії в закладах громадського харчування. Леонід ділиться з Едиком побоюваннями.
Галя вирішує викликати з Криму свою подругу Юлю. Репетиція мюзиклу. Леонід-Полоній не може зосередитися. Підпилий Євген вирішує виконати “подружній обов’язок”, але не знаходить Катю в її кімнаті і проводить “обшук”. Леонід збирається на побачення і кличе Федора. Галя шукає близькості з Євгеном, але він випроваджує її зі своєї спальні. Катя співає колискову, мелодію якої наспівував Дмитро.

13 серія “Катина любов” опис
Євген для вибачення запрошує Галю в ресторан. Галя не хоче, щоб Надю хрестили. Євген просить Адміністратора ресторану підсипати в келих Галі снодійного. Пелагея просить Катю стати хрещеною матір’ю Наді.
Галя селить Юлю в гуртожиток. Галя купує нове плаття спеціально для зустрічі з Євгеном. Галя засинає за столиком. Євген запрошує Катю на вечерю в зимовому саду. Ігор розповідає Тамарі про ліцей. Євген дарує Каті кольє, щоб зробила його компаньйоном. Катя розуміє, для чого Євген запросив її на вечерю.

14 серія “Катина любов” опис
П’яний Євген пропонує Сергію посадити Пелагею. Леонід знайомить Юлю з творчим колективом. Федір звертає увагу на Юлю. Едик представляє Юлю Федору. Учасники постановки розігрують сцену з “Гамлета”. Юля сумує на репетиції, їй подобається Леонід.
Галя знову застає Катю сплячою у ліжечка Наді. Робочі знову відмовляються закінчувати роботу. Євген зник.
Сергій повідомляє Євгену, що його всі розшукують. Роман віддає Каті гроші. Юля випадково зустрічається з Федором. Євген розуміє, що він не хворий, він згадав бійку.

15 серія “Катина любов” опис

Катя виявляє, що замкнена в своїй кімнаті. Федір приходить за Катею відвезти її на роботу. Євген не впускає Федора в будинок, каже, що вона захворіла. Ігор повідомляє Наді, що скоро поїде з Тамарою в Москву. Валентина приходить провідати Катю, Євген її не пускає. Євген “відшиває” Галю і провалюється в сон. Тамара просить Ігоря віднести записку Пелагеї. Пелагея приходить до Каті. Євген змушений впустити її. Євген випускає Катю з кімнати. Люба сумує за Катею. Це злить Галю. Катя проводжає Пелагею і повертається додому. Леонід запрошує Юлю на репетицію. Федір зустрічає Юлю по дорозі на репетицію, знайомить її з Васею. Ангеліна призводить на репетицію Марину. Гриша відзначає професіоналізм Дмитра в будівництві.

16 серія “Катина любов” опис
Раптово Юля йде. Потім зустрічається біля пам’ятника з Федором. Гриша радить Дмитру вивчити особисту справу. Євген повідомляє директору ліцею в Москві, що приїзд Ігоря відкладається в зв’язку з хворобою. Марина відмовляється грати з Надею. Едик приходить відвідати Ангеліну. Ангеліна і Едик не чують один одного вони спілкуються через скло. Медсестра приносить Ангеліні передачку від Едіка. Катя продовжує ігнорувати Євгенія. Марина плаче, Ігор її шкодує. Катя вирішила ознайомитися зі справами фірми. Леонід зустрічає Катю. Дає відсіч Роману.

17 серія “Катина любов” опис

Леонід зустрічає Катю на будівництві і проводить для Каті детальну екскурсію по об’єкту. Ангеліна вирішує, виходити заміж за Едіка чи ні.
Роман доповідає Євгену про те, що Катя приїхала на будівництво.
Гриша ще раз радить Дмитру звернутися до юриста і підняти свою особисту справу, щоб хоч щось згадати. Громов повідомляє Сергію про те, що Дмитро через юриста запросив свою особисту справу. Сергій вирішує приїхати і особисто говорити з Дмитром. Він бере гроші у Євгена на поїздку в колонію до Дмитра.
Катя прийшла провідати Надю, говорить з Борисом про її стан. Галя приходить до Романа, який призначив їй зустріч, з надією на продовження їх відносин.
Галя відмовляє Роману. Валентина відвідує Катю. Катя ігнорує Євгенія і Галю, не сідає з ними за стіл.
До Романа і Євгена приходять аудитори і оголошують про початок аудиторської перевірки компанії “Центр Строй”. Леонід проговорився Юлі про аудит. Аудитори вимагають у Романа документи, він не знає де які. Євген пропонує Каті угоду: вона йому віддає компанію, а він віддає їй Надю.
Юля приносить Галі звістку про аудит і перевірку.
Галя і Юля хвилюються з приводу перевірки, виробляють тактику поведінки.
Катя радиться з Леонідом, відмовлятися їй від компанії чи ні. Леонід засмучений. Нагадує їй про те, що компанія – це справа всього життя її батька.
Сергій просить Громова дозволити Дмитру ознайомитися зі своєю особистою справою в його присутності. Громов дозволяє. Євген запитує Катю, що вона йому відповість на його пропозицію. Катя відмовляє.

18 серія “Катина любов” опис

Євген в сказі і в шоці від відмови Каті.
Дмитро читає сфабриковану на нього справу.
Борис приходить на обхід, оглядає всіх малюків і оголошує, що всі здорові і сьогодні поїдуть додому.
Андрій (аудитор) працює в кабінеті Романа. Роман нервує, пробує підкупити Андрія, домовитися з ним. Андрій неприступний. Роман наїжджає на Андрія, пробує загрожувати йому. Безрезультатно.
Ангеліна розповідає Марині про те, що вирішила вийти заміж.
Євген просить Сергія знайти можливість вбити Дмитра.
Ангеліна погоджується вийти заміж за Едіка. Едик щасливий.
Семен і Леонід розповідають Мілі про порушення технології будівництва їх керівництвом.
Григорій і Леонід розповідають Артему про порушення в транспортному цеху компанії.
Едик забирає з каси гроші і наказує  Люсі готувати на вечір свято.
Федір і Валентина забирають Васю. Катя і Тамара забирають Ігоря і Надю з лікарні.
Галя і Юля абсолютно зачаровані Артемом. Артему вивудити з них інформацію зовсім нереально. Міла бере Галю і Юлю в оборот і швидко знаходить всі розкрадання і недоліки.
Ангеліна знайомить Марину з Едиком. Марина знаходить його негарним. Їй більше подобається Євген.
Аудитори повідомляють Каті про численні розкрадання в компанії. Катя сподівається, що відповість за це Євген, а насправді покараний буде Роман.
Євген замовляє Сергію вбивство Дмитра.
Роман приходить до Євгена за підтримкою і захистом від аудиторів.
Едик влаштував на честь Ангеліни свято закоханих.

19 серія “Катина любов” опис

Валентина пропонує себе Каті як помічниця по господарству. Галя ховає кошеня. Валентина має намір всіх помирити. Дмитро прокидається з ім’ям “Катя” на устах. Катя запевняє Надю, що ніколи її не залишить. Валентина ставить Галю на місце. Сергій відправляє до Дмитра кілера. Євген відмовляється захищати Галю, він стурбований аудитом. Дмитро не може згадати, хто така Катя. Катя збирається в “Центр Строй”. Аудит закінчений. Аудитори чекають Катю. Юля обідає з Леонідом, переживає через аудит, оглядається в квартирі Леоніда. Аудитори віддають Каті звіт. Роман розуміє, що всі звинувачення впадуть на нього. Роман в паніці. Галя заздрить Ангеліні. Леонід з Федором діляться один з одним успіхом в особистому житті. Леонід з Федором навперебій розхвалюють гідності “своїх дівчат”. Катя ставить Євгенія перед фактом: результати аудиту свідчать, що він шахрай. Дмитро повідомляє Сергію, що згадав ім’я “Катя”. Євген намагається побороти Катю. Черепок бачить Дмитра в колонії. Євгену не вдається переконати Катю віддати йому папку зі звітом. Роман просить Едіка його заховати. Роман ховається в підсобці Едіка. Євген знімає облогу з кімнати Каті. Роман не виходить на роботу. Галя в паніці. Катя приходить подавати заяву.

20 серія “Катина любов” опис

Сергій дізнається про те, що Катя приходила в прокуратуру, з приводу фірми, повідомляє про це Євгенію і про те, що до Дмитра повертається пам’ять. Євген просить вбити Дмитра і починає виношувати план вбивства Каті. Вирішує, як вб’є її. Гриша попереджає Дмитра бути обережніше з новим в’язнем. Черепок отримує сигнал діяти, провокує Дмитра, намагається вбити його, але в результаті гине сам. Дмитра коронують.
Юля і Галя бояться результатів перевірки. Роман продовжує ховатися в підсобці Едіка. Едик і Ангеліна одружилися. У барі святкують весілля. З’являється Федір і повідомляє про те, що трапилося з Катею. Едик говорить це Роману. Роман виходить до гостей Едіка і Ангеліни.
Пелагея просить всіх молитися за здоров’я Каті
Катя приходить до тями, вона підключена до системи життєзабезпечення.

21 серія “Катина любов” опис

Євген удавано звинувачує себе в тому, що сталося з Катею. Катю в лікарні провідують близькі. Євген вибирає Каті найкращий інвалідний візок. Федір і Леонід вирішили зробити пропозиції своїм дамам. Євген “кається” перед Катею. Юля “ворожить” на фотографіях. Леонід і Федір разом приходять до Юлі робити пропозицію. Ігор надіслав лист і фото. Галя радіє шлюбному фіаско Юлі. Леонід і Федір п’ють з горя. Юля заміщає Едіка в його барі. Леонід і Федір сумують за Юлею. Будинок готують до приїзду Каті. Едик і Ангеліна з Мариною повертаються з весільної подорожі. Всі чекають виписки Каті і вирішують, хто повезе коляску. Минуло 13 років. Катя і Люба говорять про операцію. Люба вчиться грати на піаніно.

22 серія “Катина любов” опис

Євген обговорює з Романом зміни в компанії. Ангеліна міркує про те, як змінилося її життя за минулий час. Відеозаготовки для телевізора: Ангеліна в кіно. Люба згадує Ігоря. Ігор асистує Калініну під час операції. Люба переживає, що їй нічого надіти на своє свято. Євген розповідає Роману про успіхи Ігоря. “Світове світило” Калінін – короткий портрет професора. Сварка Галі з Катею. Валентина дає Галі прочухана. Люба переживає конфлікт між Галею і Катею. Ангеліна співає, а Юля “клеїть” Едіка і Романа. Катя “говорить” з Діминою фотографією. Люба “говорить” з фотографією Ігоря. Ангеліна все так же амбіційна. Вася вітає Надю і каже їй, що його закликають служити у флот. Євген під приводом залицяння за Ангеліною придивляється до Марини. Марина намагається сподобатися Євгену. Вася говорить Валентині, що любить Надю. Катя пояснює Валентині, чому вона не може зізнатися Наді, що вона її мати. Ігор їде на день народження Наді.

23 серія “Катина любов” опис

Євген наполягає, щоб Ігор зупинився в його будинку. Дмитру видають довідку про звільнення. Бандити пропонують Дмитру попрацювати на них. Дмитру розповідають, в чому полягатиме його робота. Люба повністю захоплена Ігорем. Євген запрошує Марину на танець. Леонід дізнається, що Галя наговорила Наді гидот про Дмитра і попереджає її, щоб вона не розпускала чутки про Дмитра, інакше він за себе не відповідає. Ігор на очах у Наді цілує Марину. Євген як глава конкурсу краси, дає інтерв’ю. Катя просить Ігоря допомогти відвезти речі до притулку. Ігор бачить величезну чергу хворих в кабінет доктора. Ангеліна натякає Євгенію, щоб він звернув увагу на Марину. Ангеліна радить Марині звернутися до Євгена. Марина приходить до Євгена за порадою. Дмитра представляють кримінальному суспільству. Дмитро чує гру на роялі. Марина займається з викладачами. Ангеліна просить Ігоря не афішувати їх з Мариною відносини. Ігор засмучений поведінкою Марини. Євген просить Галю рідше з’являтися в будинку. Катя втрачає зір.

24 серія “Катина любов” опис

Ігор розуміє, що Катя втратила зір. Люба і Федір проводжають в армію Васю. Ігор і Борис проводять обстеження Каті. Дмитро ставить банкірам нові умови. До Каті раптом повертається зір. Іван просить у мера гроші на ремонт Будинку Культури. Катя просить Бориса і Ігоря не говорити нікому про свої напади. Євген приходить до мера на прийом. Платон пропонує Євгену пост мера. Дмитро хоче потрапити на концерт фортепіанної музики. Іван розповідає Пелагеї про свої проблеми. Люба пише лист Васі. Дмитро приїжджає в філармонію. Катя знову втрачає зір. Ігор наполягає на лікуванні Каті. Дмитро згадує ім’я – Катя. Ігор просить Калініна приїхати. Калінін відмовляється. Дмитро намагається згадати, хто така Катя. Ігор повідомляє Наді, що Калінін відмовився допомогти. Вася отримує лист від Наді. Євген проводить прес-конференцію. Сергій повідомляє Євгену, що Дмитро вийшов на свободу. Ігор продовжує приймати хворих. Биков радить Євгену провести фотосесію з дружиною-інвалідом – виборцям це сподобається. Федір приходить до Валентини. Катя відмовляється від фотосесії.

25 серія “Катина любов” опис

Євген радиться з Борисом про операцію. Ворожка пророкує Галі хворобу суперниці. Євген дзвонить Калініну. Тамара намагається умовити Калініна приїхати в Реченськ. Катя розмовляє зі старою-калікою. Катя допомагає Борису на прийомі. Ігор дякує Євгену за турботу про Катю. Ігор повідомляє Каті, що приїжджає Калінін. Євген обговорює з Сергієм зовнішню рекламну кампанію. Катин хор фотографують для афіші. Євген фабрикує фальшиву сімейну фотосесію. Галя бачить білборд з Катею і Євгеном. Євген хвалиться Сергію спритною оборудкою з білбордами. Федір запрошує Валентину на побачення. Галя відмовляється виїхати з Романом. Тріумф Валентини в нічному клубі. Ігор повідомляє Наді, що їде в Москву. Ангеліна радить Марині прийняти запрошення Євгена в ресторан. Люба каже Каті, що все місто в її фотографіях. Дмитра проводжають в дорогу. Євген спокусив Марину.

26 серія “Катина любов” опис

Марина шкодує про те, що віддалася Євгену. Обидва вирішують тримати те, що трапилося в таємниці.
Ігор їде в Москву. Дмитро починає розповідати Семенову про себе.
Леонід і Федір продовжують доглядати за Валентиною. З Євгеном їх об’єднує тільки Катя.
Люба зізнається Каті, що любить Ігоря.
Конкурс краси 1 тур. Євген дає зрозуміти членам журі, що ставить на Марину.
Ігор повідомляє Тамарі, що має намір одружитися з коханою дівчиною.
Марина виходить в півфінал.

27 серія “Катина любов” опис

Калінін шокує Федора своєю поведінкою. Знайомиться з Борисом. Приїжджає в будинок Труханова. Марина продовжує брехати Ангеліні і ховатися від Ігоря. Люба комплексує через свою зовнішність. Мер підтримує Євгена, Євген дає інтерв’ю.
Початок другого дня конкурсу. Марина виходить у фінал. Даремно сподівається уникнути інтиму з Євгеном.
Леонід попереджає Галю, щоб вона не розпускала чутки про Дмитра. Іван повідомляє, що балотується в мери. Обстеження Каті. Перед Катею ставлять дилему.

28 серія “Катина любов” опис

Роман закоханий в Галю. Люба знайомить Калініна з Пелагією, допомагає йому в притулку приймати хворих. Іван проводить прес-конференцію. Євген і Сергій бачать прес-конференцію Івана, вирішують шукати компромат на нього.
Катя дізнається, що по всьому місту висять білборди, на яких вона зображена з Євгеном. Вона виламує двері в кабінет Євгенія.
Фінал конкурсу краси. Марина займає друге місце.
Катя повідомляє, що зважилася на операцію. Євген шантажує Марину. Галя приходить на побачення до Романа. Марина заявляє, що спала з Євгеном, Ангеліна дає їй ляпас.

29 серія “Катина любов” опис

Марина приходить до Євгена. Калінін усвідомлює, що закохався в Катю, змінюється. Марина ставить Євгену умови. Роман дарує Галі букет і духи. Вася прибув на побивку. Сергій повідомляє Євгену, що перевірка ДК нічого не дала, вирішують йти знайомиться до Івана. Вася приходить до школи Наді з квітами. Запрошує Надю в кіно, вона захоплює за собою Риту. Сергій і Євген намагаються підкупити Івана. У Галі і Романа побачення. Марина показує Ангеліні свою нову машину. Люба каже Васі, що любить його як брата. Юля зізнається Едіку в любові. Калінін їде в Москву.

30 серія “Катина любов” опис

По дорозі в аеропорт Калінін купує кактус для Каті. Тамара збирається їхати в Реченск. Колеги помічають, що Калінін змінився, він приймає рішення негайно летіти в Реченск, готувати Катю до операції. Євген починає ревнувати Катю до Калініна. Катя запрошує Калініна на репетицію. Марина бреше Ігорю. Люба та Ігор гуляють по нічному Реченску. Євген приходить на репетицію до Каті, бачить там Калініна. Приїжджає Тамара. Катю кладуть в лікарню, вона віддає фото Дмитра Пелагеї. Операція, Катине життя в небезпеці.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар