“Круговерть” опис серій

К

Круговерть” опис серій серіалу 2017 року з популярними акторами про те як одна подія може змінити життя багатьох людей.

“Круговерть” опис серій

1 частина “Круговерть” опис

Варвара – практикуючий кардіолог в клініці свого дядька Володимира Гришина. Дівчина збирається заміж за свого колегу Родіона. Але напередодні весілля Родіон дізнається, що його колишня коханка Карина при надії. В день весілля у неї починаються важкі пологи і замість того, щоб їхати в ЗАГС, Родіон змушений везти Карину в лікарню. Найближчим виявляється відділення Гришина. Родіон боягузливо втікає, довівши Карину до дверей. Під час пологів Карина вмирає, а дитину вдається врятувати. У клініці з’являється пацієнтка Ольга і скаржиться гінекологу Лідії Гатіч, що сурогатна мати, яка виношує дитину для них з чоловіком, безслідно зникла. Гінеколог Гатіч оформляє сина загиблої Каріни як сина Ольги Перлиної. Афера з підміною дитини проходить успішно. Родіон дізнається офіційну версію: при пологах загинули і мати, і син. Щоб приховати особистість коханки, Родіон холоднокровно знищує речі, що зв’язують його з Кариною. Чоловік Ольги, модний художник В’ячеслав Перлин, заводить роман з подругою Варі Катею. Завдяки медичним новаціям у Варі з’являється шанс завагітніти. Але Родіон категорично проти дітей, і Варя спочатку піддається впливу чоловіка.

2 частина “Круговерть” опис

Батьки Карини і її колишній наречений Єгор намагаються розібратися, хто винен в трагедії. Варя повідомляє Родіону, що має намір почати лікування і отримати можливість завагітніти. Розмова призводить до сварки. Лариса продовжує волочитися за Ігорем і швидко набридає хлопцю. Катя заговорює з Перлиним про розставання, але його реакція призводить дівчину в жах. У розпачі Катя намагається накласти на себе руки. До лікарні приїжджає Євгенія – мати Варіної пацієнтки Даші. У жінки важка інвалідність, вона ледве ходить. Варя запрошує її у себе в квартиру. Єгору стає відомо, що ніч напередодні смерті Карина провела з Родіоном, і в лікарню її повіз він. Єгор знову намагається добитися правди від Родіона. Варя розуміє, що чоловік постійно брехав їй. Молодята серйозно сваряться. Перлин впадає в депресію і творчу кризу. У пошуках натхнення він повертається до Каті.

3 частина “Круговерть” опис

Єгора призначають керівником будівництва нового корпусу в лікарні Гришина. Варя і Родіон шоковані цим рішенням. Перлин дізнається про підміну дитини. Спочатку він ратує за повернення дитини, але поступово піддається умовлянням Ольги залишити малюка. Родіон мириться з дружиною. Всі його дії вивірені і прораховані – він спокійно веде свою гру. Несподівано доля зводить Варю з її колишнім коханим Іваном. Ларису чекає справжнє потрясіння. Обман з курсовою розкривається, і дівчину відраховують з університету. Ольга зізнається чоловіку, що сурогатна мати Ліза, яка втекла,  насправді носить свою власну дитину. Через недогляд Ольга дала згоду на використання Лізиної яйцеклітини, і тепер Ліза може претендувати на аліменти від Перлина. Іван намагається зблизитися з Варею.

4 частина “Круговерть” опис

Гатіч приїжджає до в’язниці на побачення з сином. Зустріч обом не приносить полегшення. Варя відправляється на пошуки Лізи. Волею випадку її приїзд збігається з початком пологів, і акушерка виявляється справжнім порятунком. Вона дізнається, що новонароджений біологічно не має відношення до Перлина. Гришин мириться з Ларисою і дає дочці час на пошуки себе. Катя розуміє, що прийшов час виїхати з провінції і перейти на новий рівень майстерності. Іван зізнається Варі в любові і пропонує почати все спочатку.

5 частина “Круговерть” опис

Гатіч вміло викручується і знаходить хитре пояснення розбіжності групи крові батьків і малюка. Катя стикається з прозаїчної стороною модної індустрії. Дівчина готова розпрощатися з московським модельєром. Стан Тараса важкий. Несподівано Перлин проявляє невластиву йому турботу, але причина його занепокоєння аж ніяк не пов’язана з батьківським інстинктом. В життя Варі приходить довгоочікуване диво – тест на вагітність позитивний. Але радість виявляється недовгою … Катя повертається з Москви. Дівчину чекає сюрприз від невідомого доброзичливця. Єгор інструктує Варю, як викрити Фінгарет в шахрайстві. Лариса шукає себе. Варя застає чоловіка в ресторані в компанії Тані. Ця зустріч призводить до непередбаченого результату.

6 частина “Круговерть” опис

Лікарі ведуть обстеження хлопчика Вовки, з яким «контактують інопланетяни». Тарас тяжко хворий, і малюкові потрібно трансплантація печінки. Прониклива Варя намагається з’ясувати, хто справжні батьки Тараса. Гатіч зізнається в своєму злочині. Варя повідомляє Родіону, що Тарас – його син. Родіон в пориві батьківських почуттів готовий стати донором для операції. Гатіч в розпачі. Жінка йде на крайні заходи, щоб дістати гроші на рятівну довідку для сина. Роман Перлина і Каті поновлюється. У пориві пристрасті художник обіцяє дівчині одружитися з нею. Варя дізнається про роман її чоловіка з Танею. Пацієнт Вовка, хлопчик з розладом психіки, виявляється на межі загибелі. Родіон розлучається з Варею і йде до Тані. Він відверто зізнається Тані, що ним рухає не любов до неї. Шоу Перлина обертається скандальним викриттям любовного зв’язку художника і Каті.

7 частина “Круговерть” опис

Подружжя Перлиних підписують шлюбний контракт, за яким у разі зради все спільне майно переходить постраждалій стороні. На людях Ольга і В’ячеслав знову грають дружну сім’ю. Лариса продовжує пошуки свого шляху. На цей раз дівчина влаштовується кухарем в спортивний табір. Гатіч зізнається Гришину в афері з дитиною. Гришин відмовляється залучати поліцію, але змушений звільнити її. Ольга повідомляє Варі страшну звістку: Тараса більше немає. Варя опікується вагітною Дашею і готова усиновити дитину після народження. Але в житті все складається зовсім не так, як уявляла Варя в своїх мріях. Родіон пригнічений звісткою, що його син загинув. Всю злість він зриває на Тані, яка з усіх сил намагається догодити коханому …

8 частина “Круговерть” опис

Дізнавшись про вагітність дружини, Родіон повертається в родину. Але ідилію відразу руйнує трагедія. Лариса приймає рішення відновитися в медичному інституті. Дівчина зрозуміла, що хоче стати лікарем-дієтологом. Варя важко переживає втрату дитини. Потай від Родіона дівчина збирає речі і їде жити в село до Євгенії та Даші. Варя влаштовується лікарем в місцевий дитячий будинок. Там вона знаходить людину, яку вважала загиблою. Ольга божеволіє. Спроби допомогти їй ні до чого не приводять, і жінка викидається з вікна. Родіона викривають у крадіжці матеріалу для дисертації. Родіон з властивим йому цинізмом намагається вирішити проблему. За опіку над Тарасом борються батьки Карини і Родіон. Шокуюча нова обставина кардинально змінює результат суду …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар