Селен Сойдер біографія, фільмографія

Турецькі актори

Селен Сойдер (Selen Soyder) – турецька актриса, модель, Міс Туреччина 2007. Відома по ролі Топрак в серіалі Небесне кохання («Між небом і землею»).

Зріст Селен Сойдер – 1.77 м
Дата народження 26 грудня 1986
Знак зодіаку – Козеріг
Місце народження Ізмір, Туреччина

Селен Сойдер біографія

Народилася 26 грудня 1986 в місті Ізмір, Туреччина. Початкову і середню освіту Сойдер отримала в середній школі Салиха Ішгёрена, також закінчила Ізмірський ліцей Сельми Йігітальп. У тому ж році Селен зарахують в університет Анатолії на факультет зв’язків з громадськістю.

У 2006 році Селен Сойдер перемогла в конкурсі «Міс модель Туреччини», отримавши звання «Краща модель». Також брала участь у конкурсі «Міс Всесвіт», що проходив в КНР. Сойдер увійшла в першу 5-ку і отримала нагороду за найкраще національне вбрання.

селена сойдер сериалыПовернувшись до Туреччини знялася в кліпах рок-групи Çalar Saat і підтримала їх. Знімалася в різних рекламних роликах і музичних кліпах.

У 2007 році взяла участь у конкурсі «Міс Туреччина», організованому Star TV. Серед 1200 дівчат стала переможницею, завоювавши титул «Міс Туреччина».

У 2007 році в якості моделі знялася для каталогу відомої фірми Vakko.

У 2010 році Селен Сойдер отримала головну роль – роль Топрак в серіалі “Небесне кохання”, трансльованому на Fox TV. З такою ж роллю вона з’являється і в серіалі Пора тюльпанів.

Навчалася в Стамбульському Університеті на історичному факультеті.

Селен Сойдер фільмографія

Небесне кохання (серіал, 2010 – …) Yer Gök Ask … Toprak

Пора тюльпанів (серіал, 2010 – …) Lale Devri … Toprak Ilgaz

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар