“Слуга народу” серіал

С

“Слуга народу” – комедійний політичний серіал, головну роль в якому – звичайного вчителя історії Василя Голобородька, що став президентом України – зіграв Володимир Зеленський.

“Слуга народу” скільки серій – в серіалі 40 серій

“Слуга народу” актори

Актори: Володимир Зеленський, Станіслав Боклан, Наталія Сумська, Віктор Сарайкін, Катерина Кістень, Анна Кошмал, Ринат Хабібулін, Євген Кошовий, Олександр Пікалов, Юрій Крапов, Олена Кравець, Сергій Казанін

“Слуга народу” опис

Що буде, якщо президентом стане звичайна людина з народу?
Нова, чесна, принципова і, найголовніше, – розумна людина.
Саме ці думки одного разу сподвигли народ обрати президентом простого вчителя історії Василя Голобородька …
Несподівано для всіх країна отримала гаранта, який живе у звичайній квартирі. Який спокійно йде по вулиці без армії охоронців і запросто їздить на маршрутці, який отримує скромну зарплату і іноді займає у друга “до зарплати”. Загалом, який живе – як усі. Адже він точно знає – коли “цар” почне жити як простий вчитель, незабаром простий вчитель заживе як цар!

І нехай у нього немає срібних куль і осикового кілка, щоранку Василь Петрович виходить на боротьбу з “нечистою силою” і невтомно “воює” з армадою корумпованих і наскрізь прогнилих чинуш, розгрібає “авгієві стайні” держави.
Правда, він не врахував одного. Система, де всі звикли безбожно красти і дерибанити – буде проти такої турботи про народ.

“Слуга народу” про кіно

Режисер: Олексій Кирющенко

Сценаристи: Юрій Костюк, Андрій Яковлєв, Юрій Микуленко, Дмитро Григоренко, Михайло Савін, Дмитро Козлов (III), Олександр Брагін

Продюсери: Володимир Зеленський, Андрій Яковлєв, Борис Шефір, Сергій Шефір

Країна Україна

Виробництво: Студія «Квартал-95»

Рік: 2015

Прем’єра: 16 листопада 2015 (1 + 1, Україна)

Cерій: 40

Жанр: політична комедія

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар