“Спадкоємиця мимоволі” серіал

С

“Спадкоємиця мимоволі” серіал 2018 року каналу ТРК Україна

“Спадкоємиця мимоволі” скільки серій – в серіалі 8 серій

“Спадкоємиця мимоволі” опис

Життя головної героїні фільму Софії Тимчук проходить між лекціями, підробітком в етнографічному парку аніматором і допомогою прийомній матері в заміському мотелі. Все, про що мріє дівчина – накопичити грошей і полетіти до Туреччини на розкопки з молодим професором, в якого вона таємно закохана. Софія впевнена, що саме там Ігор Святославович нарешті перестане ставитися до неї, як до простої студентки, і це стане початком їхнього довгого та щасливого сімейного життя.

Але раптом Cофія дізнається, що її справжнє прізвище – Ізяславська, і вона – спадкоємиця древнього роду, що своїм корінням йде до самих Рюриків. Чи збудуться після цього бажання дівчини?

“Спадкоємиця мимоволі” актори

Актори – Анастасія Іванова (II), Влад Никитюк, Олександр Крижанівський, Ксенія Мішина, Георгій Хостікоєв, Сергій Сипливий, Катерина Вайвала, Сергій Чекерес, Світлана Штанько, Ігор Тихомиров, Михайло Досенко, Олександр Кобзар, Аліна Коваленко, Олексій Агєєв (II), Євген Давиденко (II), Костянтин Косинський, Олександр Піскунов, Макар Тихомиров, Максим Боряк, Аліса Сиволап, Владлен Пупков, Анастасія Лютова, Євген Синчук, Олександр Шевчук, Катерина Варченко, Гліб Михайличенко, Костянтин Жовтневий, Ольга Ларіна, Сергій Солодов, Станіслав Москвін, Тар з Цимбалюк, Сергій Петько, Юлія Мотрук, Тетяна Круліковська, Анатолій Сомик, Дмитро Чернов (II), Дар’я Трегубова, Віктор Жданов (III)

“Спадкоємиця мимоволі” інформація

Режисер – Тарас Дудар

Сценарист – Лесь Волошин

Оператор – Олексій Назарук

Композитор – Владлен Пупков

Художник- Тарас Кузуб

Продюсери – Алла Липовецька (ген.), Марина Квасова (ген.)

Прем’єра – 16 квітня 2018 (ТРК Україна)

Жанр – мелодрама, пригоди

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар