“Спокуса” 2 сезон

С

Серіал “Спокуса” 2 сезон – це продовження драматичної історії любові і ненависті, в якій переплелися справжні почуття і багаторічна жага помсти.

“Спокуса” 2 сезон опис

Головний герой – Женя Ханжонков – все так само хоче помститися олігархові Олексію Кумачеву за смерть батька. Він домагається арешту бізнесмена за підозрою в створенні таємного фонду і ухилення від сплати податків. Але посадити Кумачева за ґрати не так просто. Крім того, разом з олігархом заарештовують і його дружину Інну – колишню кохану Жені. Молода людина не в силах пробачити зради дівчини. Але чи зможе він забути про свої почуття і зруйнувати життя Інни заради помсти її чоловікові?

“Спокуса 2” актори

Актори: Іван Колесников, Дар’я Легейда, Ксенія Мішина, Володимир Виноградов, Ольга Сумська, Валерій Афанасьєв, Євген Воловенко, Олена Турбал, Ігор Рубашкін, Тамара Морозова, Міла Сивацька, Олексій Череватенко, Тамара Антропова, Маша Тарасова, Михайло Есьман, Ігор Портянко, Павло Текучев, Володимир Пшеничний, Ірина Калашникова, Дмитро Мухін, Віталій Салій, Андрій Мостренко, Поліна Василина та інші.

Жанр: мелодрама
Кількість серій: 24
Виробництво: PRO-TV і телеканал “Інтер”
Рік: 2017
Режисери: Ігор Забара, Сергій Терещук
Продюсери: Віктор Приходько

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар