«Співачка» серіал

С

«Співачка» – серіал 2016 року від телеканалу Україна.

“Співачка” скільки серій – в серіалі 100 серій

У кожній із трьох частин — «Співачка і Король», «Співачка і Султан», «Співачка і Доля» – у кожній з яких головна героїня опиниться перед складним вибором на шляху до слави і взаємного кохання.

«Співачка» актори

Актори: Олександра Епштейн, Павло Вишняков, Олеся Гайова, Лі Берлінська, Віталій Салій, Дар’я Легейда, Андрій Романій, Ірина Дорошенко, Світлана Зеленковська, Костянтин Данилюк, Андрій Мостренко, Микола Боклан, Олена Стефанська.

«Співачка» опис

У Наташі Кречет особливий дар – вона володіє прекрасним голосом. Доля дає їй шанс стати співачкою – зводить її з відомим продюсером Гаріком Королем. І дівчина тікає від батька у столицю до матері, яка кинула дівчинку ще в ранньому дитинстві. На своєму шляху Наташа зустріне втрати, підлість і зраду. Дівчині доведеться втратити все, битися з небезпечними ворогами, щоб повернутися до життя, врятувати від руйнування свою справу, свою сім’ю і знайти справжнє кохання.

«Співачка» інформація про серіал

Над створенням серіалу працює команда професіоналів компанії «Front Cinema», яка входить до складу «Медіа Групи Україна».

Автор сценарію стрічки — Тетяна Гнедаш.

Головний режисер  — Дмитро Гольдман

Виконуючий продюсер — Саша Ткаченко.

Прем’єра – 22 серпня 2016

Зйомки мелодрами проходили в Києві і Київській області.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар