“Сувенір з Одеси” серіал

С

“Сувенір з Одеси” серіал українського виробництва, знятий за мотивами книги одеського письменника Валерія Смирнова «Труна з Одеси». Сценарій написав Андрій Кокотюха.

“Сувенір з Одеси” скільки серій – в серіалі 12 серій

“Сувенір з Одеси” актори

Актори: Даніель Ольбрихський, Лариса Удовиченко, Ольга Виниченко, Олександр Соколовський, Дмитро Сова, Станіслав Боклан,  Юрій Горбунов, Володимир Горянський, Олександр Попов, Дмитро Суржиков,  Олексій Вертинський, Олександр Кобзар, Олексій Тритенко.

“Сувенір з Одеси” опис

Події серіалу розгортаються протягом ХХ століття. Після більшовицького перевороту в 1917 році, Одеса за три роки переживає зміну семи влад Поки влада в Одесі стрімко переходить з рук в руки, а вплив місцевого криміналітету залишається незмінним, двоє закоханих молодих людей. Ліза Вольська — дівчина з шляхетної родини на межі розорення, і Матвій Грач — сирота, бандит-початківець, віртуозний скрипаль і великий романтик. І, звичайно, одвічний третій зайвий у цій драмі — Вася Тищенко. Хлопець з дитинства закоханий в Лізу, він жандарм поліції, схиблений на затриманні бандитів.
 Матвій та Ліза – намагаються не стати пішаками в іграх легендарних історичних особистостей, таких, як отаман Котовський і король нальотчиків Михайло Винницький (Мішка Япончик).

“Сувенір з Одеси” інформація про серіал

Масштабні зйомки проходили в Одесі та Києві

Режисер проекту – Олег Туранський.

Продюсери серіалу – ОлександрТкаченко, Олена Васільєва, Вікторія Забулонська, Марина Городецька.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар