“Старша сестра” серіал

С

“Старша сестра” серіал – медична мелодрама з Вікторією Толстогановою.  У кожній серії проекту «Медсестра» глядачеві демонструється окрема історія про конкретний медичний випадок, з’являються нові пацієнти, їхні близькі та друзі.

“Старша сестра” скільки серій – в серіалі 12 серій

“Старша сестра” опис

У центрі подій серіалу знаходиться старша медсестра міської лікарні Анна Виталс (Вікторія Толстоганова), яка зовсім не думає про себе, на першому плані у неї – робота, пацієнти, їхні близькі. Вона за довгі роки своєї діяльності не розгубила почуття жалю і готова допомогти всім і кожному. Чоловік усіма улюбленої співробітниці медустанови ось уже п’ять років вважається зниклим безвісти, а Ганні тим часом доводиться одній виховувати доньку-підлітка, доглядати за літньою мамою…

Будучи старшою медсестрою в лікарні, вона успішно керує персоналом, при цьому не поступаючись у лікарських навичках провідним фахівцям відділення, в якому Ганні доводиться щодня бачити трагедії, людський біль … Коли ж в лікарню беруть нового завідувача кардіологією Ігоря Борисовича (Олег Фомін), життя Анни починає поступово змінюватися.

“Старша сестра” актори

Актори: Вікторія Толстоганова, Олег Фомін, Олена Полякова, Денис Бургазлиев, Тетяна Демидова, Михайло Трухін, Євген Рахманько, Аглая Шиловська, Артем Лиско, Олександр Пашков, Людмила Бікмулліна, Вікторія Лукина, Єлизавета Кононова, Олексій Шемес, Тетяна Ісаєва, Олена Санаєва, Ольга Волкова, Алан Догузов, Тамара Сьоміна, Аріна Шінкіна, Володимир Качан, Марина Кондратьєва, Олексій Кравченко, Тимур Бадалбейлі, Станіслав Любшин, Олександра Дитина, Олександр Шам та ін.

“Старша сестра” опис

Друга назва: Медсестра

Жанр: драма

Кількість серій: 12

Виробництво: Кінокомпанія Про-сінема

Режисер: Михайло Журавкін

Сценаристи: Марія Куліджанова, Ірина Резванова

Оператор: Ілля Дьомін

Композитор: Дарін Сисоєв

Продюсер: Олександр Сиров

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар