“Сходи в небеса” серіал

С

“Сходи в небеса” серіал 2016 року – це історія кохання сучасних Ромео і Джульєтти.

“Сходи в небеса” скільки серій – в серіалі 24 серії.

“Сходи в небеса” актори

У ролях: Мікаел Арамян, Віра Житницька, Ніл Кропалов, Катерина Сімаходська, Яніна Соколовська, Олександр Пєсков, Оксана Дорохіна, Михайло Полосухін, Ігор Карташов, Дмитро Сотіріаді, Дені Аласанія, Ольга (Леля) Баранова, Максим Бичков, Вероніка Амірханова, Артем Мурадов .

“Сходи в небеса” опис

“Сходи в небеса” опис серій

Ось уже 10 років, як Артем приходить на берег моря і згадує історію свого першого кохання. Аня – так звуть дівчинку, з якою пройшло дитинство Артема. Їхня дитяча дружба переросла в чисте юнацьке кохання. Кохання сильне і світле, що ніби зійшло з небес. Люди навколо — жадібні, заздрісні і злі, не зрозуміли глибини їхніх почуттів, тому, що були занадто земні. І вони зробили все, щоб це кохання не вижило на Землі. Але Небеса, що подарували їм це кохання, взяли його у свої обійми…

У дитинстві Артем обіцяв Ганні побудувати сходи в небеса і виконав свою обіцянку. Дитяча дружба була дуже міцною. Вони майже не розлучалися, і їм було добре вдвох. А потім прийшла біда. Спочатку померла мама Ані. Потім в автокатастрофі загинув батько Артема. Горе дітей було велике і зблизило їх ще більше.

Час ішов — вони дорослішали. Дружба стала переростати в перше почуття. Вони готові були провести все життя на улюбленому березі їхнього дитинства, але у життя на них були свої плани…

Артем з дуже багатої родини. Єдиний спадкоємець великого фамільного бізнесу. Після загибелі батька, холдингом, тимчасово керує його мати – Ірина, поки Артем досягне повноліття, отримає відповідну освіту і зможе прийняти управління компанією.
Батько Ганни, Кирило – відомий архітектор, вдівець і завидний наречений і в їхньому житті не могла не з’явитися мачуха. І вона з’явилася.
Авдотья Макарова, відома актриса, красива і ставна жінка, швидко запаморочила голову одинокому Кирилу і стала його дружиною. Вона увійшла в їх будинок і дитинство Ані закінчилося.
Кирило був закоханий як хлопчисько і Авдотья, швидко освоївшись, легко управляла і ним і домом. Разом з нею в будинку з’явилися її діти-підлітки, яких, екзальтована мати назвала Трістан та Ізольда.
У Ані почалося інше життя …
Життя Ані у власному будинку перетворюється на пекло, але вона не скаржиться батькові, так як, бачить, що він щасливий з цією жінкою. Кирилу по-справжньому добре з нею, він помолодшав. Ганні не хочеться руйнувати щастя батька, тим більше, що вони з Артемом скоро виїдуть вчитися до Англії. І все буде добре. Заради цього варто потерпіти …

Але мріям не судилося збутися. Артем їде один, так як під впливом Авдотьї, Кирило змінює своє рішення і не відпускає Аню.
У день прильоту Артема на канікули, щоб не допустити його зустрічі з Анею, Іза збиває її на машині матері. Злякавшись скоєного, вона вантажить, як їй здається, мертву Аню в машину і везе її до свого рідного батька Михайла. Михайло, хоч і гравець, але по своєму любить дітей, на відміну від Авдотьї. Іза умовляє його пожаліти її і позбутися трупа. Михайло спочатку відмовляється, але, любов до дочки, бере вгору і він погоджується.
Для всіх тих, хто знав Аню – вона мертва.
Але Аня виживає …

“Сходи в небеса” інформація

Режисер: Григорій Любомиров
Сценаристи: Нонна Агаджанова, Арам Яврумян (уч.), Олена Старкова (уч.)
Оператор: Анатолій Петрига
Композитори: Валерій Парамонов, Віталій Волкомор
Художник: Андрій Васнєцов
Продюсери: Сергій Тітінков, Нонна Агаджанова, Олександр Левін
Виробництво: «Дует»
Рік: 2013
Прем’єра: 25 cічня 2016 (ТРК Україна)
Cерій: 24

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Валентина

  Чи будуть Артем и Аня разом в сериали сходи в небеса???

  Відповіcти
  1. Даша

   нє,аня помре

   Відповіcти
 2. Ярослав

  Я чим кінчився

  Відповіcти
 3. Тоня

  Туре кино. Детский сад молочная групп.

  Відповіcти
 4. Ірина

  Серіал нормальний!
  кінець “Чудовий”

  Відповіcти
  1. Юля

   Мені кінець несподобався я думала вони будуть жити разом довго і щасливо адже все закінчується добре

   Відповіcти
 5. Таня

  всі чекали щасливий кінець, а тут таке))) брєд…

  Відповіcти
 6. Юля

  Загалом фільм хороший.
  Трішки розтягнутий , але кінець Чудовий.
  Дуже емоційний …

  Відповіcти
 7. Ірина

  Фільм дуже незвичайний, має велику філософію життя. Кінець сумний, тому, що хворобу не подолати не за які кошти, навіть ціною кохання.

  Відповіcти
 8. віка

  дуже хороший фільм але кінесь дуже сумний я розплакалася

  Відповіcти
 9. Наталія

  Підскажіть будьласка названіє фамільного бізнеса Іріни і Артьома

  Відповіcти