“Специ” серіал

С

“Специ” серіал 2017 року – справжній детектив.

“Специ” скільки серій – в серіалі 20 серій

“Специ” актори

Актори – Олексій Морозов, Яна Соболевська, Ігор Петрусенко, Дмитро Чернов (II), Віталій Салій, Костянтин Корецький, Сергій Солодов, Наталя Доля, Ольга Сторожук, Олександр Мельник (II), Роман Вискребенцев, Ірина Авдєєнко

“Специ” опис

Новий начальник експертно-криміналістичної лабораторії МВС Андрій Макаров – справжній спец. Він розумний, має блискучу освіту та вкрай уважний до деталей. Часто саме завдяки увазі Макарова до дрібниць і його нестандартним висновкам розкривають найскладніші злочини.

Макаров та його експертна група тісно співпрацюють із Богданою Ковальською, слідчим МВС. Вони розуміють одне одного з півслова, проте їхні взаємини не завжди безхмарні. Андрій і Богдана могли б стати парою і в реальному житті, але зараз жоден із них не готовий відкритися новим почуттям.

Андрій – невиправний цинік і мізантроп, тому його стосунки з колегами стабільно напружені. Є у нашого героя й скелет у шафі. Причиною його повернення в органи після вимушеного звільнення стала смерть улюбленої сестри. Злочин залишився нерозкритим – його списали на звичайне пограбування, але Макаров упевнений – це було навмисне вбивство. І тепер він сповнений рішучості знайти вбивцю сестри.

“Специ” інформація

Режисер – Олег Масленников

Сценарист – Ренат Гільфанов

Оператор – Олександр Кришталович

Художник – Павло Ярмусевіч

Продюсери – Галина Балан-Тимкин, Владислав Ряшин

Cерій – 20
Жанр – детектив

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар