“Сонячний листопад” серіал

С

“Сонячний листопад” серіал 2019 року українська адаптація популярного південнокорейського формату «Осінь в моєму серці». У головних ролях – Кирило Дицевич та Ірина Гришак.

“Сонячний листопад” скільки серій – в серіалі 16 серій

“Сонячний листопад” актори

Актори – Ірина Гришак, Кирило Дицевич, Анна Гуляєва (II), Марина Митрофанова, Дмитро Белякін, Ірина Мельник, Сергій Фролов (II), Олена Хохлаткіна, Данило Мірешкін, Олена Яблучна, Сергій Дзялік, Оксана Архангельська, Федір Гуринець

“Сонячний листопад” опис

Брат і сестра Ніна і Кирило Петровські із забезпеченої сім’ї, в якій панують любов і взаєморозуміння. Молоді люди дуже близькі, їх відносини наповнені ніжністю і гумором. Кирило – кращий учень гімназії, він добре малює, популярний серед однолітків і особливо – серед одноліток. Ніна звичайна старанна учениця, добра, мила, чарівна.

В одному класі з Ніною вчиться відмінниця Лариса Разіна. Дівчина заздрить Ніні. Одного разу, в результаті сварки з Ларисою і її братом Миколою, Ніна отримує травму і потрапляє в лікарню. Їй терміново потрібна кров. Але з’ясовується, що кров родичів Ніні категорично не підходить. Щоб залишитися в гімназії, Лариса переконує брата йти просити вибачення у батьків Ніни – Володимира і Людмили Петровських. Коля здає кров для Ніни – несподівано вона їй підходить. Петровські вражені. Коли ж вони бачать Ларису, сумнівів не залишається – це жива копія матері Володимира.

“Сонячний листопад” інформація

Режисер – Олександр Ітигілов (молодший)

Оператор – Андрій Поливаний-Бухтияров

Виробництво – «Українська продакшн студія»

Прем’єра – 4 березня 2019 (Україна)

Cерій – 16

Жанр – мелодрама

Зйомки серіалу “Сонячний листопад” проходили в Києві та Київськоій області.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар