“Центральна клініка” серіал

К

“Центральна клініка” серіал 2015 року – проект власного виробництва українського телеканалу 1 + 1

“Центральна клініка” скільки серій – в 1 сезоні 60 серій

“Клініка” актори

У ролях: Станіслав Боклан, Ольга Гришина, Марк Дробот, Ірина Новак, Ахтем Сейтаблаєв та ін.

“Клініка” опис

Проект є реконструкцією ситуацій, які траплялися або можуть статися практично з кожним і багато в чому заснований на реальних подіях, що мали місце в медичній практиці реальних лікарів.

За сюжетом дія відбуваються в одній з обласних клінік, де кожен день хворих приймають 8 лікарів різних профілів. Особлива увага в драмі приділяється емоційному стану пацієнтів, їх переживанням і особистим проблемам. Труднощі, з якими стикаються персонажі серіалу Клініка – не з чуток знайомі багатьом телеглядачам.

Проект знятий за бельгійському формату De Kliniek, проте командою 1 + 1 була проведена велика робота по його адаптації під українські реалії.

“Клініка” інформація

Режисер: Віра Яковенко

Продюсери: Вікторія Лезіна-Олійно, Альона Єремєєва

Саундтрек до серіалу Центральна лікарня Любов тебе знайде написав музичний продюсер Голосу країни Руслан Квінта.

Для зйомок серіалу був збудований новий павільйон декорацій загальною площею 1300 м². Сюди входить лікарняна зона, яка відтворює простір лікарні, з ординаторськими, операційними, палатами для хворих, прийомним покоєм, гардеробом, ліфтами і коридорами, і п’ять квартир головних героїв. Всі об’єкти вибудовували в пропорціях реального сприйняття. Над будівництвом працювало 25 осіб впродовж майже двох місяців.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар