“Асі” опис серій 51 – 60

Асі

Якщо ви пропустили серію улюбленого серіалу « Асі » , то в курсі подій вам допоможе бути опис серій « Асі ». Якщо вас цікавить опис попередніх з 31 по 40 , з 41 по 50, то ви їх можете прочитати в попередніх статтях.

« Асі » опис серії 51

Демір знаходить лист, який розкриває деякі таємниці , інформація має безпосереднє відношення до його батька . Стає ясно , що є вірогідність , що батько Деміра живий. Асі вмовляє Мелек повернутися додому. Вона намагається впоратися з цією проблемою до того , як це стане відомо Деміру. Мелек відкриває Асі, що вони з Алі вступали в зв’язок . Все починає складатися на користь Асі, вона разом з Сюлейхой , намагається переконати Деміра, щоб він погодився на весілля Мелек . Демір в свою чергу відмовляється розуміти, що відбувається , він дивується, чому Асі приймає сторону Алі , відносини між ними знову загострюються .
Демір приховує від Асі таємницю , пов’язану з його батьком , але вона здогадується , що він їй щось недоговорює . Дефне починає нове життя і влаштовується на нову роботу , тепер вона керуюча рестораном . У професійних цілях, їй доводиться перебувати поблизу з Керімом. Сімейство Козджуоглу чекає народження дитини. У Гонджа починаються перейми , Асі приймає у сестри пологи.

« Асі » опис серії 52

Алі відкрито повідомляє Асі, що він має намір створити сім’ю з Мелек , але лише заради того , щоб стати ближче до неї. Асі перебуває у скрутному становищі , вона не знає , чи варто розповідати про це Деміру. Вона раніше позитивно ставилася до цього одруження, тому, що бажає щастя Мелек, але тепер вона змушена виступати проти весілля. Демір в свою чергу , підтримує свою сестру в цьому рішенні. Алі посилає квіти Асі і Деміру, що стає причиною нової хвилі нерозуміння. Алі звертається до Асі з проханням стати свідком на весіллі. Чи вийде у нього знову викликати недовіру між Деміром і Асі ?

Демір переконується, що його батько живий , цьому він знаходить докази. Розслідування, яке ведеться прокурором і стосується батька Деміра, виходить на Іхсана . Він і Сюлейха зберігають таємниці пов’язані з батьком Деміра. Керім зауважує , що Зафер починає зближуватися з Дефне , у нього відбуваються напади ревнощів . У маєтку Козджуоглу радіють народженню дитини. Кожен пробує придумати для нової людини ім’я. Але Гонджа , віддає це право тій , що приймала у неї пологи . Отримавши нову інформацію, Демір їде в Сирію, щоб відшукати там свого батька , але він не знає , яка велика небезпека їм загрожує.

« Асі » опис серії 53

Демір перебуваючи в Сирії , розшукує свого батька. Асі стає відомо, що Зафер переслідує Деміра, вона хоче допомогти йому і поспішає звернутися до прокуратури. Демір вже давно не дає про себе знати, Асі знаходиться в пригніченому стані. Деміру вдається знайти свого батька в цій нелегкій подорожі , він робить спробу переконати його повернутися назад . Асі допомагає Мелек приготуватися до весілля, попутно , проти волі , їй доводиться контактувати з Алі. Алі в свою чергу , ні за що не упустить можливості , щоб поставити Асі в незручне становище.

Демір разом з батьком повертаються назад , але вони знаходяться на мушці у Зафера . Батько Деміра сповнений ненависті до сімейства Козджуоглу . Аслан робить приготування до весілля з Азімов. Тим часом , Сармашік боїться втратити Аслана . Демір , що покинув Асі після сварки , повернувшись , знаходиться в радісному стані , так як , він знайшов свого батька. В хорошому настрої він мириться з Асі. Він радий , що через стільки років , він знову перебуває в колі своєї родини. У загсі відбувається знайомство Асі з батьком Деміра, але його батько готує сюрприз.

« Асі » опис серії 54

Між Асі і Деміром встає тінь минулого. Батько Деміра, Хайдар , всю злість і ненависть до сімейства Козджуоглу зганяє на Асі. Демір намагається вистояти проти звинувачень батька , який надмірно агресивно ставиться до Асі. Мелек і Алі поселяються неподалік , що додає проблем в життя Асі. Спочатку вона з усіх сил намагається чинити опір образам Хайдара , але довго терпіти такого ставлення до себе вона не в силах. Постійне прагнення Алі бути поруч з нею , перетворюється на справжнє лихо .

Зафер з кожним днем все більше цікавиться Дефне , це розпалює шалену бурю у Каріма в душі. Чи знайдуться у нього сили , щоб знову розпалити вогонь любові ? Дефне бажає , щоб Керім страждав , чи стане вона використовувати як знаряддя інтереси Зафера ? Стає відома таємниця Хайдера , що відноситься до минулого часу. Чи наважиться Іхсан повідати правду Демір , яка стосується Хайдара ?

« Асі » опис серії 55

Демір нарешті вдається помирити батька з Асі, але він не помічає , що його сестра стоїть на порозі глибокої депресії. Алі розкриває Мелек свої почуття до Асі. Асі дає йому кілька днів на те , щоб покинути будинок , інакше вона все розповість Деміру. Демір зауважує , що довгий час ну приділяв уваги коханій, і разом з дружиною вирушає в романтичну подорож . Поки Демір і Асі переживають найщасливіші миті , голубка по імені Мелек покидає клітку …

Дефне запитує звіту у Зафера , загрозливого смертю Хайдару . Зафер змушений вибирати між любов’ю і помстою. Керім ж починає діяти , щоб не дати Зафер роздобути Дефне . Прокурор Намик зізнається в коханні Сюлейхе , підносить їй у подарунок обручку і робить пропозицію . Сюлейха повинна прийняти найважливіше рішення в житті. Востаннє вона хоче отримати пораду Іхсана . Підозрюючи , що може бути вагітна , Асі йде до доктора , щоб дізнатися точно. А Демір , повернувшись додому , знаходить прощального листа сестри …

« Асі » опис серії 56

Демір звинувачує в загибелі своєї сестри Алі і Асі. Алі повинен отримати сповна за свій вчинок , а розплата для Асі буде набагато важча. Для Демір настають найпохмуріші і тяжкі часи , він вирішує якомога швидше виїхати з міста. Асі вважає, що звинувачення на її адресу не справедливе, вона не впевнена , чи варто Деміру повідомляти про свою вагітність.

Їдучи , Демір не знає , що за його спиною залишається його дитина. Його серце переповнене болем і гнівом , які він відчуває по відношенню до Асі. Чи знайде вона в собі сили, щоб зупинити Демір , щоб сказати йому про те , що у них буде дитина ? Зійе відомо про вагітність Асі, вона в надії робить останню відчайдушну спробу для порятунку цього шлюбу. Смерть Мелек , починає новий відлік для сімейств Конджуоглу і Доган .

« Асі » опис серії 57

Минають роки … Демір пішов від Асі після смерті сестри , після п’яти років повертається назад в Антакью . Йому стає відомо , про аварію , в яку потрапила його тітка. Чи вийшло Асі за всі ці минулі роки забути образу і гнів на Демір ? Заб’ється чи її серце від кохання так , як колись , якщо вона побачить Деміра знову ? По приїзду Демір випадково зустрічається з чудовою дівчинкою, він навіть не підозрює, що перед ним його рідна дочка. Одночасно з Деміром, в місто приїжджає Керім, який вирішує залишитися , так як , дізнається про взаємини Зафера і Дефне . Керім налаштований рішучим чином , він готує план завоювання втраченої колись любові. Демір , в свою чергу , не так рішучий як Керім .

Дефне знаходиться напередодні весільної церемонії, вона виходить заміж за Зафера , але Іхсан категорично проти наміченого шлюбу . Асі турбується через повернення Деміра, вона боїться , що Демір дізнається про свою дочку і все закрутиться по- новому. Асі не хоче бачити Деміра. Проте , Демір намагається хоча б здалеку подивитися на Асі, йому стає відомо , що у Асі є дитина.

« Асі » опис серії 58

Демір вирішує на час залишитися в Антакьї , так як , він починає підозрювати , що Асія може виявитися його дочкою. Після розставання Асі і Деміра пролетіло п’ять років , а за наявними документами дочки Асі чотири роки. Демір хоче дізнатися , чи були в житті Асі інші чоловіки після їх розставання. Ця тема також цікавить Сюлейху і Керима , Асі починає хвилюватися. Між їхніми родинами починає зростати напруга .

Асі вважає , що Демір не заслуговує бути батьком Асії, вона не хоче, ділити з цією людиною свою дочку. Але чи вистачить її сил , щоб витримати тиск? Демір планує почати нове життя , але чим частіше його відвідують думки , що Асія його дочка , тим більше він починає злитися на Асі. При зустрічі з нею , Демір прямо задає питання, щодо минулого.
Зафер намагається заслужити розташування Іхсана , щоб довести , що він гідний стати чоловіком Дефне . Керім робить несподіваний хід, щоб повернути колишні стосунки з Дефне . Заради своїх почуттів до неї , він готовий відмовитися від своєї кар’єри. Аслан силкується завоювати сердечко маленької Асії, для того, щоб отримати прощення від сімейства Козджуоглу.

« Асі » опис серії 59

Демір починає підозрювати , що Асія його дочка, він намагається натиснути на Асі, щоб вона розповіла правду. Асі, тим не менш, продовжує все заперечувати . Зустрічі між Демір і Асі схожі на бурі , всі виникаючі суперечки переходять в зведення колишніх рахунків .  Асі забороняє Деміру приходити до себе, хоча вона не сміє перешкодити його спілкуванню з Асієй .

Асія починає звикати до Деміра, але Неріман і Іхсан налаштовані як ніколи рішуче , вони не збираються віддавати Асью Деміру. Через дитину відбувається сварка між Сюлейхой і Іхсаном. Демір тим часом, робить спробу дізнатися від Асі правду. Сюлейха знаходить відповідний випадок і робить замовлення на тест ДНК. Чи зможе Демір дізнатися результати цього тесту ?

« Асі » опис серії 60

Асі доводиться сказати Деміру правду. Той у гніві від того , що протягом п’яти років вона приховувала від нього його дочку. Конфлікт закоханих починається спочатку. Асі знає, що з результатами тесту на руках Демір з легкістю отримає право на батьківство. Не бажаючи вимотувати дівчинку судовим процесом, Асі готова піти на угоду з Деміром.

Батько Деміра Хайдар розповідає Асії про гіркі спогадах минулого, сіє смуток в її голові. Асія ділиться з Деміром таємницею про батька , який живе в її мріях. Демір запевняє її , що її батько скоро приїде. Демір, смакуючи зустріч з дочкою, облаштовує для неї свій новий будинок. Здавшись тривозі , що може втратити дочку , Асі панікує і разом з дівчинкою розчиняється в ночі …

Якщо ви з нетерпінням очікуєте виходу нових серій , то можете прочитати опис серій “Асі ” з 61 по 71 .

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар