“Дворняжка Ляля” опис серій 21-30

"Дворняжка Ляля" опис

Дворняжка Ляля” зміст серій стане в нагоді, коли пропустите серію улюбленого серіалу. Опис 11-20 серії ви можете прочитати в попередній статті.

“Дворняжка Ляля” опис серій 21-30

21 серія “Дворняжка Ляля” опис

Ляля відмовляється підписувати зліплені проти неї показання і вимагає нового адвоката. Раміра обирають новим бароном Привільного. Сергій на безлюдному острові виявляє занедбану рибальську хатину з мінімальним запасом снастей і провізії. Він поступово починає освоюватися на острові і облаштовувати свій побут. Дається йому це важко. Марія розраховується з боргами за рахунок посмертного гонорару Сергія, який їй привіз Артур. Марія зображує показову турботу про паралізованого Івана, готує будинок до його повернення. Валентина і Слава співпереживають Лялі і просять Марію допомогти грошима на адвоката, але Марія в грубій формі відмовляє їм. Слава показово йде з дому Свиридова, а Валентина залишається – вона розуміє, що крім неї в цьому будинку паралізованим Іваном ніхто займатися не буде. Сергій робить спробу втечі з острова на старому човні, але терпить крах і ледве живим повертається на берег – без снастей та їжі. Суд присуджує Лялі до п’яти років колонії.

22 серія “Дворняжка Ляля” опис

Ляля готується до відправки в колонію. Вона сподівається, що Сергій скоро повернеться і витягне її з цієї колотнечі. Марія наводить свої порядки в агрофірмі в той час, поки Іван паралізований. Рамір постійно поруч при Марії. Разом вони планують керувати Привольним на свій розсуд – під видом пряних трав вирощувати наркотики. Ляля на прийомі у начальника колонії Громова, той дивується з того, що Ляля не схожа на циганку. Ляля знайомиться з іншими ув’язненими і відразу ж наривається на нерозуміння з боку жорсткої і владної циганки Шури.

Анна Петрівна і раніше без свідомості в сільській лікарні, до неї постійно навідуються Харитонов і Криволап, які в щоб те не стало не хочуть упустити момент її пробудження. Вони замислюються над планом її усунення раніше, ніж вона прийде до тями. Про це дізнається санітар у лікарні і б’є тривогу – повідомляє про небезпеку Славі. Слава вирішує влаштуватися в лікарню в якості санітара, щоб убезпечити Ганну Петрівну.

Минає півроку. Ляля нелегко переносить тюремне ув’язнення, але налагоджує відносини з іншими ув’язненими, в тому числі з Шурою. Вона тужить за Сергію. Марія і Рамір вже практично не приховують свого зв’язку на очах у паралізованого Івана. Анна Петрівна оговтується, Слава обіцяє її витягнути з лікарні якомога швидше. У Сергія на острові проблеми – він сильно хворіє, у нього гарячка. На щастя, його знаходять два рибалки, які на човні перевозять його на материк. У Марії починаються передчасні пологи посеред поля.

23 серія “Дворняжка Ляля” опис

Марія народжує посеред поля, але … дитина народжується мертвою. Їй доводиться в істериці закопати немовля в сиру землю. Марія збирається з силами і повертається під покровом ночі додому, не розповідаючи нікому про те, що трапилося. На наступний ранок вона виходить до сніданку з підкладеної під одяг подушкою, щоб ніхто нічого не запідозрив. Тим часом Сергій, завдяки допомозі рибалок, приходить до тями. Про його знаходження повідомляють місцеву поліцію, а та, в свою чергу, Інтерпол, який відсилає фото Сергія і запит в Україну. У будинок Свиридова приходить телеграма – Марію просять приїхати на опізнання, надійшов сигнал з інтерполу. У Івана з’являється надія на те, що його син знайшовся. Марія приїжджає в міліцію і, побачивши фото виснаженого Сергія, заявляє, що не впізнає в ньому свого пасинка. Марія їде в Халатовку, місто, в якому розташована колонія. Вона зупиняється на нічліг у Лідії, жінки, яка здає житлоплощу всім, хто приїжджає на побачення до зеків. На наступний ранок Марія йде в колонію, де підкуповує місцевого гінеколога, який повинен буде віддати їй дитину Лялі відразу після пологів. Після цього Марія йде на побачення з Лялею і вручає їй підроблений лист від Сергія, в якому він нібито заявляє Лялі про їх розставання.

24 серія “Дворняжка Ляля” опис

Ляля читає фальшивий лист Сергія про те, що він весь час їх заміжжя обтяжувався нею, про те, що він нібито подав на розлучення і знайшов собі нову жінку. Їй стає погано і конвоїр відводить її з побачення. Ляля вірить в сфабриковану Марією історію, в камері вона намагається покінчити життя самогубством, її витягують з петлі, але у неї починаються передчасні пологи. Підкуплений гінеколог віддає дитину Лялі Марії. Лялі ж повідомляє про те, що немовля народилося мертвим. Марія повертається в Привільне і видає дитину за свою, яка народилася, поки вона була у від’їзді. Слава розуміє, що Харитонов вирішив позбутися від Анни Петрівни і тому йде на ризик – підлаштовує все таким чином, що Харитонов вірить в смерть Анни. Насправді Славі вдається евакуювати Анну з сільської лікарні. Сергій продовжує перебувати за кордоном в Інтерполі, його допитують з приводу Наталії та Олексія і тієї яхти, яка значилася на ім’я Сергія. Євгенія змушена визнати, що пошуки її спадкоємця зайшли в глухий кут. Слава і Анна Петрівна беруться за те, щоб якомога швидше витягнути Лялю з в’язниці. Для цього Анна вирішує використовувати компромат проти Харитонова, який вона збирала вже досить давно.

25 серія “Дворняжка Ляля” опис

Побачивши Ганну живою, Харитонов приходить в жах. Анна демонструє йому зібрані проти нього докази і вимагає, щоб він використав свої зв’язки і домігся звільнення Лялі. Анна поспішно йде. Після цього Харитонов влаштовує Криволапу прочуханку і вимагає, щоб той зайнявся пошуками Анни. Але Криволапу вийти на її слід не вдається. Петя випадково бачить Анну і приймає її за примару. Анна це розуміє, підіграє і велить Петі зав’язати з вживанням заборонених препаратів. Пізніше Петя розповідає в селищі про те, що йому зявилась покійна Анна Петрівна, але Петі ніхто не вірить, всі думають, що він обкурився травички.

Співробітники Інтерполу відмовляються відпускати Сергія, допитують його як свідка. Сергію вдається подзвонити додому. Він розмовляє з Марією, та нічого не розповідає йому про Лялю, не дивлячись на наполегливі розпитування. Громов намагається наглядати за Лялею в колонії і просить її більше не «чудити». Анна приходить до Громова і просить дозволити їй побачення з хрещеницею. Хрещена намагається втішити Лялю, вселити в неї надію, але дівчина і раніше пригнічена. Завдяки старанням Анни, Лялю випускають достроково. Але навіть після виходу з колонії Ляля продовжує перебувати в глибокій депресії, вона носить траур.

26 серія “Дворняжка Ляля” опис

Олена розуміє, що за вбивством Рубінових стоїть її брат, Рамір не заперечив цього.
Рубльов, навіть після того, як Євгенія втрачає надію знайти свого спадкоємця, виходить на слід Лялі і дізнається про те, що її посадили до в’язниці.
Співробітникам Інтерполу вдається затримати Наталю та Олексія, тому Сергія вони готові відпустити. Наталія несказанно рада бачити Сергія живим. Сергій починає вигороджувати її: стверджує, що дійсно бачив Наталю на яхті, але був у запої і може нічого розповісти про її діяльність. Наталія рішуче налаштована звільнити Сергія. Вона наймає адвоката, який захищає його права і пише протести в усі можливі інстанції.
Слава ділиться з Лялею здогадками з приводу вбивства стариків Рубінових. Ляля таємно їде в Привільний, прихопивши ніж і каністру бензину. Спохватившись її, Анна Петрівна, Слава і Громов розуміють, що вона вирушила мстити за своїх бабусю і дідуся. Вони відправляються слідом за нею, в Привільний. Ляля збирається підпалити будинок Раміра, але Олена зупиняє її.

27 серія “Дворняжка Ляля” опис

Під час поїздки в циганському фургоні Ляля знайомиться з Григорієм – сином Шури і талановитим гітаристом – і з іншими представниками театру. Шура доручає Лялі займатися костюмами і реквізитом.
Наталія заявляє Олексію, що йде від нього, бо любить Сергія і хоче бути з ним.

Сергію оголошують рішення суду: його визнали неосудним, тому звільняють від кримінальної відповідальності. Наталія зустрічає його на волі, намагається всіляко йому догоджати, оточує турботою, але Сергій чесно зізнається, що любить іншу. Зрештою Наталі все-таки вдається затягнути Сергія в ліжко, але продовжувати і розвивати ці відносини він не має наміру. Він мріє тільки про те, щоб скоріше повернутися додому і побачитися з дружиною. Сергій дзвонить додому, розмовляє з Марією. Та каже, що Ляля поїхала, просить Сергія скоріше приїхати. Наталія поривається поїхати з Сергієм, але той проти. Наталя запевняє улюбленого, що буде його чекати.
Андрюша багато плаче і стомлює Марію, тому тимчасово турботу про нього бере на себе Валентина. Вона ділиться з Зінаїдою спостереженнями: Марія зовсім не любить немовляти. Валентина та Зінаїда сходяться в думці, що дитину потрібно скоріше хрестити.

28 серія “Дворняжка Ляля” опис

Валентина намагається переконати Сергія, що Лялю обмовили, розповідає, що Ляля була вагітна від нього. Сергій повідомляє Івану, що він відправляється шукати Лялю.
Григорій оголошує, що вони з Лялею вирішили одружитися і просить Шуру їх благословити. Шура тягне час. Ляля питає Шуру, чому та не хоче, щоб вони з Григорієм одружилися. Шура відповідає запитанням: а ти сама хочеш? Ляля не може відповісти.
Микола вітає Ольгу з річницею весілля. Ольга хоче відвідати циганський театр. Микола не в захваті від цієї ідеї, але Євгенія та Ольга вмовляють його. Після концерту Микола відправляється шукати забутий в залі мобільний, а Ольгу обкрадають цигани. Микола хоче найняти Ользі охорону, але Євгенія пропонує підшукати помічницю-компаньйонку.
У фотоальбомі квартирної хазяйки Лідії Сергій знаходить фото Лялі і Слави, які були її постояльцями. Лідія переконує його, що у Лялі і Слави було кохання. Громов повідомляє Сергію, що Слава весь час до Лялі їздив і підтримував її, коли вона втратила дитину, Слава. Сергій викидає обручку.

29 серія “Дворняжка Ляля” опис

Сергій приїжджає до Артура і дізнається, що Артур та Антоніна Тумакова живуть разом. Артур зізнається одному, що не любить Антоніну, але його цікавить її придане і він збирається їхати до її батька свататися. Артур пропонує Сергію роботу. Сергій влаштовується музикантом в столичний клуб «Луч». В клубі Сергій знайомиться з начальником охорони Едиком і його молодшою ​​сестрою Христиною, яка працює офіціанткою.
Ляля влаштовується працювати офіціанткою в ресторан. Господиня ресторану задоволена роботою Лялі і ставить її в приклад іншим офіціанток. Офіціантки Аня і Настя ображають Лялю, зав’язується бійка. Лялю підставляють, господиня ресторану звільняє її.
Микола проводить співбесіди на посаду асистентки Ольги. Жодна з дівчат не викликає у Ольги симпатії. Микола їде на роботу, а співбесіди з претендентками проводить Євгенія. Ольга зізнається Євгенії, що жодна з них їй не сподобалася.
Марії сняться кошмари про її мертвонароджену дитину. Валентина пропонує Марії швидше охрестити сина.

30 серія “Дворняжка Ляля” опис

Ольга просить Лялю розповісти про себе. Ляля представляється Катею Громовою і розповідає свою нову біографію. Ольга симпатизує Лялі. Євгенії та Миколі Ляля не подобається, вони випроваджують її. Марія готується до хрестин сина. Валентина нагадує, що Марія забула запросити Сергія. Марія дзвонить Сергію, той обіцяє відпроситися з роботи. Беата незадоволена, але все ж дає Сергію відгул. Валентина зізнається Сергію, що у Марії часто не вистачає часу на дитину і на Івана. Ляля влаштовується на роботу до Опанаса і його дружини – вигулювати їх собаку Пусю. На прогулянці собака наздоганяє злодія, який вкрав у дівчини сумку з документами і зарплатою, і повертає сумку власниці. Марія виходить з церкви з сином на руках – його охрестили. Валентина підказує, що потрібно подати гріш злиденній, яка сидить на паперті. Жебрак говорить, що дитині Марії холодно і його потрібно вкрити. Марія розуміє, що жебрак має на увазі її справжню дитину. Сергій повертається до столиці. Марії знову сняться кошмари про її дитину. Марія в жаху, вона просить бога простити її. Марія з букетом квітів приїжджає до сараю, де вона зарила свою мертву дитину, але не наважується вийти з машини і їде. Ольга оголошує Миколі та Євгенії, що єдина, кого вона готова бачити в якості своєї асистентки – Катя Громова. Євгенія і Микола в замішанні.

“Дворняжка Ляля” опис серій 31-40

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар