“Дворняжка Ляля” опис серій 1-10

"Дворняжка Ляля" опис

Дворняжка Ляля” зміст серій ви можете прочитати на нашому сайті.

“Дворняжка Ляля” опис серій 1-10

1 серія “Дворняжка Ляля” опис

Сергій Свиридов – молодий музикант і син землевласника Івана Свиридова повертається в рідне селище Привільне після того, як сильно програвся в карти в столиці. Зійшовши з поїзда, Сергій вирішує поправити своє хитке фінансове становище, зігравши в наперстки на привокзальній площі. За імпровізованим столом стоїть Ляля – юна циганка, яка, втім, на циганку зовсім не схожа: світлі очі, руде волосся, але … типово циганське вміння облапошить наївного гравця. Сергій не встигає оком моргнути, як позбавляється не тільки своїх останніх грошей, а й улюбленої гітари. Йому доводиться пішки відправитися в отчий дім, де його чекає «сюрприз» – батько повідомляє Сергію, що його вдівству прийшов кінець, і він одружується на колишній однокласниці Сергія – Марії. В цей же час у  будинку Лялі, в якому вона живе зі своїми бабусею та дідусем, розгорається скандал: старих Лялі нагадують про швидке весілля Лялі з Раміро – шурином місцевого циганського барона. Ляля навідріз відмовляється прийняти приготовану для неї долю – Рамір грубий і деспотичний. Тим більше, що у неї є мета важливіша – заробити грошей і побудувати старих новий будинок. Ляля, втім, розуміє, що грошей у неї занадто мало як на будівництво будинку, так і на відкуп від Раміра, і тому вона погоджується на будь-який підробіток. Цього разу їй належить «грати» на весіллі Івана Свиридова – а насправді, просто стукати в бубон, бо Ляля, на відміну від своїх циган-одноплемінників абсолютно немузична. Потрапивши в розкішний будинок Свиридова, Ляля вирішується піти на угоду з власною совістю. Перш вона ніколи не крала, як це роблять багато циган. Але в її непростій ситуації, їй не залишається нічого іншого, як пограбувати будинок Свиридова заради кращого життя стариків і її самої.

2 серія “Дворняжка Ляля” опис

Сергій, піймавши Лялю «на гарячому», з’ясовує у неї причину її вчинку – їй потрібні гроші, щоб відкупитися від нелюбого нареченого і щоб забезпечити старих гідне життя. Сергій розуміє, що ситуація дівчата дуже схожа на його: він і сам по вуха в карткових боргах, і грошей у нього немає. Єдиний спосіб отримати гроші – згідно з умовами заповіту його матері – це одружитися. Сергій пропонує Лялі угоду – вони укладуть фіктивний шлюб, після чого Сергій отримає свою частину спадщини. Цих грошей вистачить і йому і Лялі, а відразу після «розрахунку» вони розбіжаться в різні боки. Ляля замислюється і … приймає пропозицію Сергія. Вранці Сергій представляє свою «наречену» шокованому батькові та його молодій дружині. Марію гидливо дивиться на Лялю і називає її дворняжкою, адже та не вміє поводитися за столом, не навчена манерам, носить джинси і розношені футболки і взагалі циганка! Сергій запевняє батька, що у них з Лялею справжнє, раптове і всепоглинаюче кохання. Сергій йде свататися до старих Лялі, про що відразу ж дізнається ревнивий Рамір. Він пропонує Сергію, раз вже той вирішив відвести у нього наречену, відстояти Лялю в чесному бою. Рамір та Сергій беруться за ножі … Марія, яка розуміє, що Сергій вирішив одружитися на зло батькові, вирішує не дозволити своєму пасинку роздобути частину спадщини і починає розробляти разом зі своєю подругою Антоніною план підкорення Сергія.

3 серія “Дворняжка Ляля” опис

Сергій і Ляля усамітнюються в спальні. Ляля розуміє, що вони в пастці – вранці їм доведеться пред’явити гостям закривавлене простирадло. Що ж їй тепер робити? Сергій бере ситуацію в свої руки і ріже собі ножем плече, щоб окропити тканину. Ляля захоплюється таким вчинком Сергія. На наступний ранок Ляля і Сергій урочисто демонструють гостям простирадло – циганський звичай дотриманий, невинність нареченої підтверджується. Марію злить знаходження Лялі в її будинку. Разом з цим, Марія намагається домогтися від Івана близькості, бо розуміє, що їй потрібна дитина, щоб зберегти свій статус господині будинку. Іван не відповідає їй взаємністю, постійно посилаючись на втому. Марію, як може, підтримує її дядько-міліціонер Харитонов. Він запевняє племінницю, що Ляля не забариться надовго в будинку Свиридова. У столиці двоє карткових катал тиснуть на Артура, друга Сергія, вимагаючи повернення карткового боргу. Сергій не виходить на зв’язок і катали разом з Артуром відправляються в Привільне. Сергій вимагає у батька виплатити належну йому частку спадщини, та Іван зізнається, що пустив його гроші в оборот агрофірми. На жаль, поки ця інвестиція не окупиться. Сергій розсерджений. Іван натякає Сергію, що йому коштувало не робити дурниць і не одружуватися на Лялі, а зробити свій вибір на користь Антоніни, подруги Марії і дочки багатого землевласника Тумакова. Сергій змушений повідомити Лялі, що грошей у нього немає.

4 серія “Дворняжка Ляля” опис

Ляля приходить в будинок своїх стариків, щоб зібрати речі і перевезти їх в будинок Сергія. Там вона зустрічає Анну і між ними відбувається відверта розмова. Хресна розуміє, що шлюб Лялі фіктивний, але Ляля раптово зізнається їй, що закохалася в Сергія … В Привільне приїжджають розсерджені катали і переляканий Артур. Катали вимагають повернути борг. Ляля викликається врятувати становище і з наївним виразом обличчя пропонує «відігратися». Катали сміються над нею, але все-таки приймають її пропозицію …

5 серія “Дворняжка Ляля” опис

Ляля з легкістю виграє в карти у катал. Таким чином Сергій звільняється від боргу. У глави сімейства Черкасова і власниці великого бізнесу Євгенії Черкасової загинули старший син, невістка та онук. У столиці в квартирі Черкасова на поминальну вечерю зібралися члени сім’ї – Євгенія, її син Микола (заступник прокурора) і його дружина Ольга – інвалід-візочник, – а також Борис і Беата, що займаються управлінням одним з клубів, що належать Черкасової. У приватній бесіді Євгенія повідомляє Миколі про намір знайти свого нащадка – дитину, яку 18 років тому народила від Миколи якась циганка. Микола категорично відмовляється брати участь в цій затії, бо впевнений, що ця дитина не від нього. Але Євгенія рішуче налаштована розшукати онука чи онучку.

6 серія “Дворняжка Ляля” опис

Ляля повертається в будинок бабусі й дідуся. Все селище засуджує її відхід від чоловіка. Рамір приходить до Рубінових з пропозицією видати «зганьблену» дівчину за нього, але Ляля відповідає категоричною відмовою і виганяє Раміра.
Пізніше Рамір зупиняє на сільській дорозі Сергія і вимагає від нього повернення боргу. Знаючи про захоплення Сергія грою в карти, Рамір хитрує і пропонує таким чином розіграти його борг, але Сергій відмовляється. Рамір дуже злий, напивається, через що у нього виникає конфлікт з Гораном.
У агрофірми Свиридова серйозні проблеми, сімейний бізнес на межі банкрутства. Сергій розуміє, що Іван не в змозі з цим впоратися.
Євгенія особисто інспектує клуб «Луч» і призначає Бориса директором. Борис і Беата тріумфують.
Микола згадує свою коротку історію кохання з циганкою Радою – матір’ю Лялі. Він упевнений, що 18 років тому Рада обдурила його, і з тих пір він ненавидить циган …

7 серія “Дворняжка Ляля” опис

Сергій забирає хвору Лялю назад в будинок Свиридова. Марія шокована поверненням «дворняжки» в їх будинок, але нічого не може вдіяти. Вдобавок Антоніна їде від них, так як Сергій все одно не звертає на неї уваги, а вона не хоче перебувати поблизу з хворою циганкою.
У Лялі діагностують запалення легенів з набряком. Дівчина марить, у неї висока температура. У маренні Ляля проговорюється про свої ніжні почуттях до Сергія. Сергій і більшість домашніх намагаються всіляко сприяти одужанню Лялі, цигани Привільно збирають гроші для неї.
Євгенія доручає своєму близькому другові і сімейному юристові Іллі Іллічу розшукати її онука (або внучку), народженого циганкою Радою.
Коханці Борис і Беата обговорюють нові перспективи, що відкрилися перед ними після отримання контролю над клубом «Луч». Беата хоче пустити в клуб наркодилерів, але Борис боїться і каже, що поки не готовий до цього.
Беата зауважує, що тепер вся увага відвідувачів-чоловіків клубу «Луч» перетягує на себе юна Христина – сестра Едіка, начальника служби охорони. Нею зачарований навіть мільйонер Роман, на якого у Беати були види. Ця ситуація страшенно бісить Беату. Розсерджена жінка наговорює на Крістіну Едіку.

8 серія “Дворняжка Ляля” опис

Ляля одужує і мириться з Сергієм. Сергій вмовляє Лялю повернутися в будинок Свиридова, про що повідомляє домашнім на сімейному обіді. Валентина Степанівна, Фінік, Слава дуже хвилюються за здоров’я Лялі і всіляко за нею доглядають.
Ляля пропонує Марії допомагати їй з рахунками, а пізніше знаходить варіанти, як і на чому можна економити. Іван погоджується ввести режим економії і запрошує Лялю поїхати на агрофірму.
Іван просить, щоб Сергій і Рамір помирилися.
Іван, Сергій і Ляля приїжджають на агрофірму. Працівники агрофірми обіцяють звільнитися, якщо їм не виплатять заборгованість по зарплаті за два місяці. Рамір дуже жорстко розмовляє з працівниками. Ляля рятує становище, умовляючи бунтующих залишитися працювати на Свиридова.
Харитонов каже Марії, що та головна в домі лише до тих пір, поки Ляля не родить дитину – спадкоємця Сергія.

9 серія “Дворняжка Ляля” опис

Марія пропонує Івану теж піти на танці. Іван віднікується, посилаючись на погане самопочуття, але Марія наполягає.
Під час сімейної вечері Євгенії стає погано. Євгенія відмовляється від візиту лікаря, але дзвонить Іллі Іллічу і просить його приїхати. Вона каже, що з пошуками дитини Ради потрібно поквапитися.
В кафе «Циганське щастя» танці. Ляля танцює краще за всіх, всі погляди прикуті до неї. Марія намагається конкурувати з Лялею, але у неї нічого не виходить. Рамір запрошує Марію на танець.
Після танців Ляля і Сергій вперше проводять ніч разом. Це випадково чує Марія. Вона в люті.
Вночі Марія приходить на річку і зустрічає там Раміра. Той зізнається, що захоплюється нею.
Ляля і Марія їдуть в Первомайськ, щоб купити Лялі новий одяг. Марія вибирає Лялі самі вульгарні сукні, найяскравішу косметику і запевняє, що кожна жінка мріє відвести у Лялі Сергія …

10 серія “Дворняжка Ляля” опис

Ілля розповідає працівниці першотравневого міського архіву Людмилі, що шукає дитину циганки Ради. Людмила пояснює, що не може допомогти, адже Рада – дуже поширене ім’я серед циган.
Євгенія відмовляється від госпіталізації. Дзвонить Ілля і повідомляє, що повертається до столиці.
Іван і Сергій думають, як врятувати агрофірму. Сергій пропонує взяти кредит в столичному банку. Рамір залишається за головного на час від’їзду Івана та Сергія.
Євгенія приїжджає в клуб «Луч», перевірити, як ідуть справи. Беата встигає подати знак наркоділерові, щоб той сховав товар. Євгенія незадоволена станом справ, влаштовує рознос офіціанток, виділяючи лише охайну та ввічливу Крістіну.
Рамір пропонує Марії втекти з ним. Марія відмовляється.
Ілля доповідає Євгенії, що поїздка не принесла результатів. Євгенія зізнається, що дитина, яку вона шукає – її онук чи внучка. Цю розмову чує Микола.
Микола заявляє матері, що він проти цих пошуків.
Марія і Ляля приходять з гостинцями в гості до Дінарі і Гриші. Марія з огидою і гидливістю реагує на обстановку в будинку бабусі та дідуся Лялі….

“Дворняжка Ляля” опис серій 11-20

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар