«Красуня Ляля» опис серій 21-30

"Дворняжка Ляля" опис

«Дворняжка Ляля» – цікавий серіал про кохання. «Красуня Ляля» – це продовження 1 частини серіалу. Опис серій ви можете прочитати в цій статті.

«Красуня Ляля» опис серій 11-20

«Красуня Ляля» опис серій 21-30

21 серія «Красуня Ляля» опис

Сергій і Ляля цілуються на очах Романа, чим приводять його до сказу. Він вирішує у що б то не стало вижити Сергія з клубу. Ляля ж після поцілунку заспокоює себе: вона не збирається заново закохуватися в Сергія, вона лише хоче пограти його почуттями, щоб помститися йому і заподіяти біль. Після ночі з Беатою Микола розуміє, що зробив помилку. Він не хоче починати стосунків з цією жінкою. Рамір за велінням Марії продовжує зустрічатися і проводити час з Антоніною. По селищу повзуть чутки про те, що у них почався роман. Галина, після того, як застала Миколу і Беату в ліжку, йде з дому і відправляється в Центр до Ольги, просить дозволу пожити тут, при ній. Микола намагається примиритися з Ольгою, вона не вірить у щирість його намірів. Іван підписує документи перед майбутньою операція – вона буде складною і немає гарантії, що закінчиться позитивним результатом. Після цього Івана забирають до клініки професора Сидоренко. Ольга переживає за Івана. Анна приїздить до столиці, щоб провідати Лялю. Ляля просить Едіка зустріти нібито свою маму Анну. Зустрівши Анну на вокзалі, Едик везе її в клуб.

22 серія «Красуня Ляля» опис

Анна в клубі помічає Сергія і ледь не трапляється йому на очі. Анна вимагає від Лялі пояснень. Та пояснює своє ставлення до Сергія і каже про свій план помсти. Анна не схвалює цю ідею. Антоніна поступово починає перейматися почуттям поваги до Раміра.
Ольга просить Іллю передати флешку з прощальним відео Євгенії Миколі. Ольга по пам’яті малює портрет Івана. До неї за порадою приїжджає Ляля. Ляля розповідає їй про свій план помсти своєму колишньому чоловікові Сергію. Ольга не схвалює такого рішення дівчини. Марія підштовхує Раміра до одруження з Антоніною з меркантильних спонукань – їй потрібні землі покійного батька Антоніни. В клуб приходить ресторанний критик. Беата, Борис і Роман намагаються зробити все, щоб заклад йому не сподобався. Їх підступам перешкоджають Едик і Сергій. Сергій запрошує Лялю до себе в гості. Під час вечері Ляля просить його показати його сімейний альбом. Там вона бачить фото своїх бабусі й дідусі. Про них Сергій відгукується дуже тепло, а от про їх внучці …

23 серія «Красуня Ляля» опис

Те, як Сергій відгукується про Лялю, змушує її в сльозах піти з його номера. Сергій не розуміє причини такої різкої зміни в настрої Каті-Лялі. Рамір під тиском Марії робить пропозицію Антоніні. Несподівано до столиці до Сергія приїжджає Марія. Марія має намір максимально налагодити відносини з Сергієм. З розповідей Сергія Марія розуміє, що він закоханий в якусь Катерину. Марія наймає приватного детектива, щоб той зібрав інформацію про Катю. Микола все ж вирішує подивитися передсмертне відео матері. Після цього він відправляється в Привільний на могилу Ради. Після цього в характері Миколи відбувається зміна – він більше не зневажає циган так, як раніше і навіть береться переглядати їхні справи, подані до суду. Про змінах в поведінці Миколи Ользі розповідає Галина. Ляля починає побоюватися своїх почуттів до Сергія, вона не може знайти їм раціонального пояснення. І тільки Ольга розуміє – Ляля знову закохана.

24 серія «Красуня Ляля» опис

Роман вирішує привернути увагу Лялі, навчившись грати на гітарі. Марія вирішує прив’язати до себе Сергія за допомогою приворотного зілля, коли той приїде в Привільний. Сергій активно доглядає за Лялею, запрошує її на побачення. Під час прогулянки він знову невтішно відзивається про свою колишню дружину-циганці, чим засмучує Лялю. Антоніна закохана в Раміра, вона бачить себе його майбутньою дружиною, намагається налагодити відносини з Оленою. Олена провідує маленького Васю, якого віддала Старій циганці Варі на піклування. Микола не залишає спроб примиритися з Ольгою, але та каже, що у неї почалося нове життя, в якій йому немає місця. Ляля остаточно заплутується своїх почуттях: вона любить і ненавидить Сергія. Але після чергової розмови з ним, вирішує йти до кінця – вона приймає рішення вийти за нього заміж …

25 серія «Красуня Ляля» опис

Ляля повідомляє Ользі, а пізніше Анні Петрівні про те, що весілля з Сергієм – це для неї всього лише інструмент помсти. І Ольга, і хрещена намагаються напоумити дівчину, але вона стоїть на своєму, ображається і заявляє, що її просто не розуміють.

На ранок після весілля Антоніна напуває соком Раміра, вручає йому весільний подарунок – власноруч зв’язаний светр – і робить компліменти. Рамір задоволений.

Під час свого виступу Сергій зі сцени клубу “Луч” робить Каті пропозицію. Вона погоджується.

26 серія «Красуня Ляля» опис

Роман мириться з майбутнім весіллям Каті. Сергій і Ляля готуються до одруження, Ляля ставить умову: близькість – тільки після РАГСу.

Беата в клубі “Луч” тайком фотографує Миколу з метою пізніше зробити компрометуючий фотоколаж. Микола намагається зустрітися з дочкою, але вона його ігнорує.

Сергій дарує Каті турпутівки в якості весільного подарунка. Ляля вдає, що рада, але насправді вона розгублена – дівчина починає сумніватися в тому, що її план помсти – вірне рішення. Але напередодні весілля Сергій проговорюється, що у нього після першої дружини був роман з іншою жінкою.

27 серія «Красуня Ляля» опис

Сергій летить в клуб, щоб поговорити з Катею, але вона повідомляє, що додати до сказаного їй нічого. Згарячу вона заявляє, що виходить заміж за Романа.

Олена підтримує Антоніну, засмучену байдужим ставленням чоловіка, дає їй слушні поради.

Едіку вдається переконати Сергія почати нове життя, і той вирішує повернутися в Привільне. Марія в захваті від цієї новини.

Беата надсилає Ользі фальшиві фотографії, на яких зображені Микола та Беата, голі і в недвозначних позах.

28 серія «Красуня Ляля» опис

Ольга заявляє Миколі, що більше не хоче його бачити. Причин не пояснює ні йому, ні Норі. Просить Іллю Ілліча пришвидшити справу про її розлучення.

Марія влаштовує переполох у будинку Свірідових – всі терміново готуються до приїзду Сергія. Коли він приїжджає, Марія влаштовує йому надзвичайно привітний прийом, оточує теплом і турботою.

Рамір шокований звісткою про майбутнє весілля Марії та Сергія. Розлючений Рамір підпалює поле з діатуріаною.

29 серія «Красуня Ляля» опис

Розлючений Рамір збирається підпалити будинок Свиридова, він гнівно звинувачує Марію в тому, що вона його використовувала і викинула. Сергій і Фінік кидаються Раміру напереріз і вибивають паяльну лампу з його рук. Поки Фінік гасить пожежу, Сергій і Рамір б’ються. Прибігають Антоніна та Олена, Тоня практично відбиває чоловіка. Пізніше його напівживого Фінік везе на тачці до його будинку. Тоня та Олена в сльозах. У барона важка черепно-мозкова травма і переломи, але він живий. Хоча по селищу вже встигли розповзтися чутки про загибель Рамира. Шокована Марія, бачачи, як горить діатуріана, в паніці дзвонить Харитонову. У Криволапа виникає ідея звинуватити Петю в підпалі теплиць «з екзотичними прянощами». Зрозумівши це, Петя терміново їде з селища. Він приїжджає в столицю, знаходить Лялю в «Лучі», звертається до неї за допомогою. Ляля селить його в гостьових апартаментах, де раніше жив Сергій, влаштовує на стажування барменом. Від Петі Ляля дізнається про наближення весілля Марії та Сергія. Ляля шокована. Сергій розпитує Валентину про те, чому Рамір міг так себе повести, але жінка уникає прямої відповіді. Побачивши побитого Сергія, Марія приходить в лють і відправляється до Раміра. Але Олена не пускає її на поріг, вимагає забути про Раміра. Харитонов не може прийти в себе після пожежі. Для Марії ж важливіше, що Сергій серйозно не постраждав. Вона заявляє, що в цьому бізнесі більше не бере участь. Вона хоче нормального спокійного життя з коханим чоловіком. Харитонов зізнається, що вже встиг вкласти передоплату за траву, а тепер замовлення виконати неможливо. Харитонов має намір вимагати гроші у Рамира і його сім’ї. Він вдирається в їх будинок і змушує Олену написати розписку на велику суму.

30 серія «Красуня Ляля» опис

Петро не може додзвонитися Лялі, щоб повідомити про те, що “Луч” закритий, адже оперативники взяли там наркодилера. В цей час слідчий прокуратури допитує Бориса і Беату про наркоторгівлю в їхньому клубі, після чого їх відвозять у відділення, садять в КПЗ.

Громов зустрічає на вулиці гінеколога, який продав Марії дитину Лялі. Той розпитує про циганку, Громов говорить, що тепер вона багата і щаслива.

Тихе весілля Сергія та Марії, скромна святкова вечеря. Приносять один з подарунків. Марія розкриває коробку – всередині шарф, в який вона загорнула свою дитину.

«Повернення Лялі» опис серій 1-10

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар