«Повернення Лялі» опис серій 31-35

"Дворняжка Ляля" опис

«Дворняжка Ляля» – цікавий серіал про кохання. «Красуня Ляля» – це продовження 1 частини серіалу. Опис серій ви можете прочитати у цій статті.

«Повернення Ляля» опис серій 21-30

«Повернення Лялі» зміст серій 31-35

31 серія «Повернення Лялі» опис

Ляля замовляє термінову експертизу ДНК за отриманої пасми волосся, яка підтверджує слова Марії – дитина Лялі жива, і волосся належать їй.
Ляля мчить у лікарню до Марії. Ставить умову – Ляля повинна витягнути її з лікарня, і тільки тоді вона скаже про місцезнаходження дитини Лялі. Ляля вимагає доказів того, що дитина зараз жива і неушкоджена. Марія погрожує їй у разі не покори тим, що її спільники на волі вб’ють дитину.
Микола закінчує збір матеріалу на Харитонова і особисто везе його до столиці.
Сергій зауважує зміну в поведінці Лялі, її постійну заклопотаність. Він списує це на те, що атмосфера будинку, в якому вона пережила багато непростих митей, так впливає на Лялю. Чим більше Ляля занурюється у свої роздуми, тим частіше здається Сергію, що вона його розлюбила.
Ляля приймає рішення організувати втечу Марії.
Миколай приходить до Олени з метою примирення. Крім того, він хоче розуміти, чи переїде вона разом з ним до столиці, після його повернення туди. Микола пояснює їй, чому він так піклується про вагітну Ольгу, і чому він не перестане цього робити. Олена не наважується повідомити йому про свою вагітність і згортає розмову.

32 серія «Повернення Лялі» опис

Ляля змушена прийняти умови Марії. Вона відправляється до Сергія і повідомляє йому про своє рішення піти. Їх діалог вона записує на диктофон, і потім пред’являє його Марії у якості доказів. Сергій намагається зрозуміти, що сталося з Лялею, але та нічого йому не пояснює, а лише говорить, що їй важко і потрібно побути одній.
Ляля привозить Марії аудіозапис і вимагає від неї інформацію про дитину. Марія бреше і направляє Лялю по помилковому сліду у Одеську область, де нібито живе її син у прийомній сім’ї, яка ось-ось переїде жити до Болгарії. Ляля кидається в дорогу, Марію залишає замкнутою в порожній квартирі. Марії через деякий час вдається втекти з ув’язнення.
Сергій дивується і дуже страждає через зникнення Лялі. Валентина запевняє його, що Ляля як і раніше його любить, просто у неї трапилися якісь проблеми. Лише коли Сергій дізнається про втечу Марії з психлікарні, він бачить у цьому зв’язок з «втечею» Лялі.
Марія насилу добирається до столиці на попутках.
На шляху Лялі у Одеську область зустрічається безліч проблем і перешкод.
У столиці Криволап вистежує Миколая, але йому так і не вдається вбити його – у останню секунду його відволікає вистежити його Марія.
Втомившись у дорозі, Ляля втрачає концентрацію за кермом і на великій швидкості врізається у дерево на узбіччі.

33 серія «Повернення Лялі» опис

Сергій дізнається про те, що Ляля потрапила в аварію.
Марія розуміє, що Харитонов від неї відвернувся і допомоги від нього чекати не варто. Криволап ж пропонує їй залишитися у його убогій квартирі, але платити йому за це «натурою». Марія змушена прийняти його умови.
Лялю в лікарні знаходять Микола і Сергій. Ляля просить батька відправитися у квартиру, у якій вона залишила Марію. Микола на місці дізнається про те, що Марія втекла.
Антоніна повідомляє Миколі, що Олена вагітна. Микола просить Олену забути всі образи і почати все спочатку заради дитини. Олена відмовляється і просить його піти. Про вагітність Олени дізнається Рамір, він звинувачує себе у тому, що її дитина буде рости без батька – даремно він перешкоджав відносинам Олени та Миколи. Олена запевняє брата, що він тут ні причому.
Рамір вирішує позбутися від душевних мук і подумує над тим, щоб прийти у міліцію з повинною.
Марія не задоволена своїми нинішніми умовами життя і тому пропонує Криволапу викрасти Андрійка заради викупу.

34 серія «Повернення Лялі» опис

Раміра мучить каяття совісті і він заявляє на загальних зборах циган, що змушений скласти з себе обов’язки барона. Після цього він визнається Антоніні у підпалі будинку людей похилого віку Лялі, котрий він зробив за наказом Марії.
Сергій пропонує Лялі подумати над ідеєю стати першою баронесою у історії Привільного.
Марія і Криволап розробляють план викрадення Андрійка, але в підсумку Криволап краде замість Андрійка Васю. Коли Олена дізнається про зникнення хлопчика, вона визнається Раміру, що саме Вася, а не Андрюша його син. Олена та Рамір розуміють, що Васю викрала Марія.
Все селище починає пошуки зниклого Васі.
Криволап дзвонить Сергію з вимогою приїхати до столиці з грошима для викупу Васі.
Посеред паніки і суєти, пов’язаної з пошуками Васі, у Лялі трапляється осяяння – материнське серце підказує їй, що саме Андрюша і є її син.
Микола від Антоніни дізнається правду про Васю, про те, що він – син Раміра і Марії, який був врятований Оленою та відданий на виховання Старій Варі.
Загальні збори циган селища обирає Лялю своєї баронесою.
Криволап збирається йти на зустріч за викупом. Марія велить йому взяти з собою Васю і по дорозі позбутися від нього – просто залишити його посеред вулиці. Криволап шокований такою жорстокістю Марії, але та каже, що її не хвилює доля цього малюка.

35 серія «Повернення Лялі» опис

Микола поспішає до Лялі з новиною про те, що Вася – син Раміра і Марії, а ось Андрюша … Ляля спокійно приймає цю новину. Вона все зрозуміла ще минулої ночі.
Соня і Петя приносять Лялі перстень барона і повідомляють їй про те, що її обрали на посаду. Ляля бере перстень і обіцяє подумати.
Рамір мчить до столиці на пошуки Марії. Йому вдається знайти Марію і повідомити їй, що Вася, насправді, їх син. Марія спочатку відмовляється йому вірити, але після того, як Рамір наводить їй докази, Марія приходить у жах, зрозумівши, що вона зробила з власною дитиною. У Марії починається божевілля – їй усюди ввижається Григорій, вона розмовляє з ним.
Рамір кидається на пошуки Васі. Криволап у цей час залишає хлопчика біля воріт церкви і відправляється на місце передачі викупу. За збігом обставин Раміру вдається знайти злякано, всіма залишеного Васю.
Під час передачі викупу Криволап намагається бігти, але його ловить міліція. Сергій зустрічає Раміра, який знайшов Васю. Разом вони повертаються у Привільне.
Криволап на допиті здає Марію – вона була замовницею викрадень дитини.
Ляля приймає рішення стати баронесою.
Минає рік.
Ляля урочисто відкриває нову школу.
Миколі вдається перевести Раміра у колонію-поселення, а це означає, що Антоніна з дитиною зможе частіше його бачити.
Жанна і Едик одружуються.
Микола та Олена щасливі, разом ростять їх дитину.
Ляля повідомляє Сергію, що вони знову стануть батьками.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар